Jump to content

Tnctr Kaç Lira Eder :)

MaSK

TNCTR  

180 members have voted

1. 1. TNCTR Satılsa Kaç Lira Verirdiniz...

• 500 YTL
      13
    • 1000 YTL
      2
    • 1500 YTL
      6
    • 2000 YTL
      4
    • 2500 YTL ve Üzeri
      35
    • Paha Biçemiyorum :)
      65
    • Bedava Olsa Alırım :)
      27
    • Ben Alsamda Beceremem Böyle Kalsın :)
      28

Recommended Posts

daha neler :) ben ögrenciyim :) Almak istesemde alamamki :)

ticari bir kaygının olmadığı bir sitenin değerini tesbit etmek zor.tut ki satılacak eminim o zaman yüksek bir fiyat olur bunun sebebi ise türkiyenin bence en iyi paylaşım sitesi olduğu için

evet çok haklısın... diger forumlara bakıyorum resmen çöplük :D ama burası gerçekten düzenli ve saglam bir kitlesi var + hergeçen gün artıyor :) buda demek oluyorki her geçen gün TNCTR ailesi büyüyor :p Yupy ;)

İnsallah Sonsuza Kadar Sürer ......

Belki bizim ççocuklarımızda görr ne dersiniz :)

Edit > HoT_JaZz | Flood yapmayin mesajlar birlestirilmistir.

Tamm :)

Şimdi basit bir soru, tamam genelde merak edilen bir soru. Ciddi olarak cevap vermek gerekirse, fiyatı etkileyecek kriterlerin başında üye sayısı devamında page rank, traffic rank, google olayları, aylık trafik, linkler vs. eğer satın alacaksan pazarlık payı ile günlük reklam getirisi 77$ olan (istatistiksel) ve bu kriterlere göre şuanki değerini

Please register to see this content.
buradan öğrenebilirsiniz... Ama ne yazık ki, üyelerden sadece 3-5'i reklamlara tıklıyor :D

Bilen Varmı Bilmiyorum Ama Dünyanın tek Sanal Ordusu Da Türkiyenin di.Ayyildiz team Üyesi olduğum Sitemiz.Kapandı.Burda Anlatılacak Bi Şey Değil Çok Derin Mevzular Ama Sitemizin Domainini Avrupalı Bi Ermeni 1.000.000 $ Dolara Almak İstedi Satmadılar.Tnctr de Ona Benzer Bi Site.Anlayan Anlamıştır.

Sitenin şu anki uye sayısı yaklasık 160.000 civarında ... Sitede her zaman en az 500 kisi online ama kimse tıklamıyor reklamlara ??? Herkes ustune duseni yapmazsa sitenin tabi belli degeri olmaz. Ama benim gozumde siteye pahabiçilmez... Hele birde icindeki bilgiler program işletim sistemi vs. Burdan edindiğim programların değeri milyarları geçer ... yalnız benim icin deil herkes icin gecerli bu kendinize sorun bi !?!?!? ... Sitenin yıllık hosting masrafı 2000$ civarında bunu da yonetici arkadaşlar kendi cebinden veriyor ... herkes bağış diyor ama bi icraat yok ...

Turkiyede bu kadar fazla kulanıcı sayısı olan baska bır paylasım sitesi bulunmuyor benım forum sitelerine bakıs acımı degıstıren ilgimi artıran ve hayranlıklaa takıp ettgım boyle bır sıtenın paha bıcılemeyecek kadar degerı vardır kımse bu sıteyı satın alamaz cunku halkındır:-))))

Şimdi basit bir soru, tamam genelde merak edilen bir soru. Ciddi olarak cevap vermek gerekirse, fiyatı etkileyecek kriterlerin başında üye sayısı devamında page rank, traffic rank, google olayları, aylık trafik, linkler vs. eğer satın alacaksan pazarlık payı ile günlük reklam getirisi 77$ olan (istatistiksel) ve bu kriterlere göre şuanki değerini
Please register to see this content.

buradan öğrenebilirsiniz... Ama ne yazık ki, üyelerden sadece 3-5'i reklamlara tıklıyor :D

2md76f.png

2lt1xkz.png

Hiç bişe değil canım yaklaşık 69 bin YTL (eski parayla 69 milyarcık)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...