Jump to content

Multiboota Birden Çok Xp Eklemek (yenilendi)

morning
 Share

Recommended Posts

• Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

arkadaşlar biraz amale türü soru olacak ama :p morning biri katılımlı biri katılımsız örneğiyle vermiş yani XXX1 klasöründeki i386 farklı XXX2 klasöründe bulunan farklı. Diyelimki ben XXX1 deki i386 ya addon ekledim program v.s.. XXX2 de bulunan i386 klasörü ne olacak ? demek istediğim her klasörde bulunan i386 için nlite de aynı yada farklı işlemleri yapmak zorundamıyız ? soruyorum çünkü barış arkadaşın yaptığı bulti botu inceledim (içinden çıkamasamda :( ) her birinde ayrı temalar ayrı programlar var

edit:yanlışlık oldu ... son olarak her iki klasörde $OEM$ farklı olsa sorun teşkil edermi

Sorunun cevabı içinde de haberin yok :(

XXX1 klasöründeki i386 ile XXX2 klasöründeki i386 farklı diye sen söyledin :p Gerek var mı?

morning tebrik ederim anlatımı cd_image ile yapman herkes için iyi oldu artık 8-10 xp bir cdde görmeye alışmalıyız.

Xp Sp3-Full Driver-Manuel

Xp Sp3-Full Driver-Otomatik

Xp Sp3-Non Driver-Manuel

Xp Sp3-Non Driver-Otomatik

Xp Sp3-Oem Klasörsüz-Manuel

Xp Sp3-Oem Klasörlü-Otomatik

..........

Liste Uzayıp Gidecek :(:p

Anlatım Çok İyi Saol

ogren.tv'dede vardı galiba

CDBOOT : Couldn't find NTLDR HAtasını Çözecek Varmı Arklar...

ntldr hatasını eklediğin addonlar yüzünden vermiş olabilir kels_vista mıdır nedir öyle bir addon vardı eklediğimde bu hatayı veriyordu

yada;

kopyalama işleminde ntldr (bunun dosya uzantısı yok) , ntdetect.com kopyalanmadığında, nliteden yanlış bileşen silindiğinde bu hatayı veriyordu, addon eklemeyip bileşen silmeden dene büyük bir ihtimal bu hatayı almazsın

(aynı hatanın birde bot.ini olayı var bu biraz daha farklı format değilde xp yi onarmayla ilgili )

Bu Seferde File not found diyor....vidyodaki herşeyi yaptım... resimde ekledim

image-4FA2_49847776.jpg

multiboot menüsünü hazırlarken yanlış konutları girmişsin yada hiç komut girmemişsin. Bu tür sorulara biz çömezler yerine morning cevap verse daha iyi olur yanlış cevaplamış olabiliriz :shok:

• 2 hafta sonra ...