Jump to content

Teksasstyle 88/3 Yolcudur Abbas =)

TeksasStyLe

Recommended Posts

herkeze hayırlı Geceler Bu gün Sabah saatlerinde Bodrumda yapmış olduğum güzel bir tatilden sonra 87 li doğumlu olmama rağmen tecilli olan askerlik dönemimi haziran ayında kaldırıp Bu gün Askerlik şubemi arayıp 88/3 tertipler ile Isparta 40. Piyade Er Eğitim ( İç Güvenlik ) Çavuş Talimgah bölümüne düştüğümü öğrendim 25 Haziranda Teslim olacağım. Askerlik yolu göründü benim için Yani <_< TncTr ailesine Kurulduğunda 67 üye numaram ile ilk üye olan Şanslı kişilerden biriyim o günden itibaren Gerek Site kurucuları Paylaşım Yapan Arkadaşlar Hepinize minnettarım Her türlü sorun uma Sitede Çözüm buldum Bütün Paylaşımlarınızdan Yararlandım Ve bunlar içinde Sadece Teşşekkür etmkle yetindim bu saydığım kişilerin ne kadarda olsa en azından hakları var onları helal etmenizi istiyorum inşallah allahın izini ile Bitirir Döner gelirim =) bu arada Yazmış olduğum birlik hakkında bilgisi olan yada tnc üyesi arkadaşlarla =) site vasıtasıyla irtibata geçebiliriz =) ben bursaspor fanatiği olarak maçlarda hep şunu söyleriz ;

bu VATAN bölünmez bu böyle biline bu VATAN uğruna hazırız ölmeye :drinks:

yolumun üstü ziyaretine gelirim.. kışa dek gelmemesi iyi çok soğukdur bizim oralar.. hayırlı teskereler

sağol valla görüşebilirsek iyi olur orada en azından görebileceğim biri olması çok iyi olur çok sağlam eğitim .. var diyorlar ama yapacak bşi yok hayırlısı artık :pardon:

Hayırlısı olsun kardeşim... Hayırlısı ile git, hayırlısı ile gel :drinks:

BU ASKER GİDECEK GERİ GELECEK! :rolleyes2::pardon:

:)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...