Jump to content

Youtube Son Ve En Iyi çözüm 7 Mb

pafta23

Recommended Posts

ceyka,varsayalım ki sen haklısın.Ama şu anda yazdığın mesajların içeriğinden ve bir yöneticiye(üye olsa da farketmez.)ismiyle dalga geçer gibi yazman hiç hoş değil.Belki bal satıyorsun ama mesajın sirke satıyor.Eğer amatörlük dersen yönetim içinde en amatörü benim.sk8erboi değil.İçimizde en fazla bilgi ve deneyime sahip olan odur.Bu sözü amatör sayılamama rağmen bana söyleseydin bile kırılırdım.Eğer trojan bulduysanız bunu sizin yazdığınız gibi değilde "Bende kaspersky trojan buldu.Yanılıyor olabilir .Sizde de aynı durum var mı ?"diye yazmış olsaydın kimse sana tavır almazdı.Bu konuyu açan arkadaşa da ayıp oldu.Arkadaş uğraşmış yapmış ne güzel eline sağlık.Olaki dediğin var.Bu şekilde mi açıklanır.İkide bir kendi programını övüyorsün.Bırak ta sizi başkaları övsün.Başkasını eleştiripte kendini övenlerden pek hoşlanmam.Yaptığınız hiç hoş değil.Size tavsiyem başkalarına da saygı duymanın gerekli olduğudur.

arkadaşlar son kez yazıyorum ve daha yazmıyacam inanın sıkıldım... Ben acronis ve avg ye beta testim im ve sadece bu yıl verdiim bug sayısı 20 den fazladır. ister admin olsun ister user farketmez insan biligi ise bu bellidir yagmuradam sheker i savunman gayet normal çünkü bir beraber calısıyorsunuz aynı forumda saten desteklemesen burda mod olmassın bense size bu iyi bu kotu demiyorum konusma zaten sitede tamamına bakaiblirsiniz ben sürekli durum acıklıyorum sheker ise sadece yok o yok bu olsa anlatabiliyor muyum bana frpttan kaynak vermiş kardeşim ben avg de beta testerim yani dağdan inmedim o verdiklerini gayet iyi biliyorum qhost u da anlattım yüz türlü acıkladım ha innamayın muhim deil çünkü ben sher e o oyle bu boyle diye urasacak deilim daha fazla. Evet arkadaşımız calısma yapmıs saolsun ama yetersiz bilmiyorsanız bir seyi bırakacaksınız kimsenin sisteminin bozup da zana girilmez ben defalrca anlattım o dosyaski sorunu sheker sadece farazi anlatıyor admin olması sorun deil ben de avg ulusal sitesien girince oper im ne olacak ? önemli mi muhim olan bilgidir kimseyi küçük gördüğüm yok sadece bilgi sahibi olan konusmalı ya da susmalı. Sonra kaspersky virus buldu yanılıor olaiblr miydim demem çünkü ben sıradan bir pc güvenlikci deilim ki saten niçin verdiğini ibliyorum kardşeim . anlatamıyorum galiba ben bişi ortaya niye danısayım ki burası emek paylasım yeri yani bilgisi olanların olmayanlara verdikleri yer ki pc güvenlikte varsa daha ii referasnları olan buyursun gelsin danısayım ? saten görürn o ki bilen yok bu konuları elbette insanlara doğru bilgi vermeliyim sadece yazdıım pc güvenlikle iligli enson 8 sayfa makale var. olsaydım güvenlik portal da bilsem ki iyi bilenler var ciddi mana da (bilgi açıklamalaın kalitesi ile belli olur) elbette sorardım ama ben de ortaya ihtimal soracaksam belli hata kodunda kim çözecek ? neyse arkadaşlar herkes bildigği ile kalsın bu düşünce yapısı ile nerye gideriz ayrı bir konu ... aeo

• Replies 61
  • Created
  • Last Reply
  • Administrator

Şu yazdığın yazı kaliteyse ben bişey diyemiyorum. İnsan önce nasıl yazdığına önem vermeli.

