Jump to content

Tnctr.com A Gırdıgımde Pc Yavaslıyor ?

efe__

Recommended Posts

arkadaslar bılmıyorum sıdede aynı sorun varmı ltf aynı sorun olan arkadaslar varsa yazsın denemedıgımk sey kalmadı

tnctr.com a gırıp 2-3 sayfa actıgımda pc acayıp derecede kasmaya baslıyor baska bı explorer acıyorumj calsııyo acılan sayfada ıstedıgım yere normal sekılde gırebılıyorum ama tnctr.com'u actıgım explorer penceresınde ıslem yapmak cok zor oluyor cook agır calısıyor sızce sebeb nedır?

ben yıne sanlıyım demekkı bende baya bı yavaslama oluyor ozelıkle dukkanımdakı pclerde de denedım bırı harıc hepsınde yaptı yapmayanda 4 cekırdeklı bı pc madem bu yavaslama var neden cozum uretılmıyor banner degıstırılsın yavaşlamayan tnctr.com ıstıyoruz :wub:

bendede bazen oluyor ama sizin dediğiniz den değil sitede çok kişi online olunca gecikme oluyor sadece :wub: onun dışında firefoxla girin siteye yine olursa kasma firefox a ayar yapın daha rahat çalışır ve kasma sorunu biter diye düşünüyorum

uzun süredir oluyor özellikle tnctr nin birkaç sayfanı açıldığında kitlenme noktasına geliyor. mecburen sayfaları tek tek açıp pc yi yavaşlatarak gezine bilirsin..öyle bir flashki birkaç tane açıldığında işlemci nerdeyse tavan yapacak o yüzden arkadaşın dediği gibi flash animasyonları ı kapatabilirsin. bazı forum scriptleride işlemciyi yoruyor. işlemcim p4 3ghz ram 2gb

ekran kartı driverlerini gözden geçirin çözümü orda

ekran kartım gf 5500 256 mb 128 bıtlık bı kart ve son sürum yuklu ram dusuk demeyın sakın 2 gb ram var benım aklıma yatan sayfa ustundekı banner dan kaynaklanıyo olması neyse yakında bellı olur

tnctr bannerinin yüklenmesinden kaynaklanıyorsa Mozillaya NO SCRİPT eklentisi kur gayet hızlı girersin

Mozilla Firefox 3.01 TR

http://www.mozilla-europe.org/tr/firefox/[/CODE]

NO Script Eklentisi

[CODE]https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/722[/CODE]

yani sevdigim istedigim sitede rahat gezme istiyorum açıkcası gösteriş tamm olabilir ama rahat gezemedikten sonra logo pekte işime yaramıyor açıkcası bende... sitenin içerigini paylaşımı belli şimdi tnctr ye giremiyorum diye masraf çıkartamam açıkcası. bütçe kısıtlı ama önceki firefox 2 versiyonda böyle bir sorun olmuyordu firefox 3 te böyle bişi olmıya başladı daha 4-5 aya giren makina şimdi girmemeye başladı logoda varken böyle kasma yapmıyordu ama sorun firefox ve sitenin logosu.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...