Jump to content

Arkadaşlar Taşınabilir Harddiske Xp Kurulabilir Mi

halil01

Recommended Posts

valla microxp diye bir sistemin usbye kurulan versiyonu var.İşine yarar umarım

http://www.mininova.org/get/1731738[/CODE]

burada da elindeki xpyi nasıl usb hddye kurulacak hale çevirebileceğin ile ilgili yazı var ama ingilizce.

[CODE]http://www.ngine.de/article/id/8[/CODE]

teşşekürler denicem ikisinide olcan olmucak mı diye........peki normal xp den farkı var mı?(microxp)sonra soırun çıkarmasın....

Normal XP CD'si 600 MB MicroXP ise 100 MB.Sen düşün artık :dribble:

Ankartı usb-hhd Destekliyorsa Kurlumu nayapabilirsin...

kurulum yapabilirsin ama başlatamazsın Büyük bir olasılıkla.Bende usb hdd yok ama bir yerden yapılan açıklamaydı sanırım nerden olduğunu unuttum şimdi

Benim de bu tür meraklarım var denedim kurdum normal seyrinde kurulumu yaptı ancak iş yeniden başlatmaya gelince açmadı yani tanımadı daha ilerisi için teknik bilgim olmadığından sonradan vazgeçtim

Please register to see this content.

kanka ben bu siteyi kullandım, hepsini aynen uyguladım ama olmadı, araştırmalarım devam ediyor. Olumlu bi sonuç yakalarsam buraya yazarım, amma zor iş. sıyırıyo insan bazenn.

Anakartın usb hddyi destekleyecek ama bununla bitmiyor, o sadece kazığın ucu..

Öptm..

Dostum Bİostan Boot Kısmından Bİlgisayarını Usb-HDD yi SEç SOnra Açılıacak OLan 1.sürücüyü hardisk (tasınabilir) hdd ORada Modeli Gözükür Onu Seç

kuru :Başlat Zaten senin Hdd Yi Görürürsün ...

ben bunu :Usb DE yaptımıştım... Ama anakartın desteklemesı gerekır...

Dostum Bİostan Boot Kısmından Bİlgisayarını Usb-HDD yi SEç SOnra Açılıacak OLan 1.sürücüyü hardisk (tasınabilir) hdd ORada Modeli Gözükür Onu Seç

kuru :Başlat Zaten senin Hdd Yi Görürürsün ...

ben bunu :Usb DE yaptımıştım... Ama anakartın desteklemesı gerekır...

Kardeş tamam biostan bakınca usbye takılı diski, flashı görüyorsun ama içine xp kurmaya gelince yüklenmiyor, xpnin disk seçim bölümünde yine usbdeki diski görüyrosun ama bu seferde diskin içine xp kuramıyorsun, uyarı veriyor... Bi dene istersen daha iyi anlarsın..

Anakartın usbyi desteklemesi demek, biostan usb diske takılı diski görmesi ve boot seçenekleri arasında seçilebilme olanağı tanımasını kastediyoruz dimi...????

neden donanım tanıma sorunu çıkarır? harddiski çıkarmadığınız sürece bir şey olacağını sanmıyorum.Tabii her PC'de de kullanılamaz.Sadece kendi PC'nizde kullanabilirsiniz.Denediğim bir şey değil, onu da belirteyim.Varsayım üzerine konuşuyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...