Jump to content

Argon Kaynakçılığımı Yoksa Güvenlikmi?

ankakusu

Recommended Posts

1994 yılında düzenlenen 3. büyük kung fu şampiyonasında iştirak madalyası aldığım kung fu tarzı. daha dar bir alanda icra edilebilen tai chiden farklı olarak geniş bir alanda icra edilebilir olmasıyla tanınır. karate, vs. dövüş sanatlarının atası olarak bilinir.

shaolin rahiplerinin gelistirdigi kungfu stilleridir. cogu karatede de oldugu gibi dogal vucut devinimlerinden cikmistir. bunun disinda 8 immortal efsanesinde kendilerine sarhosken saldirilmasini temsilen cikan sarhos stili, maymun kral efsanesinden ortaya cikmis maymun stili de onemli stillerdendir. en onemli stiller ise hayvan hareketleri taklit edilerek meydana cikanlardir.

bunlar:

dostum argon kaynağının dumanı berbat bişey. genelde kamyon damperlerini kaynatıyolar o kaynakla. kapalı mekanlarda yanında duran insanlar bile dumanından etkileniyor. ama argon kaynağınıda herkes yapamıyor.

benim mesleyim kaynakçılık eml metal teknolojileri demirdoğrama dumanı okadar etkileyici deil ama diyer kaynak çeşitlerine göre gözünüzü daha fazla aldırıyorsunuz tercihim argon kaynakçılığı en iyisi parasal bakarsakta enfazla para ondavar

Argon Kaynakçılığımı Yoksa Güvenlikmi?

Argon kaynağını açık olarak anlatırım ve bu hususta rahatta iş bulursunuz. Lakin güvenlik kursu derken daha geniş bilgi vermelisiniz. Ne güvenliği olduğunu söylemelisiniz. Bununla beraber bu iki unsur birbirinden ayrı durumlar (dolaylı olarak bağlı olsada) siz önce ne olmak istediğinize karar verin.

Güwenlik Kursuna Bizzat Kendim Gittim

Para Yemeye 1'é'1 :) Gidicen Sınava Giricen Kazanacan Ondan Sonra Bi Sürüde Saqa Sola Koştur

Oraya Buraya Para Yatır : )

Çoook Masraflı [bence] ..

KARAR SENİN ...

Kısa Sürede Çok Para Kazanıp Memleket Görmek İstiyorsan ve 60 yaşına gelmeden ölmek istiyorsan Argon Kaynakçılığı

Fakir ama Sağlıklı Yaşamk İstiyorsan Güvenlik işini Önerebilirim

Bu söylediklerinin ikiside çok farklı alanlar. Güvenlik Kursu bildiğim silahlı ve silahsız olarak ayrılıyor. Silahlı olanda iş şansınız daha yüksek. Ancak bildiğim kadarıyle bir güvenlikçi çok fazla kazanamıyor. Temiz iş ama.

Gelelim argon kaynağına. Kendi şirketimde de kullanılan bu kaynağı öğrendiğiniz zaman pek iş sıkıntınız olmaz. Ama bu piyasada kalıcı iş bulmakta ayrı bir sorun. Geçici sürelerle çalışabilirsiniz. SSK sorununuz herzaman olacaktır (Şirketimizde böyle bir sorun yok tabi :rolleyes2: ) Piyasa adına konuşuyorum. Daha çok şu son zamanlarda Tersane kazalarının gündeme geldiği Tuzla bölgesinde ya da Herhangi bir tersanede iş bulabilirsiniz. Ayrıca argon kaynağı sağlık açısından biraz zorlayıcı. Çıkardığı zehirli gaz vücudunuzda bazı sorunlara neden olabilir. Amiyane tabirle Pis bir iş. Kazançları ise gerçekten çok yüksek. Bu dediğim şartlardan dolayı. 2.000 - 2.500 YTL (ustalığa ve tecrübeye göre daha fazla da olduğu olmuştur) civarında Net maaş verilir.

Dediğim gibi ikiside çok ayrı uçlarda bir iş. Birinde Temiz kıyafetlerinizle kapalı bir alanda çalışıp az kazandığınız, diğerinde Şantiye şartlarında ve tehlikeli durumlarda zehirli gaz soluyarak yapılan ve kazancı iyi olan bir iş.

Bu söylediklerinin ikiside çok farklı alanlar. Güvenlik Kursu bildiğim silahlı ve silahsız olarak ayrılıyor. Silahlı olanda iş şansınız daha yüksek. Ancak bildiğim kadarıyle bir güvenlikçi çok fazla kazanamıyor. Temiz iş ama.

Gelelim argon kaynağına. Kendi şirketimde de kullanılan bu kaynağı öğrendiğiniz zaman pek iş sıkıntınız olmaz. Ama bu piyasada kalıcı iş bulmakta ayrı bir sorun. Geçici sürelerle çalışabilirsiniz. SSK sorununuz herzaman olacaktır (Şirketimizde böyle bir sorun yok tabi :rolleyes2: ) Piyasa adına konuşuyorum. Daha çok şu son zamanlarda Tersane kazalarının gündeme geldiği Tuzla bölgesinde ya da Herhangi bir tersanede iş bulabilirsiniz. Ayrıca argon kaynağı sağlık açısından biraz zorlayıcı. Çıkardığı zehirli gaz vücudunuzda bazı sorunlara neden olabilir. Amiyane tabirle Pis bir iş. Kazançları ise gerçekten çok yüksek. Bu dediğim şartlardan dolayı. 2.000 - 2.500 YTL (ustalığa ve tecrübeye göre daha fazla da olduğu olmuştur) civarında Net maaş verilir.

Dediğim gibi ikiside çok ayrı uçlarda bir iş. Birinde Temiz kıyafetlerinizle kapalı bir alanda çalışıp az kazandığınız, diğerinde Şantiye şartlarında ve tehlikeli durumlarda zehirli gaz soluyarak yapılan ve kazancı iyi olan bir iş.

ben argon kaynagı sertifikamı aldım.2.5 ay kursa gittim.iş bulabilirim değilmii.tabi ben elbistantermik santralinde çalışmak isitoyrum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...