Jump to content

En Iyi Anti Virüs Programı Hangisidir ?

mustafa_63

Recommended Posts

antivir gayet başarılı nod 32 kasmaz ama fazla korumada yapmıyor virüsler dolaşıyor etrafta..kaspersky çok kasma yapabiliyor pandada iyi

sana tavsiyem antivir veya panda ama antivir iyidir...

onun içinmi yılın virüs programı ödüllerini alıyor nod32 kur arkadaşım sistem kaynakları ve koruma

açısından en stabili senelerdir kullanıyorum diğerlerinide denedim bu arada ben nod32 diyorum

virüs kaçırdığını görmedim tabi bilinçli kullanmazsan net i hangisi olursa olsun yersin oda başka konu

her gelene evet dersen..

• Replies 82
  • Created
  • Last Reply
microsoft security essentials nasıl kullanan varmı arkadaşlar bilgilendirirseniz sevinirim

Hacı ben 2 aydır kullanıyorum.

1.si serial key arama derdim yok (şükür), yani Windowsun orjinalse antivirüs cepte.

2.si bilgisayarımı kastığını ve beni zora soktuğunu hiç görmedim.

3.sü virüs derdi ve veya virüsten kaynaklanan bir soruna da rastlamadım.

4. sessiz, sakin arka planda çalışıyor.

Memnunum ve bundan sonra kullanacağım antivirüstür.

Doru duzgun net kullanırsan antıvırus sen olursun ancak ben kafama gore takılıyom hemde yasalara uycam dıyosan antivir yok ben kural tanımam 1 numara bende olsun hemde pcmı korudunu kastını anlım dıosan kaspersky buda yetmedı ben pc mı kale gıbı yapmak ıstıyorum kus ucmasın g data total security kurcaksın

G data güzel gerçekten ama 1gb rem, 3200 tek işlemci bilgisayarımı biraz zorladı. Sistemi iyi olan arkadaşlara öneririm. Şimdi Avira antivir kullanıyor ve tavsiye ediyorum. şubat 2010 için AV comparatives test sonucları ilgilenenler için aşağıda...

site linki:

PDF halinde sonuçlar(ing.):

Please register to see this content.

kardeşim burada tecrübeler konuşuyor. bütün arkadaşlar tecrübelerini sana aktarıyor. ben bu konuda kaspersky taraftarıyım. kendim kaspersky 2010 kullanıyorum. trial resetle de key ihtiyacım felan olmuyor. bence denemelisin. her programı birar hafta kullan. çok fazla değil zaten kullanabileceğin program. ondan sonra biri kafana yatar zaten. sana kolay gele

eniyi antivürüs programı kişinin kendisidir ne kulanırsanız kullanın siz dikkat edmediginiz sürece vürüsü engelleyemezsiniz

onun için kullanıcıda dikkatli olacak nasılsa antivürüs prom var diye güvenmeyecek

benim bir arkadaşım var pci ilk çıktıgından beri kullanır hiç bir antivürüs prosu kullanmaz daha bir sefer pcisne vürüs girmiş degil

ben bile hayret eddim bu arkadaşa nasıl vürüs bulaşmıyor diye sordum oda bana yukardaki cevabı verdi

bu tip boş lafları bi kaç kişi daha sarfetmiş bilgisayarının ihtiyacı olan herşeyi para verip alıyosan tamam biraz dikaatle virüs programlarına ihtiyacın kalmaz. ama herşeye para veremeyiz deyilmi bunun için napıyoruz bazı programlar için crack kullanıyoruz bunlarada kendini bilmezler virüs yerleştiriyor. adam nod 32 katılımsız yapmış ona bile virüs koymuş 3 makinaya format atmak zorunda kaldım . neyse ben bütün virüs programlarını kullandım arşivimde hala durur ama birtek nod32 den memnun kaldım 2.70 sürümünden buyana hep nod32 kullanırım digerlerini bedava orjinal serial verseler kurmam kullanmam 5 yıl önce bir pc aldım onun yanında verdikleri norton bile hala dudur. yer yüzündeki en kötü virüs programları başlıca avast,norton,ve özellikle avg dir.bunları o bu araştırmışda söylüyor deyilim bizzat kendim hepsini test ettim.işin özü nod 32.......

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...