Jump to content

Orjİnal Xp Crack

jette

Recommended Posts

Arkadaşlar Hani Şimdi İnternetten İndiriyoruz Xp Leri Ve Kurduktan Sonra Ne etkinleştirme İçin 30 Gün Kaldı Diyor Nede Windows Korsan Gözüküyor Yani Full Oluyorya

Şimdi Benim Elimde Bir Tane Orjinal Cd Var Sp1 Ben Bunu Kendime Göre Katılımsız Yapıyorum Ama Cd Kurduktan Sonra Etkinleştirme İstiyor Hala Kurduktan Sonra Crackleyip Orjinal Xp Yapabiliyorum AMa Ben Bunu Kurduktan Sonra Yapmak İstemiyorum Kurarken Hemde Full Kurulsun İstiyorum Nasıl Yapabilirim Bunu Yani Elimdeki xp Cd mi Nasıl Crackleyebilirim

Diyebilirsiniz Zaten Orjinal Cd Ama Elime Birinden Geçmişti Sadece cde-keyi Mevcut Bende Ama Onunla Kurunca etkinleştirme İçin son 30 gün diyor yardım ederseniz çok sevinirim

Belirttiğiniz sorunla -katılımsız kurulum CD'si yapmasanız bile- karşılaşabiliyorsunuz; örneğin, özgün CD ile kurulmuş bir XP'yi otomatik güncellemesi kapalı olarak kullanırken, canınız SP3'ü eklemek istedi diyelim; ya otomatik güncellemeyi açarak ya da doğrudan SP3 güncellemesi yaptıktan sonra XP'niz gün saymaya başlayabilir...

Bu Bill Amca'nın bir eşşek şakası olup, kendisine telefon ederek sorunu çözmeniz gerekir...:dribble:

Not: Yukarda yazdıklarım şaka yollu "gırgır" değildir; XP'nin bu azizliği ile sık sık karşılaşılmaktadır; öyle ki, söz konusu özgün CD ile yaptığınız kurulum sayısı 25'i geçmediğinde bile oluşabiliyor. Çözüm için telefonla etkinleştirmeye başvurmanız gerekiyor...

Belirttiğiniz sorunla -katılımsız kurulum CD'si yapmasanız bile- karşılaşabiliyorsunuz; örneğin, özgün CD ile kurulmuş bir XP'yi otomatik güncellemesi kapalı olarak kullanırken, canınız SP3'ü eklemek istedi diyelim; ya otomatik güncellemeyi açarak ya da doğrudan SP3 güncellemesi yaptıktan sonra XP'niz gün saymaya başlayabilir...

Bu Bill Amca'nın bir eşşek şakası olup, kendisine telefon ederek sorunu çözmeniz gerekir...:dribble:

Not: Yukarda yazdıklarım şaka yollu "gırgır" değildir; XP'nin bu azizliği ile sık sık karşılaşılmaktadır; öyle ki, söz konusu özgün CD ile yaptığınız kurulum sayısı 25'i geçmediğinde bile oluşabiliyor. Çözüm için telefonla etkinleştirmeye başvurmanız gerekiyor...

Tamam Ama Şu Anda Forumlarda Dolaşan O Kadar Windowslar Var Bunları Nasıl Yapıyorlar Peki Bunlarda Öyle Bir Sorun Olmuyor Tamam Etkinleştirme İstiyor Ama Ben Bunu Forumdaki Legalxp Veya Gavara Gibi YAzılımlarla Aşabiliyorum Ondan Sonra Dahada İstemiyor Benim Demek İstediğim Bunları Xp Kurduktan Sonra Yapmak İstemiyorum Mesele Legal Xpde nereler Değişiyorsa Ben Bunları Xp Cd Sinde Değiştireyimki Kurunca Bir Daha Legalxp İle Uğraşmak Zorunda Kalmayayım Yani Her Kurduğumda LegalXp İle Cracklemek Yerine Bir Kere Cd Crackleyerek Her Zaman Crackli Bir Windows Olmasını Sağlamak İstiyorum

Ürün anahtarı olarak Volume lisansı girerseniz sorununuz ortadan kalkar.

