Jump to content

Windows 7 Turkce Dil

sevinnet
 Share

Recommended Posts

Lite sistem olduğundan olurmu emin değilim bir dene istersen.

Please register to see this content.

Verdiğim dosyayı C diskin içine at.
cmd yönetici olarak çalıştır.
Dism /online /Add-Package /PackagePath:C:\W7trdil64.cab

İşlemler bitene kadar bekle bittikten sonra pc yeniden başlat.Denetim masasından dili değiştir.

Edited by Mehmet

Mehmet, 11 dakika önce yazdı:

Dosyayı indirmemişsin daha önce denedin mi?

Doğrudur hocam exe içerisinden .cab dil dosyasını dism ile entegre etmeye çalıştım yükleme yaparken bir süre sonra bilinmeyen bir error veriyor. Aynı zamanda manuel yüklemeye çalıştım onda da hata verdi.

• Editor

Lite sistemlerde bilindik yöntemlerle dism ve cab dosyalarıyla dil ekleyemezsiniz muhtemelen winsxs klasörü boşaltılmış olduğu için hata verecektir manuel olarak ekleme yntemi var biraz emek ister yaparsanız windows klasörü ve tüm alt klasörlerde bulunan en-us klasörleri içerisindeki mui dosyalarını tr sistemdeki tr-tr klasöründen aldığınız dosyalarla değiştirmeniz lazım dil ingilizce gözüksede büyük oranda türkçeleşecektir kurulu sistemde denemeden önce sanalda deneyip o şekilde uygulayın

• Like 2

sevinnet, 5 saat önce yazdı:

Yukardaki calisma gercekten cok hizli fakat yabanci. Rica etsem Turkce Dil entegre edip paylasabilecek varmi_

Bir hafta önce ben denedim degiştirmiştim türkçe olarak ama 7-8 adet  güncelleme yapmak zorunda kalmıştım 

junaid, 21 saat önce yazdı:

Bir hafta önce ben denedim degiştirmiştim türkçe olarak ama 7-8 adet  güncelleme yapmak zorunda kalmıştım 

Nasıl yaptığınızı anlatabilirmisin?

cankusa, 14 saat önce yazdı:

Windows 7x64 Türkçe dil 

Windows 7x64 Interexploe11 Türkçe dil

Windows Update çalışmadığından işe yaramıyor error veriyor.

köylü, 1.04.2020 - 22:08 yazdı:

Lite sistemlerde bilindik yöntemlerle dism ve cab dosyalarıyla dil ekleyemezsiniz muhtemelen winsxs klasörü boşaltılmış olduğu için hata verecektir manuel olarak ekleme yntemi var biraz emek ister yaparsanız windows klasörü ve tüm alt klasörlerde bulunan en-us klasörleri içerisindeki mui dosyalarını tr sistemdeki tr-tr klasöründen aldığınız dosyalarla değiştirmeniz lazım dil ingilizce gözüksede büyük oranda türkçeleşecektir kurulu sistemde denemeden önce sanalda deneyip o şekilde uygulayın

Diğer tüm sistemleri denedim bir sizin Windows 8.1 update 3 Lite çalışmanız ve üstteki windows 7 çalışmasında PC uçuyor. Diğer tüm sistemlerin hepsinde bilgisayarda iki sekme açılmıyor aşırı kasıyor ve Görev yöneticisinde System dediğimiz kernel CPU yi yüzde 50 kullanıyor gösteriyor ama sizin sistemde 0 larda anlam veremedim. 

vistalizator bu programı indir bunula degiştirdim ben dil dosyalarıda var içinde indirebilirsin 

fakat yüklemiyor hata veriyor güncellemeleri gösteriyor manual indir yükle degişiyor

bu linkte var sanırım

Edited by junaid

junaid, 7 saat önce yazdı:

vistalizator bu programı indir bunula degiştirdim ben dil dosyalarıda var içinde indirebilirsin 

fakat yüklemiyor hata veriyor güncellemeleri gösteriyor manual indir yükle degişiyor

bu linkte var sanırım

Tam olarak anlayamadim. Programi daha once kurdum hata veriyor yukleme yarida. 

Manuel denetim masasindan da yaptim onda da hata aldim.

• Editor
sevinnet, 11 saat önce yazdı:

Nasıl yaptığınızı anlatabilirmisin?

Windows Update çalışmadığından işe yaramıyor error veriyor.

Diğer tüm sistemleri denedim bir sizin Windows 8.1 update 3 Lite çalışmanız ve üstteki windows 7 çalışmasında PC uçuyor. Diğer tüm sistemlerin hepsinde bilgisayarda iki sekme açılmıyor aşırı kasıyor ve Görev yöneticisinde System dediğimiz kernel CPU yi yüzde 50 kullanıyor gösteriyor ama sizin sistemde 0 larda anlam veremedim. 

indirecek link göremedim link verirsen kontrol ederim

junaid, 3.04.2020 - 01:23 yazdı:

bu linkte var sanırım

Hangi program ve adımları uyguladınız acaba? Birde sadece windows 7demi işe yarıyor oprekine ait windows 10 çalışmalarda mevcut

Senkron2, 23 dakika önce yazdı:

Hangi program ve adımları uyguladınız acaba? Birde sadece windows 7demi işe yarıyor oprekine ait windows 10 çalışmalarda mevcut

vistalizato manual dili yükle denetim masasında bölge dil ayarlarında türçe geliyor ama bir iki maual güncelleme yaptım msu ama onuda bu win aplication olarak görmüyor

nası yaptım tam hatırlamıyorum ama çok lazımsa yeniden dener detayları anlatırım

junaid, 4 dakika önce yazdı:

vistalizato manual dili yükle denetim masasında bölge dil ayarlarında türçe geliyor ama bir iki maual güncelleme yaptım msu ama onuda bu win aplication olarak görmüyor

nası yaptım tam hatırlamıyorum ama çok lazımsa yeniden dener detayları anlatırım

Kendi işimi halledebiliyorum sorun olmuyor ama forumda bu lite paylaşımları tr yapar paylaşırım bilmeyen arkadaşlar için diye sormuştum. Teşekkürler yinede

• Like 1

Senkron2, Şimdi yazdı:

Kendi işimi halledebiliyorum sorun olmuyor ama forumda bu lite paylaşımları tr yapar paylaşırım bilmeyen arkadaşlar için diye sormuştum. Teşekkürler yinede

tamam hocam bu gece hallediyorum detyalıca

• Like 1
  • Thanks 2