Sadece kendini övüyorsun ve başkalarını aşağılıyorsun. Somut birşey gösteremiyorsun.

Sonuç olarak bu konu silinmeyecek. Çünkü bir zararı olmadığını kanıtladım. Senin çalışman ayrıdır. Onu isteyen kurar.

Şu yazdığın yazı kaliteyse ben bişey diyemiyorum. İnsan önce nasıl yazdığına önem vermeli.

Sadece kendini övüyorsun ve başkalarını aşağılıyorsun. Somut birşey gösteremiyorsun.

Sonuç olarak bu konu silinmeyecek. Çünkü bir zararı olmadığını kanıtladım. Senin çalışman ayrıdır. Onu isteyen kurar.

olay bu kadar anlayana sivri sinek saz..

ceyka dostum avg nin bilmem ne operatörüsün bilmiyorum ama bende iyi bir izlenim bırakmadın.Ve madem o kadar bilgilisin bu çalışma AMS 6 ile yapıldı sanırsam 7 ile de olabilir.Ve böyle virüs bulması doğla bütün AIO lar böyle virüs ötttürür.İçinde zararlı bir şey olduğunda mı hayır.Sk8er abimizin dediği yüzünden bence üslubun düzeltmelisin beli avg nin bilmem ne operatörü oalbilirsin ama adam olmazsın

(tartışmayı canlandırmak istemem ama ne yapayım dayanamadım)

ceyka dostum avg nin bilmem ne operatörüsün bilmiyorum ama bende iyi bir izlenim bırakmadın.Ve madem o kadar bilgilisin bu çalışma AMS 6 ile yapıldı sanırsam 7 ile de olabilir.Ve böyle virüs bulması doğla bütün AIO lar böyle virüs ötttürür.İçinde zararlı bir şey olduğunda mı hayır.Sk8er abimizin dediği yüzünden bence üslubun düzeltmelisin beli avg nin bilmem ne operatörü oalbilirsin ama adam olmazsın

(tartışmayı canlandırmak istemem ama ne yapayım dayanamadım)

