Jump to content

İyi Bir Işletim Sisteminde Aranan özellikler?

deskjetosd

Recommended Posts

hızlı kurulum, kararlı, ve hızlı calışma, güncellemeleri tam göze hoş gelen temalar ve duvarkağıtları harddiskte fazla yer kaplamayan multibot güvenliği tam, kaynak fazla tüketmeyen ve cpu ya fazla yüklenmeyen hatta mümkün olsada cpu ya fazla yüklenen programı bulup otomatik kapatabilen bir sisteme sahip işletim sistemi nasıl olur

bir iki tıkla kurulmalı ve tüm programların en ünlüleri bulunmalı mesela cd yazıcı olarak nero müzik çalıcı olarak winamp gibi tümü tek bir cdde kendileri kurulmalı yani gece bırakcaz sabah alcaz:D

BEncede GÜzel Olur ASlında Herşey sana Bağlı Bilgisayarın NE kadar hızlı olursa olsun internetti En yavaşıysa bilgisaayrın yapabileceği hiç bişey kalmaz.Artık yavaş yavaş istedğimiz özellikteki bilgsayarlar hayatımıza giriyor Mesela Ses komutuyla (Biilgisayarım belgelerim vb) Açan Programlar var.Zaten sen kendi bilgisayarının ne özellikleri olduğunu biliyorsundur o yüzden Ne kadar büyük program ne kadar büyük oyun alacağını bilirsin......

bence içinde porgram falan olmasın cunku sonucta hepimiz winamp kurabilecek kadar yada nero kuracak kadar bilinçliyiz benim hayalimdeki XP içinde abartılı driver olsun bir müşteri geldiğinde bana format attırcam dediğinde içimden acaba driverları eskimidir diye düşünmek zorunda kalmıyım içinde SP3 olsun direct x son güncellemeleri olsun media player falan ie ben istersem yüklerim net framework içinde program olarak birtek winrar olabilir :yahoo:) yani görsellik extra program falan istemiyorum katılımsız olabilir ama ben yine Pc me kendi ismimi vermeyi severim :shok:)

slm

biz türk üz kardeşim

işimizi görsün (yazımızı yazalım, e-postamısı yoıllayalım )

Görüntülü - görüntüsüz Sohbetimizi edelim

oyunumuzu oynayalım

filimimizi izleyelim

sorunsuz çalışsın (bizi servislerle ugraştımasın)

yeter :thumbsup:

-iki de bir çökmemeli adam olmalı :thumbsup:

-program kurup kaldırdığımda o programa ait ne kadar dosya var onlarda temizlenmeli. Bunun için extra uninstall araçları yüklememeliyim.

-Ya da programlar kurulum olmadan çalışabilmeli. (tek exe'den oluşan programları bilirsiniz cpu-z gibi programlar) düşünsenize photoshop, corel gibi programlar sadece bir exe'den ibaret. kurulum derdi sil derdi yok.

Bizdende Birtane olsun Her hangi Bir Tema Seçildiğinde >>> MasaÜstü içonları + DuvarKağıdı + Ses + Cursors + EkranKoruyucusu Bu Saydıklarımın Hepsi Her hangi Tema şeçildiğinde Otamatik olarak Aktif Olucak Hayal Değil Biz Hazırladık Toplam 20 Adet En Güncel Vista Temalarıyla...

Bizdende Birtane olsun Her hangi Bir Tema Seçildiğinde >>> MasaÜstü içonları + DuvarKağıdı + Ses + Cursors + EkranKoruyucusu Bu Saydıklarımın Hepsi Her hangi Tema şeçildiğinde Otamatik olarak Aktif Olucak Hayal Değil Biz Hazırladık Toplam 20 Adet En Güncel Vista Temalarıyla...

yamaner arkadaşım söledigin çok ğüzel bişi eger öle bişey yaptıysan siteye ver bizde bundan yaralanalım mesaj yazdıgın için tşklerrr

bu arada biz iyi bir işletim sistemide aranan özellikleri istiyoruzzz lütfen aklınızdakileri yazınn

dediğim gibi her programdan bir tane içinde gelmeli otomatik yüklenmeli ve gereksiz herşey kaldırılmalı şu windowsu hızlandırmak için yapılan ayarlar filan yapılı gelmeli gece bırak sabah al olmalı..vb vb.vb.

en önemlisi sürücü konusunda supper olmalı..(sata,wireless vs.vs.vs)

biz servisi yapıyoruz müşteriye veriyoruz makina eve gidiyor takıyor aa klavye mouse kablosuz dandik bir marka hadi bakalım gece gece ps2 mause ara..

wpi olayındada biraz seçenekler daha kalabalık olabilir.

Coreldraw

autocat2008

macromedia st.

3dstudio max

1-2 muhasebe programı seçeneği..(sorun olacaksa ücretsizlerden seçenekler mesela turquaz...)

Half-life

quake 3

gibi bazı 2-3 oyun..

(programların ve oyunların videoları fazlalıkları rutuşlanmış olmalı tabii dvd sıgdırmak için. gerekirse 2 dvd tek derdimiz arka arkasına takmak olsun )

:)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...