Jump to content

En Iyi Anti Virüs Programı Hangisidir ?

mustafa_63

Recommended Posts

arkadaşlar en iyi anti virüs programı hangisi acaba bana yardımcı olurmusunuz işletim sistemii açıklayayım

ram:1gb

cpu:2.40ghz

ekran kartım:atı readeon 2400 512mb :D

hepinizin önerilerini bekliyorum

• Replies 82
  • Created
  • Last Reply

antivir gayet başarılı nod 32 kasmaz ama fazla korumada yapmıyor virüsler dolaşıyor etrafta..kaspersky çok kasma yapabiliyor pandada iyi

sana tavsiyem antivir veya panda ama antivir iyidir...

antivir frewall koruyucu

deilmi

antivir antivirüs yazılımı olarakta kullanılabiliyor aynı zamanda frewall ..ve sana şunu söyliyim ilk çıktığından beri nod 32 savunurdum taki bilgisayarımı diğer antivirüs programlarıyla taratıncaya kadar birde son sürüm en günceliydi nod 32 ama kasperskyın bulduklarını bulamadı kasmıyor çok harika ama o kadarda güvenli değil bence tabi pandayı öneren çok oldu yada kaspersky iyi ama birazcık zorluyor gerçi bu sistemi fazla zorlamaz açılış geç olur o kadar istersen kasperskyı yükle

en ıyısı ve en kasmayanı norton 2009 bıde trıal rest sınırsız kullan oh ne guzel hıc ugrasma yok super bı antı vırus bole bısı gormedım sımdı dıceksınız kı cok kasıyor ama hız kasmıyo bıle kaspersky kdr bıle kasmıyo 1 aydır kullanıyorum yenı ozellıklerını ogrendım bı ozellıgı var pc bos bıraktıgın zaman arkaplanda harddısklerı arıyo ve bu sayedede vırus kacırmıyo tam bır guvenlık sahasına gırıyo bılgısayarın benım pc ozelıklerı

1.50 gb ram

512 ekran kartı

3.00 çift çekirdek işlemci(intel pentium 4)

avira antivir derim

hem ücretsiz hemde birçok virüsü yakalıyor.

eskiden kaspersky kullanıyordum karaliste muhabbeti çok sıktı

sonra katılımsız nod32 kullandım bazen güncellemelerde problem verdi

şimdi rahatım avira antivirde güncellemelerde ve seriallerde problem çıkarmıyor zaten bedava

mmmusti arkadaşıma aynen katılıyorum.

Ne Kaspersky Ne de Nod32.

Antivir ne crack derdiyle uğraşıyorsunuz ne de virüs derdiyle.

Hatta premium key dağıtımlarını takip ederseniz birkaç ay bedava kullanabiliyorsunuz.

sistemi kasmadığı için ben nod 32 kullanıyorum fakat avira antivir programını öneririm.

Ayrıca bilgisayarı kesinlikle kasmaz.

McAfee..Cünkü;

1)Kayıt defterinde değişiklik yapıldıgında,İzin ver,Yasakla gibi seçenekler sunuyor

2)Yeni proq yüklediğindede aynı şekilde

3)İnternet erişimi isteyen bi program varsa Mesela Msn Ondada aYnı şekilde;İzin ver yasakla,1 kerelik izin ver gibi seçenekler sunuyor.

Ve daha birsürü özelliği Var Bence McAfee

:rolleyes2: herkese slm bak güzel kardeşim sen karamsar kalmışsın bence sana tavsiyem not 32 dene hani yokdersen çok güzel bişey olçak iki tane kur virüs programı yokdersen not 32 ve dip firize dene nasıl sizce arkadaşlar bende çok yogunum virüslerle işletim sistemim Qduo 6600 işlemcim 8gb rem 1 gb ekran kartım var ama ne bileyim bazende bende sorun yaşıyorum bana soraçak olursan eger ben kendim not kullanıcısıyım

AVG ANTİ VİRÜS ü denemediniz galiba kasma yok internet güvenliği harika ayrıca sitelerin güvenliği hakkında sizi uyarır virüs trojan manyak bir program kesinlikle bizde 300 den fazla bilgisayarda kurulu inanın çok rahatız.

• 2 ay sonra...
BEN TÜM ANTİVÜRİSLERİ KULLANDIM AMA BENCE EN İYİSİ KASPERSKY 7.0.125 ŞAŞMYIN DERİM AMA SENIN MAKINEYE GORE OLUR DA COK KASAR DERSEN NOD 32 2.70 KULLAN GÜNCEL HALINI AMA.

arkdaşım büyük harfle konuşma bağırma anlamına gelir biras dikkat edelim

Kaspersky 2009 kullanmanı tavsiye ediyorum :) Ama buna biraz iyi bir sistem lazım,Kasmaması lazım eğer senin sistem bunu kaldırırsa çok iyi ama kasarsa Kaspersky 7 yükle :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...