Jump to content

Tnctr Kaç Lira Eder :)

MaSK

TNCTR  

180 members have voted

1. 1. TNCTR Satılsa Kaç Lira Verirdiniz...

• 500 YTL
      13
    • 1000 YTL
      2
    • 1500 YTL
      6
    • 2000 YTL
      4
    • 2500 YTL ve Üzeri
      35
    • Paha Biçemiyorum :)
      65
    • Bedava Olsa Alırım :)
      27
    • Ben Alsamda Beceremem Böyle Kalsın :)
      28

Recommended Posts

buradan öğrenebilirsiniz... Ama ne yazık ki, üyelerden sadece 3-5'i reklamlara tıklıyor :D

2md76f.png

2lt1xkz.png

Hiç bişe değil canım yaklaşık 69 bin YTL (eski parayla 69 milyarcık)

sanırım baya sallamış o site... :)

koca milliyet.com için yazdığı rakam bu: milliyet.com Estimated Worth $31448.4 USD

Turkiyede bu kadar fazla kulanıcı sayısı olan baska bır paylasım sitesi bulunmuyor benım forum sitelerine bakıs acımı degıstıren ilgimi artıran ve hayranlıklaa takıp ettgım boyle bır sıtenın paha bıcılemeyecek kadar degerı vardır kımse bu sıteyı satın alamaz cunku halkındır:-))))

Halkın mı :D:) türkiyede binlerce si var aslında ama söyle bir ayrıcalıgı var bu sitenin dier sitelerdeki gibi üye kişilerden dilenmiyor bağış yapmaları konusunda

Birzamanlar ..nex ' tede böyle bir konu açılmıştı. 250 bin lira demiştim ardından özel mesaj yağdı mesajlardan biri aynen şöyleydi ;

-250 Bin Lira Değer Bictiğiniz Siteye Girmemenizi Tavsiye Ederiz :shiftyninja: (Admin )

ama benim alexa rank ım yazıyor sende bi bakıver ordaki adresten alexa rank 5783

Ben alexa yı demiyorum, senin verdiğin resimi diyorum. Ayrıca verdiğin resimle çelişiyorsun. Resimde 890m.com sitesinin değerini gösteriyor.

a72538b75a0876b30b7945axx5.jpg

şimdi bende bişiler solicem ama yanlış anlaşılmasından korkuyorum ama internet uzerindeki bu tarz siteler genel itibari ile çok alternatifli oluyor eminim bugun tnctr kapansa başka bi benzeri hemen kurulur kullanıcıların biçogu oraya geçer tnc varken de bi alternatif cıksa eminim orada bu kadar para eder..

zamanında mp3 paylşaşım forumları (hani su vbulletinler) patlama oldu resmen herkes forum oluşturdu dunya kadar var hepsi ziyaret ediliyor hepsi reklam geliri kazanıyor..

ama tnc nin suan turk alternatifi ben iki tane biliyorum ve tnc kat kat daha guzel o yuzden TNC önde gidiyor...

o kadar para edeceğini sanmıyorum. bi kere içerik olarak zaten yasal bi durumda degil. tnctr kapatılırsa yasaklanırsa ne olacak uzantısı degişip değşip gidecek belki sahipleri yorulacak ve bırakacak. tabiki bunları soylerken boyle olsun demiyorum kesinlikle de istemiyorum ama durum bu sonucta <_<

sağlam site saglam reklam gelirleri saglam bi marka olmak cok zor o yuzden işin acıkcası o sitenin ne dedigini bilemem ama 60.000 edecegini düşünmuyorum

tabiki satılacak olsa o fiyata da alıcısı cıkabilir sasırmam sahsen cok emek var sonucta ama bu akdar para verilmez bence...

ama duygusal olarak tabiki ben ve diğer kullanıcılar paha biçilemez dicez......

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...