Bakın galiba anlamak baya baya zor geliyor talha ben ne yazıyoru tüm postlarda hala aynı laflar aynı faraziyeler ben kullanıcı qhost saten kendi atmaz dedim kendi gelir yani bunu yazan tutup da bunun içine birsey atmadı kaskersky ın verdiği hata nın anlamını defalarca yazdım ama onu bile okumak zor glmiş ki yok virus değil bakın tekrara ediyorum (1 milyon etti) qhost bir virus değildir bir sistem açığıdır. Bir dosya yaparken ve buna kurulum yaparken dosyanın bulunduğu konuma ve öelliklere göre dosyaya ayrıcalık tanısrsın mesela düşünelim örnek kaskersky ile tarama yapın virus bulursa siler sorar ve siler ama virus sistem dosyasında ise size uyarı verirki silerseniz sorun olur çünkü bu sistem dosyasıdır ona ayrıcalılı tanıma tanımlama ve temizleme uygular işte bunu algılarken işte dosya izinlerine bakar yoksa anti virusler ya da koruma programları nerden anlıyacak dosyanın önemini ? işte mesele bu yoksa ams ya da winrar olayı değil yazan arkadaşı hatası su eğer bir sistem dosyayı editliyorsanız (ki bu diğer sistem dosyalarının ayarları ile de oynar) dosya izinlerini vermelisiniz yoksa izinler bozuldu diyelim daha sonra da sisteme virus bulaştı kasper de taramaya başladı kasap gibi bulduğunu silmeye kalkar izinlersiz ya da diğer programlar bunlar tecrübe ile sabit seyler azcık arastırın görün arkadaşlar. Benim asıl sinirlendiğim nokta ise herkes herseyi bilmek zorun da deildir senin abi diye hitap ettiğin insan admin olaiblir ama bilmediği gibi linkler vermiş yok qhost bu yok bu kardeşim ben saten bunları test ediyorum karıstırmayın avg de site op deilim ben program testerim ve niçin bunları hala yazıyorum bakın tnctr lazım deil milyonlarca forumdan sadece birisi ister admin bilmesin ister bos bir konda idda etsin o da lazım deil muhim olan bu kadar insan ın zanına girmek eğer bir konuda bilginiz yetersiz ise zorlamanın bir anlamı yok çünkü insnlar bilmedikleri için burdaki yorumlardan etkilenebilirler ve yanlıs yapabilirler. Ve ne yazıktır ki nete baktığımda belki de türkçe olarak user sayısı yüksek olan sitelerden olan ve katılımsız cd yapını kopyasında hizmet veren bu sitenin adminleri bile hala sistem dosyası işleme ve yönetim haklarının ne olduğunu tam anlamamakta kanımca. Tabi ki winrar la host gibi tcp/ip protokolun kalbi olan klasore winrar la yazmaya kalkarsanız uyarı verir anti virus bu virus oldundan deil işte bu uyarı nın sebebi anlattım gibi. Ve son olarak da false poztv uyarı da kaspersky ha diye vermez bu hata daha çok sabit taramalarsa potansiyel dosyalarda verir açılan dosyalarda değil ama bunu da bilmeyin bosverin nasılsa bidikleriniz en iyisi ya ! ... Yazılımı kodlayan arkadaşa gelince niyeti yi olaiblir elbette ama bu yetmez eğer ciddi bir konuda birsey yazıyorsanız ciddi bilginiz olması lazım çünkü önüne gelen birsey yamaya kalkarsa ancak türkçe yama çöplüğü olur ortalık ve bilinçösiz kullanıcılar sürekli belaya batar. Ha sunu kabul ederim yazan kişi adım adım örenecektir bazı seyleri ama öğrenirken değil öğrendikten sonra yazmalı host a bakın belki görmemiş olailbirsiniz ama wga bile bloklanmamıs oysa sitede gelen eğilim de crackli paylasşımlar var yani lisans hakkına direk saygı yok ve aynı crackli bir xp kullanıcısı ototmatik crack te bloklanan wga sını bu hatalı host a acacaktır bunları da bilmez bir kullanıcı işin vahim olanı ise bunları ne admin biliyor ne operler ancak işte bu bilinçle ryan lar rictendo lar yazar bizleri bile bilmezler ama forumlarımızda onlar ın adları gecer sizlerde burda cevirirsiniz onlar gibi asla bir nickimiz olmaz dünya çapında işletim sistemi modifiye de . . Anlatıyorum da ne fayda yine anlayacak değil birçok arkadaş. Artık ne cvp vereğim yazılanlara ne de açıklama çünkü ben ne kadar acıklarsam acıklayayım karımdaki bir çok insan hala anlamyacak değildir çünkü bişileri anlamak için bile azcık bilgi olması lazım ...

Hepsini de geçtik dosya zaten calımıyor çalışmazda sebenibi de daha önceki postlarda anlattım verdiim linklere de bakın görürsünüz.

iyi günler...

• Administrator

Yazını okumak çin işkencesinden beter. Çünkü hiçbir noktalama işareti yok. Okurken kusacak gibi oldum. Çünkü türkçeyi anlamayı zorlaştırıyor. Yazarken dil bilgisi ve imla kurallarına dikkat edersen kaale alınabilirsin.

Yazını okumak çin işkencesinden beter. Çünkü hiçbir noktalama işareti yok. Okurken kusacak gibi oldum. Çünkü türkçeyi anlamayı zorlaştırıyor. Yazarken dil bilgisi ve imla kurallarına dikkat edersen kaale alınabilirsin.

