Jump to content

Virtualbox Ile Sanal Pc Oluşturma.

Ggeforce
 Share

Recommended Posts

• 2 hafta sonra ...
  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 hafta sonra ...
512 mb Ram'im var. Windows 7'yi virtualbox'ta kurarken; 256 mb ram alanı belirlediğim ve 300 küsürden fazlasını virtualbox desteklemediği için windows7'yi kuramadım. Ram yükseltmesi dışında sanal olarak Win7'yi kurma imkanım yok mu? Edited by schumacher01

arkadaslar ben vista uzerine windows 7 yada vista kurdugum zaman dosya paylasimi yapamiyorum xp kurunca yapiyorum ama windows 7 ve vista kurunca ag paylasimini klasoru aciyorum ama vindows 7 ve vista dosya paylasimini gormuyor xp de goryur lutfen bir yardim

bu arada misafir eklentiler falan her sey tamam virtuale xp kurunca oluyorda vista yada windows 7 kurunca ag surucusunu niye gormuyor cozemedim

programı kurdum.Xp yi paylaştım herşey çok güzel. Bununla Bios a girerek,Bios ayarlarını görmemiz mümkün mü acaba.

Ben denemedim, ama sanal pc'yi yeniden başlatırken Del tuşuna veya bios farklıysa farklı bir tuşa basarak girmeyi deneyebilirsin.

• 1 yıl yıl...
  • 2 ay sonra...

[quote name='m3hm3t1991' date='29 June 2011 - 10:25 ' timestamp='1309343158' post='1037857']
güzel anlatım olmuş yanlız bunun yeni sürümü ile yeni bir anlatım yapılırsa forumda daha faydalı olmasının kanaatındayım
[/quote]
Haklısınız, yeni sürümünde bi hayli değişiklikler var mantık aynı olsada. İşlerim çok yoğun olduğu için forumla eskisi gibi zaman geçiremez oldum. Fırsat bulursam anlatımı güncellemeyi düşünüyorum. Forumdaki arkadaşlarda geniş bi anlatımla güncelleyebilirlerse bir çok kişinin faydalanacağı bir anltım olur.

• 8 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...

[quote name='digitall' date='23 May 2012 - 16:24 ' timestamp='1337783042' post='1204179']
[size="3"]Host+F komutu ne demek bir türlü çözemedim.[/size]
[/quote]
:) Host = CTRL
[quote name='Ggeforce' date='13 August 2008 - 23:59 ' timestamp='1218664770' post='305770']

[color="#0000FF"][b]Kısayollar:
[size="5"]Host+F => Tam ekran yapabilirsiniz. Tam ekrandan çıkmaz içinde aynı tuşu kullanabilirsiniz.
[/size]Host+R=> Sisteminizi yeniden başlatır.

Anlatımın herşeyi bana aittir ve TNCTR.com adına yaptım. Umarım faydalı bir konu olur. Herzaman gereklilere taşınırsa yerinde olur sanırım.

Saygılarımla..[/b][/color]
[/quote]

Edited by CizreliÖzgür

• 5 ay sonra...
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...