Jump to content

Formattansonra Yapılması Gerekenler Sitesi

metude

Recommended Posts

Acı ama gercek.. gercekleri söylemektede fayda var İnsanlığa faydalı paylaşımlarda bulunabilirsin ama Klasik bir blog sayfası gibi :D

Bende bu yüzden hem görüşlerinizi almam için buraya açtım daha güzel fikirlerniz varsa bekliyorum :)

yinede teşekkürler

bence de gayet faydalı olmuş ama içerik az biraz

evet içerik az çünkü daha 3 gün oldu açalı... :D

hayırlı olsun zamanla sitenin verdiği tüm imkanları kullanır daha çok içeriğin bulunduğu hale getirisin başlangıç için güzel olmuş.

Bir sorum var eklediğin programlar ve xp entegrosyanları sanamı ait?Değilse kaynak belirtsen

sana ait ise burda paylaş faydalı olur.

evet çok kıstlı bir site olmuş ama geliştirmeye hevesin var olduğunu görüyorum biraz uğraşırsan güzel bir site olabilir ama bilmelisinki 4 4 lük bir site yapmadan çok sayıda kullanıcı bekleme o yüzden hep çalış :D

emeğine sağlık.

sadece formattan sonra değilde biraz daha geniş bir içerige sahip olabilirdi siten.

cunku herkes format atmior.bunu sadece forumda bir bolum olarak koyabilirdin.

madem formattan sonra.. bence ofice programlarini(2003-2007) upload etmelisin

download programlari(orbit-flahget)..

gibi olabilir selametle kolay gelsin

Öncelikle yorumlarınız çok teşekkür ederim....

hayırlı olsun zamanla sitenin verdiği tüm imkanları kullanır daha çok içeriğin bulunduğu hale getirisin başlangıç için güzel olmuş.

Bir sorum var eklediğin programlar ve xp entegrosyanları sanamı ait?Değilse kaynak belirtsen

sana ait ise burda paylaş faydalı olur.

Doğrusunu söylemek gerekirse hiç mesajlara girip bakmadım... ama hepsine wordpress'de yer alan alıntı kısmına aldığım siteyi yazıyorum... şu anda şehir dışında olduğum bunların hiç biri bana ait değil...

evet çok kıstlı bir site olmuş ama geliştirmeye hevesin var olduğunu görüyorum biraz uğraşırsan güzel bir site olabilir ama bilmelisinki 4 4 lük bir site yapmadan çok sayıda kullanıcı bekleme o yüzden hep çalış :D

emeğine sağlık.

tavisyeleriniz teşekkür ederim, sanal alem sabır isteyen bir iş

sadece formattan sonra değilde biraz daha geniş bir içerige sahip olabilirdi siten.

cunku herkes format atmior.bunu sadece forumda bir bolum olarak koyabilirdin.

madem formattan sonra.. bence ofice programlarini(2003-2007) upload etmelisin

download programlari(orbit-flahget)..

gibi olabilir selametle kolay gelsin

daha geniş içeriği biraz açabilirmisiniz? eğer bilgisayar hakkında herşey derseniz benden önce en başta tnc-tr.com var, farklı olmak lazım... herkes fomat atmıyor çok yanlış,,, windows kullanıcılarının hepsi şöyle veya böyle bir şekilde format çekecekler onlar çekmese bilgisayarcı çekecek... adı formattansonra olması sadece format çekenler için olduğu anlamında bilgisayarda yapılması gereken ayarlar yüklenmesi gerekn programlar, bilgisayarı nasıl daha aktif kullanılabilir gibi konulara da değineceğim... teşekkürler

bence yanlış foruma gelmişsin burda zaten hemen hemen tüm üyelerde modifiye xp dolayısı ile wnp'i var formatdan sonra keyif sürmesi kalıo eğlencelik bir şeyler yapsan daha ilgi görürdü tabi emek harcamışsın oraya tşk ederiz

• 2 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...