Jump to content

İşte Tasarruf Ettiren Yazılım!

trendmark

Recommended Posts

58169.jpg

Microsoft, bilgisayarınızın enerji tasarrufu yapmasını sağlayan yazılım yayınladı. O yazılımı indirmek için cavelin linki aşağıdadır.

Microsoft, Windows Vista ve Windows XP kullanıcılarının masaüstü enerji yönetimlerini geliştirerek daha fazla enerji tasarrufu yapmalarını sağlayan bir uygulama başlattı.

Microsoft'tan yapılan yazılı açıklamada, ücretsiz olarak indirilebilen Verdiem's Edison uygulamasının, işletim sisteminin mevcut güç ayarlarını daha fazla enerji tasarrufu yapabilecek şekilde geliştirdiği, tüketici dostu, kullanması ve yönetmesi kolay bir kullanıcı arayüzü sağladığı kaydedildi. Bilgisayarın enerji tüketiminin çok daha etkin olarak denetlenmesine imkan vererek karbon salınımını azaltan Verdiem's Edison'un, Microsoft ile çevreye duyarlı teknoloji ve süreçler konusunda farkındalığı artıran uluslararası organizasyon Climate Savers (İklim Kurtarıcılar) tarafından desteklendiği ifade edildi.

kaynak:AA ve internethber

Linkide ben vereyim :pardon:

Please register to see this content.

Interface.png

DownloadButton.png

http://s3.amazonaws.com/verdiem.com.download/Edison_Installer.exe[/CODE]

[color=#FF8C00][u]Sistem Gereksinimleri :[/u][/color]

* Windows XP (Service Pack 2) or Windows Vista

* 256MB RAM

* Microsoft Internet Explorer® 5.01 or later

* 7MB free hard disk space

* If .NET 2.0 is not already installed, 280MB of additional disk space required

arkadaşlar bu program microsoftun korsam yazılımları tespit etmesi için piyasaya sunulmuş olabilir diğer forumlarda böyle geçiyor ama kesinlikle katılıyorum...Tabi denemek isteyenlere engel olmak istemem tabi isteyen yüklesin.

Eee ozaman orjinal kullanma vakti gelmiş demektir... Şimdiye kadar aldığım lisanslarla 2 sağlam bilgisayar alabilirdim.

- Adobe CS3 Ürünleri (Photoshop, Flash, Dreamweaver) (bakalım cs4 update yaptırabilecekmiyiz)

- Vista 64 Business

- Nod32 3.0 64 Edition

- Steganos 2008

- CuteFTP 8.0

- FarCry, Crysis, Crysis Warhead (siparişte :lol:), Ghost Racon, Gears of War, F.E.A.R, Alone In The Dark (siparişte)

Aslında hiç gocunmuyorum, girerim TNCTR'ye denerim yazılımımı alırım lisanslarını asarım duvarıma ... :lol:

Bende Bari Microsoftun Sitesindeki İngilizceyi Türkçeye Çevireyim...

Çevirinin Orjinal Linki Aşağıdaki şekildedir.

Programın İngilizce Microsoft Tarafından Sunulan Videosunu izlemek için Altaki Linke Tıklayınız

Please register to see this content.

Ürün, Verdiem'in Edisonu'nun, eco-bilinçli tüketiciler için özgür enerji-izleyen bir uygulama olduğunu fazla görür. Sen, senin PCin'in enerji tüketimini daha aktifçe kontrol etmesi için onu kullanabilirsin — ve (CO2) sonradan senin ev halkının karbondioksiti, yaymalardır.

Özetin, Microsoft Windows XP ve pencere manzara PC kullanıcıları için yaptığına yer ver, Verdiem'in Edisonu, artırılan toplam enerji tasarrufuyla işletim sistemlerinin mevcut güç koymalarını arttırır, ve kurmak ve idare etmek için onu kolay yapan tüketici-dostu bir kullanıcı arayüzünü sağlar. Microsoft ve iklim kurtarıcıları tarafından ciro etti, Verdiem'in Edisonu, ölçmesi için tüketicileri sağlar, izler, ve karbon yaymalarını azaltması için bir gayrette onların PC enerji verimliliğini idare eder.

Özellikler, kapsar

* programlamak. Güç planlarının, senin PCinin, kullanımda veya yedekte olduğu zaman temel aldığını en iyi şekilde kullanması için iş ve iş olmayan programlarını tanı.

* koymalar. Güç tasarrufu ve koymalar için birkaç seçeneğin arasından seç.

* tahmin edilen tasarruf raporları. PC güç koymalarının, para, kWh ve CO2 tasarrufuna nasıl bağdaştırdığını gösteren bilgiyi bul.

* sezgiyle elde edilen kullanıcı arayüzü. Koymaları seçmesi için kolay-kullanım kayma barlarını sürükle, ve hemen güç ve parayla ilgili tasarrufu gör. Açıkça işaretli kayışlar, yönetmek için arayüzü kolay yapar.

Edison için sistem istek sistem istekleri, (Hizmet çanta 2i) Windows XP'dir, veya pencere manzarası; 256 MB koçu; Microsoft Internet kaşif 5.01, veya sonra; 7 MB, sert disk boşluğunu özgür bırakır. Eğer. Ağa düşür, 2.0'dir, şimdiden ekstra disk boşluğunun yerleştirilen, 280 MBi, gerektirilmez.

Basın toplantısını izle (Görüntü).

Ürün indirme Edison Edison PC güç idare yazılımı

ben ındırdım vala bende hıcc bır ıse yaramadı yada ben anlayamadım

baslangıcta gelıyodu ekrana aktıflestır dıyordum daha sonra tekrar deneyın dıyodu ben de kaldırdım pc de vırus var zaten bırasda yavasladı pc program atmak ıstemıyorum artık pc me

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...