Jump to content

Hiç Bir Msn Adresi Açılmıyor

apoo

Recommended Posts

çalıştıra bunu yazın...

regsvr32 softpub.dll[/CODE]

olmassa kesin çözüm msneyi kaldırın iki dakkada yenisini kurun hiç uraşmayın en iyi yöntem benimkide çalışmadı şimdi çalışıyor...direk çalıştırmak istiyenler sadece messengeri kaldırsın ve tekrar yüklesin kesin çözülür...

dikkat ettiniz mi bu msn bizde uyuştucu etkisi yaptı. zira açamayınca deliriyoruz, birkaç gün servis dışıyız deseler adamlar, eminim birçok kişi delirir:D valla garip

o zamanda google talk'a geçeriz :clapping::clapping: teknolojide çare tükenmez giremiyen arkadaşlar tekrar yüklesin dediğim gibi hemen çözülüyor sorun...veya o dediğim şeyi yazsınlar....hiç olmadı gtalka geçin:D

Messengerı kaldırıp yeniden kurmak bir işe yaramadı. Şahsen denedim. Çoğu arkadaşımızın msnsi açılmıyor. Açabilenler de var tabiki. Ben sorunun yukarda arkadaşların bahsettiği gibi türk telekomdan değil 11 Eylül olmasından kaynaklandığını düşünüyorum. Sorunun çözümü için messenger uzmanı msxlabsta bir yöntem buldum. Aşağıdaki dosyayı kurma yeri olarak C:\WINDOWS\system32\drivers\etc diye belirtmeniz sorunun çözümüne yeterli olucaktır.

http://www.tnctr.com/s/?CEYD

3-4 Senedir MSN 11 Eylül tarihinde tıkanır belirli aralıklarla usanmadan denerseniz girme şansınız var...Ama işini ihtimale bırakmak istmeyenler host dosyalarına şu satırları ekleyebilirler:

65.54.239.80 messenger.hotmail.com

65.54.239.80 dp.msnmessenger.akadns.net

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...