Jump to content

Youtube Son Ve En Iyi çözüm 7 Mb

pafta23

Recommended Posts

bununla hiç ugraşmayın youtube jacker deneyin anlıyacaksınız ksin çözümü ayrıca sitedede var... :D

senin degin oluyorda bu olmuyormu sana zorlamı yorum yaptırıyorlar begenmediyse veya sorun yaşadıysan onu yaz.

• 2 ay sonra...
  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Arkadaşlar bunlara hiç gerek yok ne dns değiştirneye nede program kullanmaya en kesin yol C\system32 dosyası içindeki hosts dosyasına youtube izni vermek iş bukadar basit yolu şöyle;

1-) Başlat menüsünden ÇALIŞTIR bölümünü açın.

2-) Açılan ufak penceredeki kutucuğa C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts yazın ve Tamam butonuna basın.

[NOT]bu işlemden sonra böyle bir dosya yok derse sizin pc de tam bir admin yetkiniz olmadığı için bu dosyayı gizliyordur,bendede böyle olmuştu baştan admin olarak giriş yapınca dosyayı görür.

3-) Karşınıza gelecek olan pencere "BİRLİKTE AÇ" penceresi olup, aşağı doğru listelenmekte olan programlardan "NOT DEFTERİ" 'ni seçin ve Tamam butonuna basın.

4-) "HOSTS" isimli bir text dosyası açılacaktır, işte bu text dosyasında youtube'ye girişimiz için gerekli bilgiler girilecek olan dosyadır.

5-) Açılan dosyanın en alt satırında bulunan "127.0.0.1 localhost" satırının hemen altına;

208.117.236.69 www.youtube.com şeklinde yazın ve "DOSYA" menüsünden "KAYDET (Ctrl+S)" seçin.

6-) Dosya kaydedilemezse ilgili klasöre gidip dosyanın özelliklerinden "Salt Okunur" özelliğini kaldırın. (Dosyayı ilgili klasörün içinde göremiyorsanız Araçlar > Klasör Seçenekleri münüsüne tıklayın, Görünüm sekmesinin altındaki "Gelişmiş Ayarlar" bölümünde "Korunan işletim sistemi dosyaları gizle" seçeneğinin yanındaki işareti kaldırın, işiniz bittiğinde tekrar eski haline getirin)

7-) Dosyayı kapatın. ve yeni bir internet sayfası açarak www.youtube.com yazın güle güle giriş yapın.

İyi seyirler.

şimdi hangisi doğru hangisi yalan bilemedim ...

siz şunu söyleyin bunu mu download edelim yoksa öbürünü mü ????

hangisi daha güvenilir ... arkadaşlar... baya bya tartışıyorsunuz saçma sapan şeyler yüzünden ......kırmayın kalbinizi değmez .....

şimdi lütfen söyleyin hangisi işe yarıyor....?????

VİRUS hangisninde var yada yok .....

emeğe saygılar emek verene tabiki saygılar .....

allaha a emanet olun

adam size yenı bır program paylsın dememıs vede ısteyen ındırırı ısteyen ındırmez demıs bunları buyutcek ne var bende proxy kullanıyom yanı ılla bendemı acıklım bı program verceksenız program bolumune acarsınız tesekurunu eden eder etmeyen elestırır bu programın elestırılcek bı mantıgı yok sorun varsa yazın forumu bosuna kasmayın her yazılan kelıme her yazılan soz forumu bıraz daha kasıyor bu yuzden sekerboı admınımız gıbı kısa ve oz konusmalıyız dıyorum herkse vırussuz pc ler kullanması dılegıyle

(bunlar benım gorusum kımseyı desteklemıyorum kımseyı ovmuyorum bana gore gerceklerı yazıyorum) :)

