Jump to content

Yeni Acılan Güzel Ratiosuz Bir Torrent Sitesi

ceza_549

Recommended Posts

• 2 hafta sonra ...

bu siteyi biliyorum basit ama güzel bişey aslında örneğin aynını bende bu site bünyesinde yapabilirim..

diğer sitelerin örneğin miniova ve iso hunt sitelerindede ratito yok yani o sitelerden seed yüksek dosyaları alıp burda yayınlarsanız aynı şey olmuş oluyor ama yinede akıllıca bişey başırılarının devamı...

Az önce denedim arkadas su anda ortalama 490 kb/sn ile indiriyorum. Ellerine saglik. Ama su anki program, oyun v.b... bayagi kisitli... Inaniyorumki ileride arkadaslarin katilimiyla dahada iyi olacaktir.. Basarilarinin devamini dilerim........

Please register to see this content.

arkadaşım bu siteden zaten hiç bi şahsi çıkarım yok fark ettiysen üyelik sistemi bile yok yazmadım üyelik istemini sadece görünüm kısmı var :) maksat insanlara yararlı ola bilmek ... ücretsiz hosttta yayınlıyorum sitemi

ücretsiz yonlendirme domain kullanıyorum yani 0 masrafı var bana insanlara katkıda bulana biliyorsam benim için yeter ... zaten öss ye hazırlanıyorum buldukça böle hızlı torrentler onları ekliyorum buraya insanlar yararlansın

Games Butonuna TIklıyorum.. Sayfa Mayfa Açılmıo ????

Yandaki menüleri kategorilere göre çalışmasını daha yazmadım öss ye hazırlandığım için zaman bulamıyorum kodlamaya idare et artık zaten sayfalar arasında dolaşarak hepsine ulaşa bilirsin ...

scripti değiştir bence.pek Kullanışlı değil.

Başarıların Devamını Dilerim.

arkadaşım scripti kendim yazdım hazır deiil zaman oldukça geliştiriyorum :) öss ye hazırlandığım için pek vaktim olmuyor... anca hafta sonları 1 saat ayıra bilirsem :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...