Jump to content

Eurovision' A Hadise Gidiyor...

emily

Recommended Posts

Belçika’ya hayır, Türkiye’ye evet

Ülkemizi mayıs ayında Moskova’da düzenlenecek 54. Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil edecek şarkıcının kim olacağı konusunda bir süredir karar vermeye çalışan TRT, Belçika’da yaşayan Hadise’yle el sıkıştı.

Dün akşam TRT1 Ana Haber Bülteni’ne Belçika’dan telefonla bağlanan Hadise, çok mutlu olduğunu söyledi. Aynı teklifi Belçika’dan da aldığını ama kabul etmediğini anlatan 23 yaşındaki şarkıcı, “Belçika’dan da benim Eurovision’a katılmam istendi. Teklifi hiç düşünmeden reddettim. Çünkü yıllardır hayalim Türkiye adına yarışmaktı. Şimdi TRT’den resmi teklifi aldık. TRT’ye tekrar tekrar teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Şarkı seçimiyle ilgili de önümüzdeki günlerde Türkiye’ye geldiğinde TRT’yle ve ekibiyle yapacağı toplantı sonrası bir açıklama yapacağını anlatan Hadise, “Şarkının sözlerini kendim yazmak istiyorum. Öyle bir yeteneğim de var. Şarkılarım da şov ağırlıklı olacak” diye konuştu.

kaynak: milliyet haber

Bakalım ismi gibi olacak mı Eurovision da

İngilizce telaffuzu mükemmel olan Hadise'ye ilkel bir şekilde (Türkçe okuyacaksın. Bu bir emirdir !) denilirse bizim bittiğimiz an işte o andır.

Bu kız İngilizce okuduğunda sahnede yıldızlaşıyor.

Şarkı deli oğlanın sözlerinin tekrar yapılandırılmış hali klibi de izledim.Ben pek beğenmedim.Tabi doğru videoyu izlediysem.

ingilizce versiyonunun adı A Good Kiss, fakat o şarkıyla katılamaz.Yeni şarkı yazmak zorunda.

• 2 ay sonra...

Sahne şovu güzel doğruya doğru.

Şimdi şeytanın avukatlığını yapayım. Bu şarkı olmamış. Şarkıda bir şeyler eksik, sanki sürükleyiciliği yok. O kısmını şovuyla kapatmış gibi görünüyor.

Hadise'nin Eurovision'a gitmesini en çok isteyenlerden biriyim. Ama bu şarkı olmamış, aceleye gelmiş gibi. Yazık oldu bize :)

Sahne şovu güzel doğruya doğru.

Şimdi şeytanın avukatlığını yapayım. Bu şarkı olmamış. Şarkıda bir şeyler eksik, sanki sürükleyiciliği yok. O kısmını şovuyla kapatmış gibi görünüyor.

Hadise'nin Eurovision'a gitmesini en çok isteyenlerden biriyim. Ama bu şarkı olmamış, aceleye gelmiş gibi. Yazık oldu bize :)

şarkıyı bu haliyle görmek haksızlık olur.çünkü yarışmaya kadar bir çok düzenleme olur.sahne şovunda artı şarkıda.bana kalırsa şarkının şov kısmında biraz daha darbuka olabilir.ama dediğim gibi yarışmaya kadar mutlaka değişir.bu sadece bi ön tanıtım

şarkıyı bu haliyle görmek haksızlık olur.çünkü yarışmaya kadar bir çok düzenleme olur.sahne şovunda artı şarkıda.bana kalırsa şarkının şov kısmında biraz daha darbuka olabilir.ama dediğim gibi yarışmaya kadar mutlaka değişir.bu sadece bi ön tanıtım

İnşallah dostum dediğin gibi düzenleme yaparlar. Hadise gibi otobanda 300km yapabilecek bir hatunu üçüncü vitese kitlemek gibi bir şey olur bu haliyle giderse.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...