Bunu iki türlü çözebilirsiniz.Ya CD-Key bölümüne CM84R-24P6T-FCF9Y-KFBH2-V6Y2Y (ya da daha çok bilinen V2C47... keyi) gibi bir volume key girerek

Ya da aşağıdan indirebileceğiniz Volumelisans.exe dosyasını i386 klasörünün yanına kopyalayıp çalıştırarak

XP CDSi için Paket programlar

Bunu iki türlü çözebilirsiniz.Ya CD-Key bölümüne CM84R-24P6T-FCF9Y-KFBH2-V6Y2Y (ya da daha çok bilinen V2C47... keyi) gibi bir volume key girerek

Ya da aşağıdan indirebileceğiniz Volumelisans.exe dosyasını i386 klasörünün yanına kopyalayıp çalıştırarak

tabi service pack 2 ise kullanabilirsin

hackli bir cdden winlogon.exe'yi alıp kendi cdne kopyalayabilirsin. Service Packler bu dosyayı güncellemiyor.

bu yöntemi ben denemiştim fakat çalışmıyordu oem ürünler için birçok oembios dosyalarını'da değiştiriyordun

bu yöntemi ben denemiştim fakat çalışmıyordu oem ürünler için birçok oembios dosyalarını'da değiştiriyordun

Bu istenileni yerine getiriyor hocam windows sitesine bağlanıp güncellemeleri alabiliyorum sıkıntı yok.

Her yaptığım cd,ye ekliyorum activasyon işlemi bu dosyayla tamamlanıyor.

Please register to see this content.

Bu istenileni yerine getiriyor hocam windows sitesine bağlanıp güncellemeleri alabiliyorum sıkıntı yok.

Her yaptığım cd,ye ekliyorum activasyon işlemi bu dosyayla tamamlanıyor.

Please register to see this content.

tamamen farklı dosyalar arkadaşın demek istediği oem etiketli xp cdsini vlk haline getirmek istiyor yani bu verdiğiniz eklenti

wga eklentisi

Arkadaşlar Kafam İyice Karıştı Tam Bir Çözümü Yokmu Bu İşin Şimdi Benim Elimdeki Cd Sp1 Ama Ben Bune Sp3 Ekleyip Kullanıcam Ve Bunu Yüklediğim zaman Beni Etkinlikle Uğraştırmayacak Bir Çözüm Olmalı

Arkadaşlar Kafam İyice Karıştı Tam Bir Çözümü Yokmu Bu İşin Şimdi Benim Elimdeki Cd Sp1 Ama Ben Bune Sp3 Ekleyip Kullanıcam Ve Bunu Yüklediğim zaman Beni Etkinlikle Uğraştırmayacak Bir Çözüm Olmalı

Açtığınız konuya eklediğiniz yeni yazılardan anlaşılıyor ki, sorunuzu boşa yanıtlamışım:

"Özgün CD", "Özgün CD" dediğiniz için "Bürosunda yasal CD'sini kullanmak istiyor; bindebir olasılıkla da olsa Microsoft avukatının yapacağı baskını boşa çıkarmak istiyor; en doğrusu da bu" diye düşündüydüm... Oysa siz: katılımlı ya da katılımsız XP yapma, kırma, kurma ve de sorunsuz kullanma konusunda hiç kimsenin bir derdi yokken, kendinize iş arıyormuşsunuz...:dribble:

Başarılar...

Bu arada Dediğiniz Gİbi Volume lisansı Girdim Ama Kabul Etmiyor Bu Cd-Keyleri

kabul etmiyor mu? 3 senedir kullandığım ve hiç bir sorun yaşamadığım key, üstelik yanlış mı yazdım diye kontrol de ettim,doğru yazmışım.Kabul etmemesi ilginç.

Evet Hocam Kabul Etmiyor Kendi Cd-key inden Başka Cd-key Kabul Etmiyor Benim Elimdede Var Bi Kaç Başka Cd-key Onlarıda Etmiyor

Cd-nin Üzerinde Operating System Cd

Microsoft Windows XP Professional SP1

Yazıyor

kabul etmiyor mu? 3 senedir kullandığım ve hiç bir sorun yaşamadığım key, üstelik yanlış mı yazdım diye kontrol de ettim,doğru yazmışım.Kabul etmemesi ilginç.

Sevgili "morning",

Bu yanıtı yalnızca sizin için yazıyorum; konuyu açan sorunlu (!) arkadaşa yararı olmaz...