:D Verecek bir cevabın yok mu ydu sheker ? Ama sen de benim gibi kibar olmalısın ben seni kaale almadığımı soylemeye gerek duydum mu oysa almadığımı anladığını düşünmüştüm ? bir de hızlı yazıyorum ve kullandığım suan ki klavye tr değil (belki bilmessin işaretler farklı karakterlerde tr ye göre) miden bulandıysa kardeş en iyisi ilac sana da iyi gelir belki kafanı toplarsın :)

Yazılar ortada ben seni hedef almıyorum bile ama hala oyuncağını kaybetmiş bir cocuk gibi ayağımın dibinde bana satasıyorsun işte kaliten admin olmak nick te admin yazması değil adam gibi admin olmak la alakalıdır eğer bilgili ise anlıyorsan bir yualrdaki postumu acıkla sheker ama acıklamayı bırak anlamıs olduğun bile sanmıyorum....

• Administrator

Okuyamıyorum arkadaşım ne yazdığını. Cümleler birbirine girmiş. Admin şöyle admin böyle derken beni hedef alıyorsun. Bana cevap hakkı doğuyor. Aklınca hakaret ediyorsun. Ama bir dayanağın yok. Bana neye göre bilgin yok diyorsun. Sadece kendini övüyorsun ama anlamsız sözler sarfettiğinin farkında değilsin.

Okuyamıyorum arkadaşım ne yazdığını. Cümleler birbirine girmiş. Admin şöyle admin böyle derken beni hedef alıyorsun. Bana cevap hakkı doğuyor. Aklınca hakaret ediyorsun. Ama bir dayanağın yok. Bana neye göre bilgin yok diyorsun. Sadece kendini övüyorsun ama anlamsız sözler sarfettiğinin farkında değilsin.

Ben 9 yaşında öğrenmişim okumayı zaten normal bir insan da bu yaşlarda öğrenir sen hala öğrenemedin mi ? Okuyamadığın yazımla nerden anladın seni hedef aldığı mı ? Ben soruyorum bu kadar user var su yazıları okuyan nerde kendimi övdüm eğer bilmek ve bunu paylaşmak övünmekse evet övünüyorum ne yani anti virus tester i sem değil miyim diyecem : ) sana hakaret etmiyorum ki kendi anlayısın bu / bilgin olduğunu idda etmissin yazılara bir baksın arkadaşlar hiç sağdan soldan referans verdim mi direk kendim anlattım su budur o budur diye sen ise ne yaptın qhost u bile bilmeden gittin arastırdın linkler veriyorsun yok nds su copy paste güya kendince bu mu bilgi fprot sayfasında ki bilgi senin bilgin oluyorsa dağdaki cobanda da var. hala iddan ne merak ediyorum ? ben 2 post yukarca kocanan bir acıklama yaptım ona cvp verir misin ? ancak tuttun yok su hedef yok dayanak yok kardeşo post ne orda ? kör bile anlar okuduğunda olayı ama pardon sen okuyamıyorsun sana ses kaydı yolliim mi o yazının dinlersin ? ve çok değil 1-2 gün içerisinde bana ait olan ve 8 safyadan oluşan pc güvenlik makalemi yayınlayacağım burda da yayın vereceğim ona link bakalım nasıl oluyormus varsa kaliteli bir bilgi yazısı. Ve son olarak anlamsız olan ne sözlerimde onca acıklama mı ? 2 post yukarıya cvp ver sen önce bırak cocuk gibi yaygara kopartmayı ... Siz sadece saldırıyorsunuz yok oyle yok boyle talha nın msj ı ortada senin kiler ortada ve konunu ne olduğunu bile anlamayan bazı mod lar / ben ise açıklıyorum hepsi bu yani anlayış farkı ... Hakaret eden de yok sana : ) kendini aşşalama bence...

• Administrator

Tebrikler öncelikle yazını düzelttiğin için.

Okuma yazma 1.sınıfta öğreniliyor. Normal bir insan 9 yaşında 3. sınıfta olur. Okula 7 yaşında başladığını düşünürsek, biraz geç olmuş bu.

