Jump to content

Windows XP Portable 2006

C@NgO

Recommended Posts

Windows XP Portable 2006

1161745965_cool_dark1161637375_i_5549_full.jpg

Cd contains as below:

Anti-virus:

Kaspersky 6.0

ClamWin

NOD32

AntiVir

Anti-Spyware:

Ad-aware

Spybot

Password Cracker:

SamInside

LCP5

Passware

Office suites:

Ability office

AbiWord

Internet Softwares:

Firefox 1.5.0.3

IE6

Opera 9 Beta

Flashget 1.71

IDM

Filezilla f*p

File Recoveries:

File Recover

GetDataBack

FileRecovery

Hardisk Utilities:

Paragon PM

Norton PM

HDD Wipe

LINUX Explorer

WinImage

UltraISO

Hdd Backup

Archiver:

7Zip

Winrar

IExpress

CPU Utilities:

Cpu-Z

CPUID

ASTRA

CD Burner:

Nero 6.6.0.16

CDBurning

Mail:

Mozilla Thunderbird

Messenger:

Gaim

Image&Graphic:

GIMP

XNView

Icon Sushi

Others:

Flash Player Pro

Resource Hacker

jv16 Power Tools

Foxit PDF Reader/ Editor

RockXP

http://rapidshare.de/files/37485713/epidem.ru_Win_XP_Portable.part1.rar
http://rapidshare.de/files/37485707/epidem.ru_Win_XP_Portable.part2.rar
http://rapidshare.de/files/37485720/epidem.ru_Win_XP_Portable.part3.rar[/CODE]

[b]282Mb[/b]

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...

Hahahaaa bende kasiyom 2 gundur yapacam diye, yapılmışı varmış, sevindim valla, hiç aklıma gelmemişti hazırının olacağı vakit kaybettim bir sürü. :wub:

yanlız linklerin ölmüş yenilerinide ben koyayım bari

Please register to see this content.

bende yeni başladım indirmeye hemen deniyeceğim.

Downloadı bitirdim, içinden iso dosyasi çikti. isoyu direk cd ye yazdırıp Cd den bootlu hazır kullanabilirsiniz, ben isoyuda harddiskime açtım ve pe builder in içindeki peinst yazılımıyla flash diskime yazdırdım.

"peinst.cmd." isimli yığın dosyasını çalıştırın. Bu dosyayı "C:\Program Files\pebuilder313\plugin\peinst" klasöründe bulabilirsiniz. Bu dosya PE Builder ile yarattığınız dosyaları ve Windows açılış dosyalarını USB flaş sürücüye kopyalıyor. Windows Explorer'ı açın ve USB flaş sürücüde bulunan bütün dosyaları silin. Daha sonra komut satırı programında 1'e basın (Enter Source Path) ve yaratılan Windows dosyalarının yerini yazın: "C:\Program Files\pebuilder313\bartpe". 2'ye basın ve USB flaş sürücünün sürücü harfini belirtin (örneğin E:). Kurulumu başlatmak için önce 5'e sonrada 1'e basın. "Installation completed" uyarısı görününce işlem tamamlanmış demektir. USB flaş sürücünüz kullanıma hazır.

Bu dökümanın bir kısmı olan peinst yazılımıyla alakalı kısımından faydalandım sizde bu yolla flash diskinize bootlu bir şekilde kopyalayıp kullanabilirsiniz.

Bende oluşan tek problem yüklü olan programların kısayollarının çıkmamasıydı fakat onlarda flash diskin içinde program klasörünün altından çalıştırılabiliyor.Flash diskte olmasının avantajı bana göre çok büyük, bana çok faydalı olacağına eminim.

Konuyu açan arkadaşada çok teşekkür ediyor, saygılarimi sunuyorum.

• 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...

Arkadaşlar biri bana şu bartpe yi adam akıllı anlatabilirmi yoksa ben kafayı yiyecem :)

Şimdi yukarıdfaki uygulamayı nasıl flash diske aktarmaya çalıştığımı anlatayım.

1. adım olarak image dosyasın sanal sürücüden açarak direk cnin içine "c:\4\" diye bir klasör yapıp onun içine attım.

2. adım olarak netten çektiğim pebuilder "c:\pebuilder\plugin\peinst" peinst exesini çalıştırdım.

3. adım flash diske kopyalanacak olan kayank dosyalar için "c:\4\" burayı gösterdim.

4.adım olarak dosyaların kopyalanacak olan flash disk yolunu gösterdim "h:\"

5. adım flash diski her ihtimale karşı programdan formatladım fat olarak

6. adım "install bartpe to h:" seçeneğini seçtim görevin tamam landığana dair bir mesaj geldi quitle progrmdan çıkıp

test etmeye koyuldum yalnız hata veriyor.

dosya bulunamıyor gibilerinden.

sistem özelliklerim

p4 2.66mhz ht işlemci 478 pin

1024 ram ddr 400

80 gb hdd ide

asus p4p800 mainboard

help meee pleassseeee

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 5 ay sonra...

dosyayı çıkardıktan sonra (Win XP USB Stick Edition) c:ye kopyala adını winxp diye değiştir klasörün içindeki livexp.bat dosyasını çalıştır

1 nolu seçeneği seç dosyaları nerden alacağımızı soruyor aynen şu satırı yaz c:\winxp\installdir

sonra 2.seçeneği seç buradada usb belleği soruyor benim bellekin sürücü harfi f de olduğu için f: yazdım sizde duruma göre hareket edin

daha sonra 5 .seçeneği seçiyoruz daha sonra 1.seçenek işlem 5-10 dakika sonra tamam

Please register to see this content.

• 3 ay sonra...
  • 9 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...