Jump to content

Cebit Bilişim Eurasia-İstanbul, Türkiye

muhtar

Recommended Posts

Cebit Bilişim Eurasia-İstanbul, Türkiye

İş Sizi Bekliyor!

Bilgi ve iletişim teknolojileri alanında dünyanın yedinci, Avrasya'nın ise en büyük fuarı olarak İstanbul'u Avrasya'nın 1 numaralı dijital iş platformu haline getiren CeBIT Bilişim Eurasia, bu yıl 7 – 12 Ekim 2008 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

CeBIT Bilişim Eurasia 2008 de yenilenen yapılarıyla 4 ana bölüm ve 11 tematik bölüm yer alacaktır.

is_platformu.gif

Genel Bilgi

Avrasya bölgesinin en büyük Uluslararası Bilgi ve İletişim Teknolojileri Fuarı, CeBIT Bilişim etkinlikleri yıllar boyunca gittikçe artan etkileyici bir ziyaretçi ve şirket katılım oranına sahiptir.

Bilgi ve iletişim sektörü fuar organizasyonlarının iki lideri Deutsche Messe AG ve İnterpro A.Ş. tarafından kurulan HİF A.Ş.; CeBIT Bilişim Eurasia adı altında sekizinci kez düzenleyeceği fuar ile İstanbul'u, bölgenin bilişim sektörünün iş merkezi haline getirmeyi amaçlamaktadır. İlk kez 1992 yılında düzenlenen fuar, 2000 yılından bu yana bir CeBIT Etkinliği olarak düzenlenmektedir.

En yeni ürünleri ve hizmetleri sergilemeye uygun teknolojik bir platform yaratan CeBIT Bilişim Eurasia hem profesyonellere ve üst düzey yetkililere, hem de ulusal ve uluslararası ziyaretçilere açıktır.

Fuar Tarihi : 7 Ekim 2008 Salı - 12 Ekim 2008 Pazar

Fuar Ziyaret Saatleri : 11:00 - 19:00

(12 Ekim Pazar Kapanış: 18.00)

Fuar Biletleri : 22,50 YTL / gün (KDV Dahildir)

CeBIT Bilişim Eurasia Fuar Biletlerini

Biletix web sitesi üzerinden, satış noktalarından ve fuar alanından satın alabilirsiniz.

http://www.biletix.com/event.htm?id=JCEB1

Bir kişilik ve tek giriş içindir. 15 yaşından küçükler giremez.

Fuar salon planı şöyledir.

cebitfuarke1.th.gif

kaynak : http://www.cebitbilisim.com/

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=69018&hl=[/CODE]

burda düşüncemi yazmıştım:D...gidilmesi gereken ama gitmesenizde bişey kaçmıyan bir fuar..

• 2 hafta sonra ...

Tamamiyle berbat bir organizasyondu. Bu sene benim için cebit bitmiştir. Birdaha kesinlikle gitmeyi düşünmüyorum. Navigasyon cihazları , telefon firmaları ve telekominikasyon dışında hiçbirşey yoktu fuarda. Koskosa bir salonu sadece avea ve turkcell kapatmıştı. Firmalar ( tamamı ) ilgi çekmek için süper minili kızları standlara dikmiş yine. Bir kalem için birbirine küfür edenler anahtarlık için kavga edenler atkı için birbirini ezenler vs.vs.vs... Hatta firmanın biri dansöz oynattı standda! Önü o kadar kalabalıktı ki o kısımdan geçemedik. Herkes elinde telefon dansözü çekiyor. Bu sene ayrıca o kadar çok abaza vardı ki millet telefonu ile standdaki ürünü çekiyorum diye standlardaki bayanların bacaklarını çekiyordu. O kadar rezalet bi hal almış ki cebit artık üstüne para verseler gitmem. Cebit değil Abazabit...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...