Jump to content

İşte Msn'in Yeni özellikleri

trendmark

Recommended Posts

57247.jpg

Anında mesajlaşma yazılımı MSN'de birçok değişiklik yapıldı. Şu ana kadar kullandığınız MSN'i unutsanız iyi olur. İşte o değişiklikler;

En çok kullandığımız anında mesajlaşma yazılımı MSN'in yeni sürümü hakkında yeni ekran görüntüleri sızdırıldı. Şu ana kadar kullandığınız MSN'i unutsanız iyi olur.

Sadece görüntüde değil, yeni özelliklerle de mesajlaşma alışkanlıklarımıza yeni boyut kazandıracak olan Windows Live Messenger 9'un final sürümüne ait olduğu belirtilen 2 yeni ekran görüntüsü daha yayınlandı.

Bu görüntülerde, beta sürümden farklı olarak bazı iyileştirmeler mevcut.

Yeniliklerden Bazıları

- Ana pencerenin arka planı kişiye özgü değiştirilebiliyor.

- E-posta bildirgeci, artık daha büyük ikona sahip.

- Kişisel durum iletisi ile dinlediğiniz müzik, ayrılmış olarak gösterilecek.

- Mesajlaşma penceresinde, yazıştığınız kişinin resminin etrafındaki çerçeve rengi, kişinin o anki durumunu gösteriyor olacak. Çerçeve rengi kırmızı ise meşgul, yeşil ise sohbete müsait olduğu anlamına gelecek.

- Kişi listesinde yer alan kullanıcı adlarının yanındaki renkler de yine durum mesajı iletecek.

- Sol tarafta yer alan reklam sekmeleri, yazılımın en altına alınmış durumda.

a.20080905165646..jpg

Kaynak: www.shiftdelete.net

Sanki ne, çok büyük bir değişiklik yapmışlar da, biraz görselliği artırmışlar o kadar. Bir de diyorlar eski sürümleri unutun. Benim için görsellik önemli değil. Önemli olan konuşmak değil mi. gerisi boş. Sanki oturup saatlerce msn nin yeni özelliklerini izleyecem film izler gibi.

Hiçbir artı özellik eklenmemişki yazıların yeri değişmiş ışık eklemişler vs vs sadece görsellik eklenmiş başka bir değişiklik göremedim ben.

Windows Artık Paso görselik Çalışıyor Windowstaya Bak Aynı Xp biraz bişi eklemişler gerisi Görsellik

Çok haklısın Hot_jazz Sadece görsellik

hepsi boş temelde sorunlu bunlar :D:D

abartıyorlar herşeyi görsellik die ama

temelde değişiklik yok

sadece cila pasta yapıyorlar.

umarım şu bağlantı sorunlarıı

aktiviteleri ve oyunlar düzenlerler.

bide oto upload yapsalarda şu yeni sürüm derdinden kurtarsalar.

abicim aktiviteye tıklıyom son sürüm lazım diyo

tıklayın diyo tıklayıp indiriyom

aynı sürümü kuruyo

zaten son son sürüm

daha ne son sürüm indircem merak ediyom

:D:D

belki gerçekten güncellemişlerdir alt yapıyı

:D

ondan çalışmyıordur

kim bilir

çıksında kullanalım

kullandıkça çıkar iyiliği kötülüğü

bence bizi kimin engellediğini gösteren bir özellik eklese daha iyi olur beta aşamasında olduğu için görsellik ile yoğunlaşmışlar ancak bize güvenlik , işimizi kolaylaştıracak yenilikler lazım öyle değil mi?

bence bizi kimin engellediğini gösteren bir özellik eklese daha iyi olur beta aşamasında olduğu için görsellik ile yoğunlaşmışlar ancak bize güvenlik , işimizi kolaylaştıracak yenilikler lazım öyle değil mi?

Seni engelliyeni gördükten sonra, güvenlik bunun neresinde? O kişinin özeline girmiş olursun.

öyle olsaydı kimlerin kişi listesine seni eklediğini , kişinin profilinden de beni engellemiş mi diye bakamazdık güvenlikle ne alakası var sadece msnden kolayca bakmak için söylemiştim

Onlar Hotmailin ufak tefek açığı olabilir. Tutupta sana, özel bir link, buton veya açıklama eklemişmi? hayır. O halde bizim milletin kendince bulduğu yöntemle herkes faydalanıyor.

araçlar>seçenekler>Gizlilik>kimlerin sizi kişi listesine eklediği gösterilsin yazan yer vardır bu yöntem değil (sadece söylüyorum ) microsoft kendisi koymuştur (biliyorsun zaten) buda özele girmek olmuyor mu özele girmekse microsoft aleyhinde bir çok dava açılırdı milyarlarca insan kullanıyor msn kim istemez ki kimin beni engellediğini ,siliğini görmeyi

son olarak sadece görüşümü bildirdim ve uzatmıyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...