Jump to content

Addon İstekleri Buraya

©ιтρєηтασιχ
 Share

Recommended Posts

merhaba güncel addon listesi yok mu tek linkte bulabılecegımız sayfayı alt ust ettım part partta olabılır varsa sevınırım

antivirus

ofis

media oynatıcıları

sıkıstırma programları

java

flash

direct

chrome

ie8

kodek

msn

yahoo

adobe

nero gıbı fılan...

yardımcı olursanız sevınırım ...

• Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

arkadaşlar driver ekranı addon yada cab yapmak istiyorum forumu araştırdım ama tam olarak anlatılmıyor nerede ise format dvd dim bitmek üzere sadece driver ekran addon yapamadım nerede ise sadece o kaldı diğer hepsini sanalda test ettim bir sorun olmadan kuruldu ama driver ekranı resimsiz mavi arka plan oldu nasıl driver ekranı yapacağım

Edited by lanny

• 2 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

[quote name='aybarsgezmis' date='29 Kasım 2010 - 00:26 ' timestamp='1290987364' post='918642']
office 2003 addon yada parametresi verebilirmisiniz.?
[/quote]

[b]elinde katılımsız office 2003 varsa addon yapması kolay, yardımcı olabilirim ?[/b]

elimde offfice 2003 var ama problem o degil problem addon yapıp eklesem bile sistemi kurdugumda kurulu olarak atamıyor sitelerden de indirdim kendimde yaptım ama bir yerde bir eksiklik var denenmiş elinde hazır addon varsa office 2003 verebilir mi istediğim bu yada parametresini verirseniz iyi olur.

• 2 hafta sonra ...

Ustadlar bana MSN 2009 ingilizce full lazim soyle masaustune kisayol gelsin , hazir patch edilmis msn addonu lazim cok aradim internette bulamadim hepsi turkce ingilzice hazirladigim icinde ingilizce lazim yardimci olursaniz cok sevnirim ...

• 5 hafta sonra ...

selam Ashampoo Burning Studio Free 6.80.4312 Final türkçe yeni çıkmış fakat kurulumda toolbar kuruyor , birde google yerine kendi ismini yazıyor ama ayarlardan kaldırılabiliyor dillini türkçe seçebiliyorsunuz onun dışında çok kullanışlı isterseniz bir bakın (katılımsız için) sadece 16mb
http://downloads.ashampoo.com/public/ash/0710/ashampoo_burning_studio_6_free_6.80_4312.exe

Edited by 34ero

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 8 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...