Jump to content

En Iyi Anti Virüs Programı Hangisidir ?

mustafa_63

Recommended Posts

kaspersky'nin güvenliğine lafımız yok ama 7 ve üzeri sürümleri bu özelliklerdeki bi makinayı çok yorar.

panda aio veya f-secure kullan tavsiyedir fakat onlarda sistemini biraz yıpratabilir.

benim işlerime mani olmasın hem hızlı hem güvenli bir makinam olsun dersen nod32(fixlenmiş sürümlerinde update sıkıntısı çekersin sağlam kullanıcı adı ve şifre bulman gerek) veya antivir(kendi sitesinde zaman zaman yasal key de dağıtıyor) kullanabilirsin.

• Replies 82
  • Created
  • Last Reply

panda(2009 trial kullandım süper bi şey, yanlış çok ağır söyleyeyim.Panda dersen global indir.En mükemmeli o!!!) ve Kaspersky(7.0 sürümü sonrasını kullan pek kasmaz ama en iyisi7.0 serisi yani!!)

moot arkadaşım kaspersky kullanmadım gibi geldi bana!7.0 en çok kasan sürüm.Ondan sonrası en kötü bilgisayarı gene kasmaz!F-SUCURE O KADARDA İYİ DEĞİLMİŞ .YAPILAN ARAŞTIRMALAR BUNU SÖYLÜYOR!(%41 GÜVENLİK ORANI Var)

Haberin olsun yani !Yanlış anlama.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bi hata yaptıysak affola!

2 saat önce bir arkadaşın yanına uğradım.

kaspersky 7 yüklü bilgisayara virüs bulaşmış.ve ne kaspersky ı kaldırabiliyorsun ne de açabiliyorsun :)

ESET Nod32 den şaşmamak lazım :)

Arkadaşın Kuramamış yada Kaldırırken Eksik Kaldırmıştır.öyle şey olurmu.Bana Göre en iyisi Rus Güvenlik Firmasından Kaspersky Diğerleri Boş NOD32 ise Eşşek PC'de Lamerler Dolaşıyor NOD32 Yakalamıyor Ruh Gibi Anlıyacağınız..:)

en iyi virüs yazılımı en güncel son sürüm yazılımdır (bu her yazılımın son sürümünün kusursuz olduğu anlamına gelmez) nod32 ve takviye olarak deep freeze kulanmanızı tavsiye ediyorum,elimizdeki bütün mevcut imkanları kullanıp bu sanal alemde en az virüs yemek olmalı gayemiz. Virus Bulletin, Aralık ayının antivirüs test sonuçlarını yayınladı. Bazı büyük antivirüs üreticilerinin sınıfta kaldığı testin şaşırtıcı ayrıntıları : VB100 adıyla anılan testin Aralık ayı yayını, 100 adet eski Windows 2000 virüsünün antivirüsler tarafından yakalanabilmelerini ölçüyor. Amaç artık bulaşması ihtimali düşük olan ama sıfır olmayan eski virüslere karşı ne kadar koruma sağlanabildiğini görmek. Test için gereken virüsler bu iş için kurulmuş laboratuvarlardan ve web sitelerinden toplanıyor.

Bir ürünün testi geçmiş sayılması için 100 virüsün hepsini yakalayabilmesi ve bunun yanında bazı virüs bulaşmamış örneklere yanlış alarm vermemesi gerekiyor. Sonuçlar gayet şaşırtıcı.

Testi geçemeyen antivirüsler arasında Kaspersky, Avast, Avira AntiVir ve Trend Micro gibi tanıdık isimler göze çarpıyor. Kaspersky 1 virüs kaçırma, Avast 2 yanlış alarm, AntiVir 4 yanlış alarm, Trend Micro ise 4 virüs kaçırma istatistiklerine sahip. Trend Micro bundan önceki 13 VB100 testini başarıyla geçmesinin ardından gelen bu sonuca henüz yorum yapmadı. Aralık VB100 testi, Kaspersky'nin son 25 VB100 testinde başarısız olduğu ikinci test.

