Jump to content

En Iyi Anti Virüs Programı Hangisidir ?

mustafa_63

Recommended Posts

• Replies 82
  • Created
  • Last Reply
  • 1 yıl yıl...
kasper 2009 dan şaşma derim ben nod kullanıyodum güncelleştirme yaptığı halde seyrediyo virüsleri kasper süper kasmıyosa kasper kullan derim

Kırık kullanıyorsundur ondandır gezınmesı normal... lisanslı kullansan dolaşmaz... ben once buradan guncelleme yapan kırık bır tane ındırdım kullandım tarattım 14 tane buldu... lisanslısını aldım kurdum guncelledım tarattırdıgımda 40ın uzerınde buldu... eğer lisanslı kullanacaksanız nod32 diyorum... daha sonradan kaldırıp dıger tum antivirüslerle tarattım hıc bırsey bulmadı... ama su testıde yaptım... diğerleri ile taratıp sonra nod 32 dondugumde 3-5 tanede olsa buldu... en ıyısı norton ama sıstemının %40ını kapatıyor sana kalan diğer kalanı ıle pcnı kullanıyorsun yanı cok kasıyor...

nod32 nin tüm sürümlerini kullandım her sürümü baş belası. en kullanışlı olanı ve benim de kullandığım program kasparsky. geçen hafta usb ye virüs bulaşmış avira antivir temizleyemedi. kullandığım sistemin özellikleri:

2.20 cpu

2 gb ram

128 mb nvidia gforce 8400 mg

160 gb hdd

vista home premium

Güncel Virüs Proğramlarının hemen hepsi Virüsü tespit edebilir ama önemli olan sisteme zarar vermeden kaldırmasıdır.

En iyi Virüs proğramı da insanın kendisidir.Ne yaptığını bilirsen kolay kolay virüs bulaşmaz.

Güncel Virüs Proğramlarının hemen hepsi Virüsü tespit edebilir ama önemli olan sisteme zarar vermeden kaldırmasıdır.

En iyi Virüs proğramı da insanın kendisidir.Ne yaptığını bilirsen kolay kolay virüs bulaşmaz.

:clapping: çok dogru bi laf :clapping: ama genede kötünün iyisi olarak kapersky internet security 2010 mahsus virüs attım bir iki kez ama yemedi :dribble: hemen sildi NOD32 ANTİVİR VE AVASTTAN GEÇMİŞTİ O VİRÜS :dribble:

antivir gayet başarılı nod 32 kasmaz ama fazla korumada yapmıyor virüsler dolaşıyor etrafta..kaspersky çok kasma yapabiliyor pandada iyi

sana tavsiyem antivir veya panda ama antivir iyidir...

nod 32yi tercih ederim antivir falan hikaye panta pcyi hepten kasıyor ben nod kullanıyorum gayette menunum ama sen programın iyisini bulamıyorsan ayrı

eğer sisteminiz biraz iyise ( minimum 2.0 işlemci ve 1 gb ram ) mutlaka kaspersky kullanın.üstüne tanımam.nod32 klasik ev kullanıcıları için.bunu size hemen hemen bütün antivirüs programlarını kullanmış biri söylüyor. :whistle: bilgisayarı kasıyor diyorlar.sisteminiz düşükse hangisini yüklerseniz yükleyn gene kasacaktır.genel ev kullanıcıysanız yani arada sırada müzik indirip film seyrediyorsanız zaten hiçbir antivirüs programını kullanmayın gerekmez.arada sırada anti spy programlarıyla taratın yeter.ama benim gibi günde 5 gb veri indiriyorsanız :pardon: kaspersky en ufak tehdidi bile barındırmıyor.karar sizin

Avira en fazla virüs database sahibi olandır. En çok tespit oranı yine ondadır yıllardan beridir. Ama en iyi virüslü dosyayı repair eden de kaspersky dir. Ben dediğim gibi 11-12 yıldır kesintisiz şaşmadım. 20 yıldır bilgisayarım var. Free olanını kullanıyorum. Bir de zone alarm programının free olan son versiyonunu kullanıyorum. A-squared programının da free olanı ile blg. yi taratıyorum. Allaha şükür hiç problem yaşamadım. Zone'nin küçük bir problemi var o kadar.

Bu gereksiz tartışmaya bir çomakta ben sokayım. kaspersky ın nod32 den iyi bir tarafı yok. daha bu sabah sırf keyiften nod32 4.0 av ı kaldırıp kaspersky 2010 yukledim ve bilgisayarı tarattım. sonuç sıfır virus sıfır risk :D buda demek oluyor nod32 de en az kaspersky kadar koruyor. antivir i ise evde dizustu pc de kullanıyorum. bi sıkıntısı yok arada bir reklam cıkıyor uyuz ediyor adamı o kadar. nod32 den de memnundum. biraz kaspersky kullanayım sonra tekrar dönerim nod a :)

ama esas solemek istediğim bilgisayarı nasıl kullandıgınız çok önemli. abidik kubidik yuzlerce binlerce siteye girip her buldugunuz usb yi takıp içindeki kopyalıp çalıştır deyince de izin verirseniz hiçbir program sizi korumaz. birde virus pc ye girdimi formattan başka yol yok genelde. en temiz ve garantilisi. hemde sadece c surucusunu formatlamak yetmiyor. c ve d formatlamak lazım....