Bildiğiniz gibi Microsoft damgalı her bir özgün sistem CD'sinin tek ve özgün bir ürün anahtarı var ve bu CD'lere kendi özgün anahtarlarından başka anahtarlarla kurulum yaptırılamaz; aynı CD'den katılımsız CD oluştursanız bile...

Sizin sorun yaşamadığınız "VLK" ürün anahtarı özgün sistem CD'sinde değil kırılmış CD'de -yani, korsan CD'de- iş görür...

Özgün CD ve özgün anahtarı ile kurduğunuz XP -yukarda ilk yazımda da belirttiğim üzere- SP3'ü yamadıktan sonra bir de bakıyorsunuz gün saymaya başlamış... Çok sık rastlanmayan bu olay, kurma hatasından falan değil doğrudan doğruya XP'nin kendisinden kaynaklanıyor; buna da dense dense "XP'nin bir eşşek şakası" denebilir... Yasal çözümü Microsoft'u aramak...

Sevgili "morning",

Bu yanıtı yalnızca sizin için yazıyorum; konuyu açan sorunlu (!) arkadaşa yararı olmaz...

Bildiğiniz gibi Microsoft damgalı her bir özgün sistem CD'sinin tek ve özgün bir ürün anahtarı var ve bu CD'lere kendi özgün anahtarlarından başka anahtarlarla kurulum yaptırılamaz; aynı CD'den katılımsız CD oluştursanız bile...

Sizin sorun yaşamadığınız "VLK" ürün anahtarı özgün sistem CD'sinde değil kırılmış CD'de -yani, korsan CD'de- iş görür...

Özgün CD ve özgün anahtarı ile kurduğunuz XP -yukarda ilk yazımda da belirttiğim üzere- SP3'ü yamadıktan sonra bir de bakıyorsunuz gün saymaya başlamış... Çok sık rastlanmayan bu olay, kurma hatasından falan değil doğrudan doğruya XP'nin kendisinden kaynaklanıyor; buna da dense dense "XP'nin bir eşşek şakası" denebilir... Yasal çözümü Microsoft'u aramak...

Fsm nin verdiği bu paket oem etiketli cdleri vlk dosyaları ile değiştiriyor yani oem cdleriniz artık vlk ve onların cdkeyleriyle çalışacak cdkey sorunu service pack sorunu olduğunu düşünüyorum

Sevgili "morning",

bilgilendirmeler için teşekkürler.

dediklerinizin bir kısmını biliyordum,ama bilmediğim kısımlar da var.

orjinal cdlerde kendi keyini girmek gerekir tabii ki.bunu biliyorum.ama ben arkadaş orjinal deyince üzerinde oynama yapılmamış, ortalıkta dolaşan bildiğimiz xp cdleri (yani her türlü key girilebilen) zannetmiştim.Ülkemizde özellikle bilgisayar anlamında her şey "korsan" olunca, arkadaşın cdsinin orjinal olabileceği aklıma bile gelmedi.Ta ki arkadaş şu mesajı yazana kadar.

Cd-nin Üzerinde Operating System Cd

Microsoft Windows XP Professional SP1

Yani arkadaşın cdsi Microsoft'un elinden çıkan gerçek orjinal cd olmalı.Bu durumda benim verdiğim keyi kabul etmez.

Aktivasyon orjinal cdde nasıl iptal edilir,nasıl otomatik olarak aktifleştirilir bilmiyorum (aktivasyon crackli cdler kullandığımız için)

Sizin bu konuda bilgili olduğunuz aşikar.Bir soru sormak istiyorum.Peki nasıl oluyor da vlk ürün anahtarı girince windows etkinleştirilmiş oluyor? ve Volume lisansı (VLK) tam olarak nedir?

Umarım doğru anlamış ve yazmışımdır.Saygılar.

orjinal cdlerde kendi keyini girmek gerekir tabii ki.bunu biliyorum.ama ben arkadaş orjinal deyince üzerinde oynama yapılmamış, ortalıkta dolaşan bildiğimiz xp cdleri (yani her türlü key girilebilen) zannetmiştim.Ülkemizde özellikle bilgisayar anlamında her şey "korsan" olunca, arkadaşın cdsinin orjinal olabileceği aklıma bile gelmedi.Ta ki arkadaş şu mesajı yazana kadar.

Yani arkadaşın cdsi Microsoft'un elinden çıkan gerçek orjinal cd olmalı.Bu durumda benim verdiğim keyi kabul etmez.

