Jump to content

Dünyayı Sarsan Ufo Görüntüleri

-TnC-Tr-

Recommended Posts

DÜNYAYI SARSAN UFO GÖRÜNTÜLERİ

Not:Ne kadar haber konusu açmak istemesemde bu öyle böyle değil :D

fft17_mf121468.Jpeg

İngiliz basınında yer alan haberlere göre, bu görüntüler istanbul'da çekildi. Gece bekçiliği yapan Yalçın Yaman, 2,5 saati bulunda uzunluktaki görüntüleri çeken kişi... Yaman'ın görüntüleri, büyük ses getirdi. Şimdi dünyanın önde gelen UFO uzmanları, İstanbul'da Mayıs-Haziran ayları arasında çekilen 'UFO' görüntülerini tartışmak üzere toplanıyor.

İstanbul'daki Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi tarafından incelenen görüntüler şimdi İngiliz ve Amerikalı UFO uzmanları tarafından inceleniyor.

İngiliz UFO Data Magazine dergisi yetkililerinden Russel Callaghan, Sirius merkezi tarafından ellerine ulaştırılan görüntüler hakkında, 'Görüntüler kesinlikle gerçek' diye konuştu.

Görüntülerin sahibi Yaman ise o andaki heyecanını şöyle anlatıyır: 'Onları çeşitli kereler kameraya aldık. Gördüğüm şeylerden dolayı çok heyecanlıyım ve dünyanın UFO'ların varolduğundan haberdar olmasını istiyorum' diye konuştu.

25 Ekim'de İngiltere'de düzenlenecek olan UFO Data Magazine'nin yıllık toplantısında ana gündem maddesi olacak olan görüntüleri inceleyen Sirius uzman Hakan Akdoğan da, 'Filme alınan nesneler kesinlikle inşa edilmiş yapılar, üzerlerinde herhangi bir oynama yapılmış bilgisayar görüntüleri ya da başka birşey deil. Artık dünya hükümetlerinin UFO'lar hakkındaki gerçekleri açıklamasının vakti geldi' dedi.

Kaynak:mynet.com

• Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Burda orjinal videosu var izleyin.

http://video.haberturk.com/Video.aspx?v_ID=34709&k_A=haberturk[/CODE]

[b]Ayrıca Burda[/b]

[CODE]http://video.google.com/googleplayer.swf?docId=-4187905644509565273&hl=en[/CODE]

[b]Haktan akdoğan ve Videoyu çeken kişi ile detaylar.[/b]

[CODE]http://video.google.com/googleplayer.swf?docId=-3110787418679615639&hl=en[/CODE]

Kendi gözlerimle görsem yine inanmam :)

Ben gözümle görmedim ama yine de inanıyorum. Allah C.C trilyonlarca güneş sistemi ve güneş sistemlerinde binlerce gezegen yaratmış. Bunların hepsi insan oğlu buralara gidip evreni keşfetsin diye yaratılmadı her halde.

İnsanlığın ömrü yetmez katrilyonlarca gezegene gitmeye. O halde Allah C.C boşuna mı yarattı bunca gezegeni? Biz teleskopla bakıp astronomi dersinden geçer not alalım diye mi yarattı?

Ben bu evrende yalnız olmadığımıza ve bizden daha ileri medeniyetlerin olduğuna inanıyorum. Bu dünya insanlar için yaratılmış olabilir ama bu evren sadece insanlar için yaratılmadı.

s.a arkadaslar bırsey belırtmek ıstıyorum ufo lar var fakat uzaydan gelmedıler su an yasayan ve dunyanın en ıyı fızıkcısı bıle uzayda yasam formu vardır ama gelısmemıs demıstır yada bızden daha gelısmıs teknolojıye sahıp degıldır der ve sunu belırtmek ısterım ufo gercekten vardır ama onlar zaman yolcusudur ıstersenız tesla kım bakın deneylerı ve yabtıklarına anlarsınız onlar gelecekten gelıyorlar ıyı ve kotu nun savasını verıyorlar anlatmak cok uzun surerde neyse arastırın ucu nereye gıdıyor bulursunuz saygılarımla