Eğer google'den araştırma yapmak bilgisizlik kaynağı olarak anlaşılıyorsa birşey diyemem. Çünkü milyonlarca virüs var. Hepsini nasıl bilebiliriz? Google'den alamayacaksak bu bilgiyi nereden alacağız? Eğer senin bilgi kıstasın buysa yanlışlardasın. Diğer yazdıklarını da bu formata uydurabilirsen okuyabileceğim.

yaa arkadaslar gerek yok prg felen bi satır kod yazın yeter yahu valla ben yazdım süper giriyo ne takılma ne prg gerekyok bole seylere :D

iştebu:

daha önce de yazılmıştı bi yerde, kesin çözüm

"Herkes youtube a girmek için çeşitli yollara başvuruyor fakat çoğu başarısız yada yavaş bi youtube oluyor. Hatta yıldız vermek videolara mesaj yazmak bile işkence haline gelebiliyor

Başlat->Çalıştır yazın ve aşağıdaki satırı olduğu gibi kopyalayıp yapıştırın.

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts -> Enter

Entere bastığınızda Birlikte Aç penceresi çıkacak. Pencereden Not Defteri'ni seçiniz ve açılan Not Defteri penceresinin en alt satırına aşağıdaki satırları yazınız.

208.117.236.70 youtube.com

208.117.236.70 www.youtube.com

Ardından not defterini kaydedip kapatın. İyi seyirler"

Tebrikler öncelikle yazını düzelttiğin için.

Okuma yazma 1.sınıfta öğreniliyor. Normal bir insan 9 yaşında 3. sınıfta olur. Okula 7 yaşında başladığını düşünürsek, biraz geç olmuş bu.

Eğer google'den araştırma yapmak bilgisizlik kaynağı olarak anlaşılıyorsa birşey diyemem. Çünkü milyonlarca virüs var. Hepsini nasıl bilebiliriz? Google'den alamayacaksak bu bilgiyi nereden alacağız? Eğer senin bilgi kıstasın buysa yanlışlardasın. Diğer yazdıklarını da bu formata uydurabilirsen okuyabileceğim.

Yazımda hala hiç bir noktalama yok sadece bazı soru ve slash lar var oda anlayabilesin die ikincisi inan ki cok gzl bir gündü benim için o kadar komik ve acınacak msjlar yazdınki baya güldüm hakkını hll et : ) daha basit bir yaş olayını bile açıklamya kalkmıssın oysa benim o lafta kastım neydi niye yazdım ve etkisi neydi gayet net tmm varsın 10 da öğreneyim : ) sen hala okumaktan acizsin / sen hala orda kal ... qhost u bırakın adminim demeyi virus trojan sistem bunların baş harflerini bilen bilie bilir çünkü bu virus değildir siteme yetkisi doslayar üstünde google ye elbette insan bakar ama qhost u da bakıyorsa ki kabul ediyorsun bırak bu işleri sen git adminim deme koyun güt kardeş. yok imlyonlarca virus varmıs bari bana yapma hade millet anlamıyor 20 küsür virus ailesi ve kod sorunu vardır en dandik oper bile bilir bu konularda ama artık önüne gelen site yönetmeye kalktıı için googlelersin ancak.. Ve ciddi son lafım senden iyice sıkıldım söz ağlama şeker alacam sana ... yaklasık 10 yıldır pc kullanır yayınlar yaparım elbet bazı tartısmalara ve fikir beyanlarıan girdim ama senin gibi zil bosunu da görmedim madem daha qhost u bilmiorsun google ye bakıyorsun neyine güvenip geldin burda tartısıorsun google de bulduun ii not yazıya mı ? ayıptır ayıp bilmiyorsan sus da bari kendini rezil etme. Sana da da lafım yok sen çünkü iyice sacmalamaya başladın konu neydi nerye tasıdın ? sen sorularıma cvp versene yok yazım oyle yok okumam boyle yok googleledim virusleri bilemem bunları 7 yasındaki yeenime sorduumda dior bana . Seviyen ve bilgin varsa anlatır acıklarsın karde surda hatan var burda boyle olmalı ya sen ? hadi sana meydan işte hodri meydan acıkla yazdıklarımı bırak yazıyı okulu cıkıs noktan mı kaldı ? kendin mi utanmadan cıktın yok googleye baktım da bakacam da e insan madem bilgin yok ne diye utanmadan sıkılmadan kalktın cvplar yazıyorsun bilgin ne ? ozaman koy karsıma google yi ben de ona cvp vereyim ... ayıptır yazık günah yaa bu kadar da sıradan lık olmaz. Sen admin olmasaydın asla ibşi demez gecerdim acıkcası bilmior diye bir de adminsin yazık su siteden bilgi bekleyenlere yazık ... Bir de yazını bir kere yazman kafi burda kimsenin senin gibi okuma sorunu yok tek post atsan yeter...