Testi Geçenler:

Gelelim testte başarılı olanlara. McAfee, Microsoft, BitDefender, Eset, Symantec ve aslen güvenlik duvarı üreticisi olan Agnitum testi geçen antivirüs yapımcıları arasında.

Kaynak : shiftdelete.net

Bilgi için :

Please register to see this content.

McAfee..Cünkü;

1)Kayıt defterinde değişiklik yapıldıgında,İzin ver,Yasakla gibi seçenekler sunuyor

2)Yeni proq yüklediğindede aynı şekilde

3)İnternet erişimi isteyen bi program varsa Mesela Msn Ondada aYnı şekilde;İzin ver yasakla,1 kerelik izin ver gibi seçenekler sunuyor.

Ve daha birsürü özelliği Var Bence McAfee

Senin bu dediklerinin hepsi KIS 2009 mevcut fakat kurulumda deneyimli kullanıcı olarak işaretleyip kurmalısınız. Her reg kaydını her internet bağlantısı yapan bir program olduğunda size soruyor. Bu program internet bağlantısında bulunmak istiyor diye

Kısacası Kaspersky Internet Security 2009

Bence şu iyi demek için en az 3-4 antivirüs tecrübe etmek lazım. Ben avast, kaspersky, nod32, norton, mcafee ve avira kullandım. En güvenlisi kaspersksy üstüne yok. Ancak bilgisayarı çok kasıyor. Avast diğer tercihim. yanlış uyarısı çok. Bazı virüsleri silemiyor. Nod 32 beş para etmez. Sistemi yormadığından arkadaşlarca çok öneriliyor ama bilgisayar tam bi virüs yuvasına dönüyor. Avira free olduğundan denenebilir sistemi yormuyor. Norton ve mcafee de sistemi çok yoruyor. Sistemin iyiyse kav kullan eline kimse su dökemez, değilse avast öneririm

En iyi antivirüs neye göre en iyi.Kiminin ihtiyaçlarını Avira kiminin ise Nod32 karşılar.Ben Avira , Nod32 , Kaspersky , Norton Internet Security denedim, ama senin nasıl bir ihtiyacın var ben sadece internetde geziyorum pc'yi kasmayan bir koruma istiyorum dersen nod32 yada avira'yı kullanabilirsin.Yok ben biraz tehlikeli yerlere giriyorum ve performans veya kasma çok önemli değil benim için diyorsan Kaspersky yada norton kuLLanabiLirsin.

• 1 ay sonra...

eskıden nod 32 ıyı degıldı ama sımdı cok super kardesım bence nod 32 smart securty busınes edıton en superı bende var kullanıorum cracklı sınırsız kullanım kasper gıbı buluyor ama son surumu 3.0.684 tavsıye ederım super

1- eski bilgisayarın varda nod32 derim autorun viruslerine bişiy yapamıo ama cogu viruslerde başarılı

2-bilgisayarın biraz iiyi ise kaspersky ı kullanabilirsin ama ondada key derdi var ugrasmak zorunda kalabilrsin

3-bilgisayarın guclu ise panda internet security derim ayarları biraz zordur ama bilgisayrı zırh gibi korur

arkadaşlar BİTDEFENDER İNTERNET SECURTY 2009 öneririm. 2009 daha Türkiyede satılmıyor.internetten alıyorsunuz. 2000 yılından buyana bilgisayar kullanırım. pek çok antivirus kullandım, şunu anladımki bigisayarındaki bütün programlar krosan olsun ancak antivirüs programın lisanslı olmak zorunda. neden bitdefender; her şeyden önce üreten firma çok güvenilir ve güçlü. yazılım sektörünün microsoftu sektörde ilkleri yapan bir firma. bu antivirüs yazılımları kendisini tamir eden bir teknolojiye sahip. cihazınızı yormuyor ve kasmıyor. bilgisayarınıza yükleyin ve unutun. ancak günümüzde teknolojide güvenlik diye bir olay yoktur. antivirüslerin hangisi iyi diyorsanız, aha da budur.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...