bana göre en iyisi kaspersky 2010 şu an kullanıyorum ve elimde orjinal serialde var 209 günü kalmış bu serialide win 7 nin çıkış şerefine dağıtıyolardı bir çok güvenlik şirketleri hatta iobit 360 security ondanda aldım ikiside full orjinal şu an pcde ne virüs ne trojan ne spyware var tertemiz eğer sisteminiz iyise kaspersky derim sistemim core 2 duo çift 3.00 ghz 3 gb ram 200 hdd 512 ekran kartı.

Yeniden kurduğum bilgisayarın inanın birçoğunda hep nod32 vardı. Nod32 kurulu bilgisayarda avira ile inanın o kadar çok virüs temizledimki. Bir zamanlar aynı şeyi Avast için söylerdim. Ama daha sonra Avast ilk 3 sıraya kadar yükselebildi. Nod32 8 ile 10. sıradalarda gezdi hep. Elbette nod32 de gelişebilir. Daha iyi olabilir ileride. Ama şu an değil kanımca.İnanın bir zamanlar şunu bile söylüyorum. "nod32 kuracağınıza hiç antivirüs programı kurmayın daha iyi" Virüs olmayan bir bilgisayarda avira da bulamaz, nod32 de, kasper da. bu onları aynı yapmaz diye düşünüyorum. Sadece bilinçli bir bilgisayar kullanıcısının özelliğini gösterir bu.

MİCROSOFT FOREFRONT CLİENT SECURİTY lisanslı ve güncel sistemle çalışıyor. kasrpersky, nod32, avira, avast, panda... gibi virüs programların alt yapılarını birleştirmiş ve sınırsız versiyondur serial falan yok. internet olsun yeter güncellemeyi kendisi yapıyor herkese tavsiyemdir. Özel hastanede çalışıyorum bilgiişlem müdürüyüm ve bütün bilgisayarlara kurdum ve hala sorun yok. (:

ESET nod32 Anticirüs 4.0 Tavsiye etderım gayet basarılı ve güncel 3 senedir kullanıyorum pcm'de şimdiye kadar hiç bi sorun olmadı kasma acısından da cok düşük bi ram yiyor. Key desen güncel sitelerde war aydan aya yaparsın 10 saniyeni alıyor :) senin sistemine en uygun nod 32 v4 derim ben.

eniyi antivürüs programı kişinin kendisidir ne kulanırsanız kullanın siz dikkat edmediginiz sürece vürüsü engelleyemezsiniz

onun için kullanıcıda dikkatli olacak nasılsa antivürüs prom var diye güvenmeyecek

benim bir arkadaşım var pci ilk çıktıgından beri kullanır hiç bir antivürüs prosu kullanmaz daha bir sefer pcisne vürüs girmiş degil

ben bile hayret eddim bu arkadaşa nasıl vürüs bulaşmıyor diye sordum oda bana yukardaki cevabı verdi

avira antivir 70 milyonluk ülkeyi görmezden gelen o kadar kullanıcısı varken türkçe dil desteği sunmayan bi antivirüs yazılımını kullananın aklına şaşarım

bence bunu buraya yazmaz yerine avira ya eposta olarak gonderseniz cok daha etkili olur. biz birşeylere hep kızıyoruz ama söylenmekten başka hiçbir şey yapmıyoruz. Ben şimdi gönderiyorum bir mail sizde atın belli olmaz dinleyebilirler.

avira antivir 70 milyonluk ülkeyi görmezden gelen o kadar kullanıcısı varken türkçe dil desteği sunmayan bi antivirüs yazılımını kullananın aklına şaşarım

Sende biraz İngilizceni geliştirirsen bence daha faydalı olur , tek dil yetmez ...

MİCROSOFT FOREFRONT CLİENT SECURİTY lisanslı ve güncel sistemle çalışıyor. kasrpersky, nod32, avira, avast, panda... gibi virüs programların alt yapılarını birleştirmiş ve sınırsız versiyondur serial falan yok. internet olsun yeter güncellemeyi kendisi yapıyor herkese tavsiyemdir. Özel hastanede çalışıyorum bilgiişlem müdürüyüm ve bütün bilgisayarlara kurdum ve hala sorun yok. (:

abi bu paralı be :) kafama yattı ama. ben geçen bi mirc programı kurdum ilk defa 400 virüs yedim aklım başıma geldi :)ve antivürüs kurmamıştım. bi dahamı tövbe. şimdi komple format attım ve eset smart security 4.0.474 kurdum günce lkeyli. ama hala flash bellekten bi kaç virüs yakaladı sildi inşallah hepsi ölmüştür :) bir daha bana bulaşmazlar.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...