Edit = Becerip te bir postu peşpeşe attıkdan sonra birini silmen baya güzel tebrikler sana 10 puan:=)

evet dosyayı inceledim aynen değilğim gibi videolar oynatmıyor saten teknik olarak da imkansız sabahtıb bunu açıklıyorum şimdi baştan alalım sizin verdiğiniz ip ler sadece site ip si ve bir kısım videoların bulunduğu server ip si ama üzücü olan tr olan videolar ın çok azı bu ip de

Please register to see this content.

buyrun bu videoları açın. Açamazsınız çünkü farklı ip de ler ben o ip ler dahip 2860 tane ip kaydettim işte o ip ler videoların hepsini sizin yaptığınızda ise sadece ve sadece cok cok video izlenebiliyor gibi sacmalamasınlar

inanının o kadar komik geliyor ki olmayacak seyi oluyor denmesi tcp ip mantığı burda haberleşme yönetmi burda hersey ortada eminim ki duruma hakim olan arkadaşlar çok iyi anlıyordur ne denek istediğimi . olayı defalrca teknik oalrak acıkladım lüften şimdi birileri cıkıpta bosuna izleniyor demesin olacak olan vardır olmayacak olan vardır bunun olmayacağı kesin çünkü ip ip ip umarım anlasılmıstır. kolay gelsin

link yenilendi artık senin dedigin videolarda artık izleniyor

yaa arkadaslar gerek yok prg felen bi satır kod yazın yeter yahu valla ben yazdım süper giriyo ne takılma ne prg gerekyok bole seylere :D

iştebu:

daha önce de yazılmıştı bi yerde, kesin çözüm

"Herkes youtube a girmek için çeşitli yollara başvuruyor fakat çoğu başarısız yada yavaş bi youtube oluyor. Hatta yıldız vermek videolara mesaj yazmak bile işkence haline gelebiliyor

Başlat->Çalıştır yazın ve aşağıdaki satırı olduğu gibi kopyalayıp yapıştırın.

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts -> Enter

Entere bastığınızda Birlikte Aç penceresi çıkacak. Pencereden Not Defteri'ni seçiniz ve açılan Not Defteri penceresinin en alt satırına aşağıdaki satırları yazınız.

208.117.236.70 youtube.com

208.117.236.70 www.youtube.com

Ardından not defterini kaydedip kapatın. İyi seyirler"

arkadaşım senin dedigini kısa yoldan yapıyor artı içinde daha fazla ip var.

• 2 hafta sonra ...
7mb az degil halbuki 200 kblik bir program yaptım cift tıkla kendi baglantinla youtubeye gir...

arkadaş benim çalışmamın boyutu digerlerinden az diye bişey yazmadım ben kullanıcılar uğraşmasın diye autorun hazırladım ve tek tıkla kendi baglantinla youtubeye girebilirler.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...