Jump to content

Eurovision' A Hadise Gidiyor...

emily

Recommended Posts

Olumsuz yöndeki yorumlara kesinlikle katılmıyorum şarkıyı dün gece dinleme imkanım oldu Türkçe ritmler taşıyor Sertab Erener'in şarkısı gibi dereceye gireceğine inanıyorum. Ama dansını hiç beğenmedim.

arkadaşlar şarkı önceki yıllara katılan şarkılara göre çok daha güzel diğerlerine göre etkileyicide. dediğiniz gibi sahne performansı güzel güzel olursa kesinlikle derece gelir..

Eurovision daha olmadı sonuç ne olur bilinmez ancak bu şarkının derece yapacağı TncTR kadar barizdir. Ayrıcana bugün nereye gittiysem her yerde bu parça çalıyor herkes bunu dinliyordu. Birinci olamasa bile bu parça Türk Halkına kendini sevdirir ve şimdiden sevdirmişe de benziyor.

Neyse ki Hadise'den açıklama geldi;

(TRT'de izlediğiniz provaydı. Moskova'ya 10 numara bir işle gideceğiz)

Eeee, bu açıklamadan sonra kendimle ne kadar gurur duysam az. @Macintosh, boşu boşuna (bu şarkıda eksik bir şeyler var) demez. Eğer demişse durup bir düşüneceksin :rolleyes:

Eeee, bu açıklamadan sonra kendimle ne kadar gurur duysam az. @Macintosh, boşu boşuna (bu şarkıda eksik bir şeyler var) demez. Eğer demişse durup bir düşüneceksin :)

Kardeş zaten belliydi ne dans var ne bir çekicilik var. Burda bazı arkadaşlar olumsuz konuşmuşlar ama o gün gelince görürler şöyle bol basslı bi müzik ve bizden esintilerle kaşımıza çıkınca ispatlar kendini. Zamanında Sertab Erener içinde aynı şeyleri konuşmuşlardı

Eeee, bu açıklamadan sonra kendimle ne kadar gurur duysam az. @Macintosh, boşu boşuna (bu şarkıda eksik bir şeyler var) demez. Eğer demişse durup bir düşüneceksin :good:

Eurovisionu kazansak bu kadar sevinmezdin herhalde :)

Geçen Yıllara Oranla Daha Güzel Bir Şarkı İle Giriyor Türkiye Bu Sene Eurovision'a.Biraz Düzenleme Yapılırsa Şarkıda ve Sahne Performansında 1.cilik İmkansız Değil.Şarkı Gayet Güzel Bence.Türk Motifleri Taşıyor Şarkı Zaten Genellikle Günümüz Gençliğide Bu Tarz Şarkılar Dinliyor.Türkiye'de Sevildi Bu Şarkı.Umarım Eurovision'da Bu Sene de Politik İlişkiler Komşuluk İlişkileri Karışmazda Hakeden Kazanır.

Eeee, bu açıklamadan sonra kendimle ne kadar gurur duysam az. @Macintosh, boşu boşuna (bu şarkıda eksik bir şeyler var) demez. Eğer demişse durup bir düşüneceksin :)

ne mutlu sana

klibi izleyen herkez onun prova olduğunu anlaması lazım bu kızın izmir sahnesini izledim 10 numara idi hele ki yarışmada neler olur kestiremiyorum bile başarılı olacağına şüphem yok.Yolu açık olsun

klibi izleyen herkez onun prova olduğunu anlaması lazım

Tabii ona hiç şüphe yok. Geçmişe dönük mesajları okuduğumda maşallah herkesin TRT'deki şarkının prova olduğunu anladığını görüyorum. :)

Örneğin

şarkı çok hoş iyi bir netice alacağımızdan şüphem yok

Bu mesaj bize arkadaşımızın şarkının prova olduğunu anladığını gösteriyor. :wub: Buna benzer birkaç mesaj daha var ama alıntı yapmaya gerek yok.

ne mutlu sana

.....Ve evet, ne mutlu bana

-Şarkıyı duyar duymaz doğru bir tespit yaptığım için

-Hadise, tespitimin doğru olduğunu onaylayan bir açıklama yaptığı için

-Müzik kulağım iyi olduğu için

(Bu şarkı bu haliyle çok iyi olmuş hoca, kesin derece alırız iyi mi ehue ehue) demediğim için :)

hadise bu işi kıvırıcaktır eminim iyi hazırlanıcak ve güzel bir derece alıcaktır akıllıca bir seçim olmuş onun gitmesi güzel olcak..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...