@Cango'nun eklediği videolarda, o kadar özellikli kamera, ondanda iyi lens almış. yok şu özellikte yok bu özellikte diye de sıralamış. Son videoda da: "elim titriyor tam, çekemiyorum vs..." demişte o kadar anlayan adam bir tripod alamayı akıl edememiş!? :)

s.a arkadaslar bırsey belırtmek ıstıyorum ufo lar var fakat uzaydan gelmedıler su an yasayan ve dunyanın en ıyı fızıkcısı bıle uzayda yasam formu vardır ama gelısmemıs demıstır yada bızden daha gelısmıs teknolojıye sahıp degıldır der ve sunu belırtmek ısterım ufo gercekten vardır ama onlar zaman yolcusudur ıstersenız tesla kım bakın deneylerı ve yabtıklarına anlarsınız onlar gelecekten gelıyorlar ıyı ve kotu nun savasını verıyorlar anlatmak cok uzun surerde neyse arastırın ucu nereye gıdıyor bulursunuz saygılarımla

Tesla konusuna katiliyorum kimsede inkar edemiyor zaten....

Ben gözümle görmedim ama yine de inanıyorum. Allah C.C trilyonlarca güneş sistemi ve güneş sistemlerinde binlerce gezegen yaratmış. Bunların hepsi insan oğlu buralara gidip evreni keşfetsin diye yaratılmadı her halde.

İnsanlığın ömrü yetmez katrilyonlarca gezegene gitmeye. O halde Allah C.C boşuna mı yarattı bunca gezegeni? Biz teleskopla bakıp astronomi dersinden geçer not alalım diye mi yarattı?

Ben bu evrende yalnız olmadığımıza ve bizden daha ileri medeniyetlerin olduğuna inanıyorum. Bu dünya insanlar için yaratılmış olabilir ama bu evren sadece insanlar için yaratılmadı.

Sen Allahın ismini anarak böyle saçma şeylere inanıyorum diyosan bende sana yuh yani diyorum, Kuranda diyer alemler açıkça anlatılmış, fakat ufo veya uzaylı diye bişey yok saçmalamayalım.

bende şunu anlamam niye hep aynı tiptedir :) yani siz hiç ufo haberlerinde yuvarlak tan başka bir gemi gördünüz mü :)

Sen Allahın ismini anarak böyle saçma şeylere inanıyorum diyosan bende sana yuh yani diyorum, Kuranda diyer alemler açıkça anlatılmış, fakat ufo veya uzaylı diye bişey yok saçmalamayalım.

@milyondolar konuşma üslubuna dikkat et.

Benimle yuhlu, muhlu muhatap olacaksan hiç olma.

Kur'an'ı ağzına alıyorsun ama insanlara gösterdiğin saygı bu kadar. Bu ne çelişkidir böyle?

Kur'an'da geçen diğer alemlerden bazıları cinler alemi, hayvanlar alemi, bitki alemi, melekler alemi gibi alemler biliyorum. Ben sayısı katrilyonlarca olan gezegenlerde yaşam olup olmadığı konusunda bir bilgi görmedim. Oysa Allah'ın yarattığı binlerce alem var :)

Bazıları der ki; (Bir şey kur'an'da yazmıyorsa o halde yoktur.) işte ben buna katılmıyorum. Evrende var olan herşey kur'an'da yazacak diye düşünmek en hafif tabirle sığlıktır.

Bildiğim çok iyi bir şey var. O da; (Allah C.C israfı asla sevmez)

Bundan yola çıkarak çok rahatlıkla diyebilirim ki ( O zaman katrilyonlarca gezegeni neden yarattı? Koca evrende sadece Dünya isimli gezegende mi canlı yarattı?)