Aktivasyon orjinal cdde nasıl iptal edilir,nasıl otomatik olarak aktifleştirilir bilmiyorum (aktivasyon crackli cdler kullandığımız için)

Sizin bu konuda bilgili olduğunuz aşikar.Bir soru sormak istiyorum.Peki nasıl oluyor da vlk ürün anahtarı girince windows etkinleştirilmiş oluyor? ve Volume lisansı (VLK) tam olarak nedir?

VLK toplu alınmış lisans anlamındadır. Korsan Xp'ler internet üzerinden doğrulama yaptıkları zaman doğrulanmaz. Lisansın toplu VLK'ya ait olduğunu söyler. Arkadaşın eğer orijinal bir XP ise( Ki yazdıklarına bakılırsa orijinal bir cdsi var) müşteri hizmetlerine başvursun yada sitemizde bulunan, Perfect Xp,Lite Xp,Tnc Xp gibi modifiyeli işletim sistemlerini kullansın. Orijinallik sıkıntısı çekmez :D

VLK toplu alınmış lisans anlamındadır. Korsan Xp'ler internet üzerinden doğrulama yaptıkları zaman doğrulanmaz. Lisansın toplu VLK'ya ait olduğunu söyler.

onu biliyorum da, korsan bir cdkey girdiğin zaman da etkinleştirilmiyor.VLK keyi girince etkin diyor.Kafamı karıştıran nokta orası benim.bu işte bir iş var.Kafam iyice çorba oldu yav :D

volume license key anlamına geliyor yani çok büyük şirketlere satılıyor o yüzden kolay kolay kara listeye alınmıyor keyler. F_s_M arkadaşımızın vermiş olduğu bu paket, oem yani tek kişiye ait 30 gün içinde etkinleştirme isteyen! Xp cdlerinizi Corporate haline getiriyor (gün saymayan fakat lisans kontrolünü internetten yapan yani şuanda biyasada dolaşan) bizde bu volume lisans keylerini kullanıyoruz eğer oem lisanslı xp cdnizde aşağıda vermiş olduğum dosyaları Corporate dosyalarıyla değiştirirseniz oem'den Corporate 'e terfi etmiş olursunuz (F_s_M'nin yapmış olduğu tam olarak bu... Anti wpa'yı unutmamak lazım fakat artık buna ihtiyaç yok)

dpcdll.dl_
oembios.bi_
oembios.ca_
oembios.da_
oembios.si_
pidgen.dll
setupp.ini[/CODE]

Arkadaşlar Hepinize Teşekkür Ederim İlginizden Dolayı Dediklerinizi Aynen Uygulayacağım Sonuçları Bildiririm Sizler

Belirtmek İstediğim Bir Şey Ben Bu Cd İle Bilgisayarı Kurduğumda Tamam 30 Gün Etkinleştirme Diyip Geri Sayıyor Ama Forumdaki Legalxp Veya Gavara Bunu Kırmıyor Onları Denedim Hata Verdiler Yine Forumda Lisans.exe Diye Bir Şey Vardı Onu Denedim Ve Sonuç Olarak Kırıldı Yani Microsoftun Sitesine Girdim Ve Test Ettim Xp Orjinal xp Kullandığınız İçin Teşekkür Ederiz Dedi

Arkadaşlar Hepinize Teşekkür Ederim İlginizden Dolayı Dediklerinizi Aynen Uygulayacağım Sonuçları Bildiririm Sizler

Belirtmek İstediğim Bir Şey Ben Bu Cd İle Bilgisayarı Kurduğumda Tamam 30 Gün Etkinleştirme Diyip Geri Sayıyor Ama Forumdaki Legalxp Veya Gavara Bunu Kırmıyor Onları Denedim Hata Verdiler Yine Forumda Lisans.exe Diye Bir Şey Vardı Onu Denedim Ve Sonuç Olarak Kırıldı Yani Microsoftun Sitesine Girdim Ve Test Ettim Xp Orjinal xp Kullandığınız İçin Teşekkür Ederiz Dedi

modifiyeli hiv dosyasıyla sorunun çözülüyordu fakat bir süre sonra etkinleştirmeyi yeniden istiyor hemde bu sefer 30 gün dolduktan sonra tekrar pc açılmıyor o yüzden o cracki vermek istemedim onu keşke kullanmasaydın...:D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...