Jump to content

Artık Paypal'da Türkçe

BrightBlade

Recommended Posts

paypal_verified.jpg

Büyük internet siteleri tek tek Türkçeleşmeye başlıyor. Bu sitelerin arasında artık internetin en büyük bankası Paypal'da var.

https://www.paypal.com/tr adresinden artık paypal'ı Türkçe olarak takip edebileceğiz. İnternet kullanıcılarının sanal hesap kullanımında sürekli sorun yaratan paypal üyeliği artık çok daha basit bir şekilde gerçekleşebilecek.

Darısı içeriğini Türkçe yapmayan diğer büyük sitelerin başına.

arkadaşlar türkçe yapmalarının sebepleri türk kullanıcıları kendi sistemlerine çekmek bu pastadan pay almaktır.bakın yakında oyunlar bile türkçe olarak çıkmaya başlayabilir yeterki siz yeterki onların oyunlarını alın:) gerisini onlar hallederler

bence tamamen kar amacı gütdükleri için yoksa türkçeye verdikleri bi önem yok

sonunda oda türkçeleşmiş güzel bi durum çünkü dünyada varlığımız biliniyor..

arkadaşlar türkçe yapmalarının sebepleri türk kullanıcıları kendi sistemlerine çekmek bu pastadan pay almaktır.bakın yakında oyunlar bile türkçe olarak çıkmaya başlayabilir yeterki siz yeterki onların oyunlarını alın:) gerisini onlar hallederler

bence tamamen kar amacı gütdükleri için yoksa türkçeye verdikleri bi önem yok

öncelikle yanlış düşünüyorsun arkadaşım adam sana hizmet veriyor babsının hayrına değil bunlar tabiki herşeyin bir bedeli var hem şöyle bir durum daha var sen gerek paypal gerek click and buy kullan sitede alışveriş tuarı 10 usd ise adamlar senden 10 usd çekiyor komisyonunu ilgili firmadan alıyor..

ya tartışma amaçlı yazmıyorum böyle bi düşüncem yok ama bilginiz olsun diye yazıyorum dediğiniz şirtket zamanında türkiyeyi kara listesine almış sadece amerikada banka hesabı gösterebilenlere kendi sistemini kullandırmış ve ya kredi kartıyla kendi ülkelerindeki yerlerden satış yapılmasına izin vermiştir.bunlar politaka kokan hareketler.çok daha önceden türkçe desteği konulabilirdi.Neden konulmadı türkçe dünyadaki en çok konuşulan 10 dil arasında değilmiydi eskiden beri

Güzel hizmet,

yanlız ben şunu bulamadım. Türkçe yaptı fakat türkiyede paypalı destekleyen bir banka yok değil mi?

Bir ara Garanti başvurmuştu diye hatırlıyorum, yanılıyor muyum?!?

yanılıyorsun ben 2 sene kadar önce paypal da iş bankası kredi kartımı kullanıyordum 2 senedirde garanti kartımı kullanıyorum hiçde bi sorun yaşamadım.. aynıı şekilde 4 senedir de Click And Buy da kullanıyorum oda tüm kartları destekliyor..

Edit: ben yanlış anladım galiba destek konusunda farklı bi cvp oldu :D

Hiçbir şekilde sorun yaşamazsınız ama doğru biliyorsunuz destekleyen, Türkiye'de faaliyet gösteren bir banka yok. Yani paypal üzerinden bir banka ile havale, ödeme vs. yapamıyorsunuz hala.

Bildiğim kadarı ile avrupada da destekleyen banka çok az.

Bana bugün mail atmışlar, artık sitenin Türkçe olduğuna dair.

Pek inanmamıştım maile, spam mail, bilgi çalmayı amaçlayan bir mail diye düşünmüştüm. :D

Neyse, iyi olmuş tabi...

• 2 hafta sonra ...
  • 9 ay sonra...

Arkadaşlar şimdi paypal dan bir hesap açmak için formu doldurdum. En altta kredi kartı numarası istiyor. Benim Akbank dan öğrenci hesabım var. Kredi kartı değil. Oraya vereceğim numara nedir ben şimdi onu çözemedim.

Aşağıdaki kart web den bulduğum örnek bir karttır.

OH_neocardR.jpg

Benim kartım da birebir aynı değişiklik yok. Burda vermem gereken numara hangisi ? ve Son kullanma tarihi nerde yazıyor ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...