• 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
Yazımda hala hiç bir noktalama yok sadece bazı soru ve slash lar var oda anlayabilesin die ikincisi inan ki cok gzl bir gündü benim için o kadar komik ve acınacak msjlar yazdınki baya güldüm hakkını hll et : ) daha basit bir yaş olayını bile açıklamya kalkmıssın oysa benim o lafta kastım neydi niye yazdım ve etkisi neydi gayet net tmm varsın 10 da öğreneyim : ) sen hala okumaktan acizsin / sen hala orda kal ... qhost u bırakın adminim demeyi virus trojan sistem bunların baş harflerini bilen bilie bilir çünkü bu virus değildir siteme yetkisi doslayar üstünde google ye elbette insan bakar ama qhost u da bakıyorsa ki kabul ediyorsun bırak bu işleri sen git adminim deme koyun güt kardeş. yok imlyonlarca virus varmıs bari bana yapma hade millet anlamıyor 20 küsür virus ailesi ve kod sorunu vardır en dandik oper bile bilir bu konularda ama artık önüne gelen site yönetmeye kalktıı için googlelersin ancak.. Ve ciddi son lafım senden iyice sıkıldım söz ağlama şeker alacam sana ... yaklasık 10 yıldır pc kullanır yayınlar yaparım elbet bazı tartısmalara ve fikir beyanlarıan girdim ama senin gibi zil bosunu da görmedim madem daha qhost u bilmiorsun google ye bakıyorsun neyine güvenip geldin burda tartısıorsun google de bulduun ii not yazıya mı ? ayıptır ayıp bilmiyorsan sus da bari kendini rezil etme. Sana da da lafım yok sen çünkü iyice sacmalamaya başladın konu neydi nerye tasıdın ? sen sorularıma cvp versene yok yazım oyle yok okumam boyle yok googleledim virusleri bilemem bunları 7 yasındaki yeenime sorduumda dior bana . Seviyen ve bilgin varsa anlatır acıklarsın karde surda hatan var burda boyle olmalı ya sen ? hadi sana meydan işte hodri meydan acıkla yazdıklarımı bırak yazıyı okulu cıkıs noktan mı kaldı ? kendin mi utanmadan cıktın yok googleye baktım da bakacam da e insan madem bilgin yok ne diye utanmadan sıkılmadan kalktın cvplar yazıyorsun bilgin ne ? ozaman koy karsıma google yi ben de ona cvp vereyim ... ayıptır yazık günah yaa bu kadar da sıradan lık olmaz. Sen admin olmasaydın asla ibşi demez gecerdim acıkcası bilmior diye bir de adminsin yazık su siteden bilgi bekleyenlere yazık ... Bir de yazını bir kere yazman kafi burda kimsenin senin gibi okuma sorunu yok tek post atsan yeter...

Edit = Becerip te bir postu peşpeşe attıkdan sonra birini silmen baya güzel tebrikler sana 10 puan:=)

Ya ölü konu canlandırmak olacak ama napim dayanamıyorum. Bende 11 yıldır bilgisayar kullanıyorum bende bir forumun adminiyim ve bende bilmediğim bir konuda googleden araştırma yapıyorum. Valla üzerime alındım. googleden araştıma yapmak cahillikmi yada araştırma yapınca admin olunmuyormu. bilmem ne testersin diye kendini bilgisayarın mucidi microsoftunda sahibi sanıyon herhalde. o yükseklerden bi aşağı in kardeşim bu kadar hava olmaz yauu. bilgine bişi demiyorum ama üslubun yuhh dedirtti yani. sanki sen ananın karnından bunları bilerek doğdun. Bugün itibariyle yaptığım bir XP ye İE8 eklemekten vazgeçmiş ve paketleyip uploat etmeye başlamıştım. Ne yazıkki youtube jackerde eklemiştim ona. lanet olsun senin programına. sana prim verirmiyim hiç. silip yeniden paketleyecem...

• 4 ay sonra...

arkadaşlar şu 4.2.2.1

4.2.2.2 muhabbeti varya tamam açıyo you tubeyi ama bazen sorunlara neden oluyor yavaşlıyo net bilmem ne işte olu yor bişeyler

diğer yol daha iyi sadece you tube ya özel bi çözüm

208.117.236.70 youtube.com

208.117.236.70 www.youtube.com yani hosts dos yasındaki oynama olayı bu bence daha iyi prog kullanmak istemiyorum .... sorun şu hosts dosyasındaki oynamayı yapıyorum yazı yorum oraya 208.117.236.70 youtube.com

208.117.236.70 www.youtube.com bunu hiç bir sorun yok tu şimdi giri yor youtube ya ama video açmıyo bu sefer bu sorun yoktu daha önce şimdi başladı pc ile ilgili bi durummu yok sa herkesde aynı mı bu????? chrome da da aynısını yapıyor frifoxtada safaridede ne oldu buna anlamadım diğer yöntemler hala çalışıyor giriyor ve video oynatıyor....

tamam güzel diyorsun ama neti yavaşlatıyor... bu konuda bir fikrin varmıı???

birde arkadaşlar benim dediğim olayı kendi pc nizde deneme imkanınız varsa bi denemenizi rica ediyorum böylece sorunun benim pc den kaynaklanıp kaynaklanmadığını öğrene biliriz.... teşekkürler

• 1 ay sonra...

YOU TUBE GİRMEK İÇİN BİŞİLER YUKLEMENE GEREK YOK ARKADASIM EMEGİNE SAĞLIK YOUTUBE GİRMEK İÇİN BAĞLANTI ÖZELLİLLERİNDEN TCP/IP YAZAN YERE YANİ İP YAZDIGIMIZ YERE GİRİN ORADAN ALTTAKİ DNS YERİNE ÜSTTEKİNE 208.67.222.222 ALTTAKİNE 208.67.220.220 YAZ TAMAM DE SONRA Bİ ONAR BAĞLANTIYI TAMAM DIR SADE YPU TUBE OLSA BTUN SİTELER AÇILIYO AYRICA BUNLAR YASAL :mellow:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...