Tanımlanamayan Uçan obje (U.F.O) bunların piyasada çok fazla sahte video çekimleri var. Millet bunların sahtesini çekiyor diye tümden reddedip alay etmek sığlıktır.

Piyasada çok fazla sahte peygamber var. Bunların yüzünden ben İslam'ın peygamberi'nin son peygamber olduğunu bir müslüman olarak inkar edebilir miyim?

Edemem :) Çünkü (Sui misal emsal olamaz)

Şimdi de (bu araçlar Amerikan teknolojisi) diyen arkadaşlara bir cevap yazayım.

20 Ekim 2008 tarihinde gazetelere ve internet haber sitelerine düşen bir haber vardı. Dikkat etmeyenler için alıntı yapıyorum.

ABD Savunma Bakanlığı, Amerikan askerlerini dünyanın herhangi çatışma bölgesine dört saat içinde intikal ettirecek bir ’uzay uçağı’ projesi üzerinde çalışıyor. Kod adı ’Hot Eagle (Ateşli Kartal)’ olan projede yer alan mühendisler, Pentagon’da gizli bir toplantıya katıldı.

Londra-Sydney 4 saat

Uçağın prototipine ait planları inceleyen Amerikalı generallar, 11 yıl içinde aracın hizmete girmesini istiyor. Uçak gemisinden büyük bir roket taşıyıcı ile fırlatılacak küçük ’uzay uçağı’, ağır silahlı 13 deniz piyadesi taşıyacak. 80 kilometre yükseğe çıkacak araç, düşman radarlarına yakalanmadan, Londra - Sydney mesafesini dahi dört saat içinde kat ederek doğrudan istenen bölgeye inecek. Amerikan deniz piyadeleri, ilk olarak 2002 yılında, El Kaide lideri Usame bin Ladin’i yakalayamayınca ’uzay uçağı’ talebini iletmişlerdi. Dağlardaki Bin Ladin’e normal uçak ve helikopterlerle ulaşmanın imkánsız olduğu anlaşılınca, ’Küçük Birim Uzay Nakliye ve İndirme Programı’ başlatılmıştı.

Haberdeki bazı yerleri özellikle koyulaştırdım. Ne demek istediğim anlaşılsın diye.

Çeşitli ülkelerin hatta bizim Türk savaş uçağı pilotlarımızın da tarif ettiklerine göre ve resmi kayıtlara göre U.F.O'lar;

-Savaş uçaklarına toz yutturacak hıza sahipler.

-Radara kesinlikle yakalanmıyorlar

-Dünya'da üretilen en gelişmiş uçakların yapamadığı ani dönüşler ve manevralar yapabiliyorlar.

Madem bu teknolojiye sahip olan U.F.O lar Amerikan teknolojisi ile üretilmiş, neden Amerika askerlerini yukarıda yazdığım haberdeki proje ile taşımak istiyor? Mazoşist mi bu adamlar?

-11 sene içinde hayata geçirilmesi düşünülen proje milyarlarca $ tutuyor. Siz farkında değilsiniz ama Amerika büyük bir finansal kriz yaşıyor. Elinde U.F.O olan Amerika'nın milyar $ değerinde sokağa atacağı para yok. Orası Türkiye değil. Vergi ödeyenlerin her kuruş parasının hesabı yapılır Amerika'da.

-Bahsedilen projede uzay aracı uçak gemisinden daha büyük bir roketle dünya dışına taşıncak. Üstelik bu kadar zahmete bir manga asker için katlanacaklar. İddia edildiği gibi U.F.O'lar Amerikanın olsaydı bu nakil işi için neden U.F.O'ları kullanmıyorlar.

İşte bunlar kulaktan duyma bilgiler değil. Dünya gerçekleri.

Bekçinin açıklamasına bak: Dünyanın UFO'ların varolduğundan haberdar olmasını istiyorum.

Yani sanki adam ufolar hakkında araştırma yapan birisi, fakat kimse bunu kaale almamış. Sonra basın toplantısı düzenleyip açıklama yapmış :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...