Jump to content

Kendi Siteme [move][/move]etiketini Nasıl Eklerim?

Recommended Posts

Arkadaşlar Bir Dostum Yarışma Yapmak İstiyor Bizim Sitemizde İsmini Vermeyim Reklam Olur Ama Yarışma Yapmak İçinde [move][/move] Etiketinin Olması Lazımmış Bunu Nasıl Sağlarım? (Sitede Adminim...)

Şimdiden Teşekkürler...

Ya Eski Sitemizde Biri Bizi G. Yarışması Yapardık O Sitemizde Vardı Ama Bunda Yok Nasıl Ekliyeceğim Yardım Edersen Sevinirim

Bu Arada Yazıları Kaydırmak İçin Kullanacakmış...

oylamasonucuaf4.png

bak mesela bu resimin içerisindeki yazıyı ve resimi kaydırmak istiyormus onun içinde [move][/move] etiketi gerekiyormus biz bu konuyu uzatmıyalım ben siteye o uzantıyı nasıl koyacam onu söyleyin bana

1. öncelikle taglar ekleyen kişi tarafından belirlendiğinden senin move tagı olarak aratman yanlış.Move tagını ben videoda kullanırım sen yazı kaydırmadan örneğin...

2. Kullandığın sistem ne derken işletim sistemini değil hazır portal sistemini sorduk

3. HTML'in desteklediği marquee kodu işinize yarar umarım.

<marquee>%DeğişkenAdı%</marquee>

%Değişken adı% kullandığın sisteme göre değişir.

4. Bende oy vereceeeemmm :p

kullandığın sistemi bi söylemedin ki. söylesen yardım edecek biri çıkar. mesela ben smf den anlarım başkası gider phpbb den anlar. bir diğeri vbulettin den.. gerçi hep forum sistemlerini saydım ama neyse :p

kullandığın işletim sistemini değilde move tagını kullanmak istediğin sistemi söyle

smf de move tagı kaydırma amacı ile kullanılır. başka sistemde video eklemek için..

o yüzden kullandığın yazılımı bilmek lazım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...