Jump to content

Wİndows Xp Profesyonel 2009 Tr Sp3

Recommended Posts

BURDAN ADMİNE SESLENİYORUM...

sayın admin sizden bir istegimiz var bunu ancak siz hazırlayabilirsiniz

WİNDOWS XP PROFESYONEL 2008 FULL OTOMATİK KURULUM CDSİ

SAF ORJİNAL BİR WİNXP

İÇİNDE SP3 WİNMEDİA 11 EXPLORER 8 DİRECT 10 EKLENSİN

OTOMATİK KURULUM OLSUN

HİÇ BİR REKLAM VEYA FARKLI BİR RESİM YAZI EKLENMESİN

GEREKSİZ BİLESENLER DİLLER HİZMETLER VE Q-F KLAVYE DISINDAKİLER SİLİNSİN

BOYUTU 500 MB Yİ GECMESİN

ASLA VİSTA TEMASI İKONU SESİ EKLENMEEESİN

DRİVER OLARAK TA FULL LAN , STANDART SES SÜRÜCÜLERİ VE FULL SATA OLSUN (KORUMALI HARDİSKLER İÇİN VE KURULUMA GELİNCE GÖRÜLMEYEN HDD LER İÇİN )

KURLUM SONRASI DİREK GÜNCELLEME YAPILABİLSİN VE BİLG.SAG TIKLA XP LİSANSLIDIR LOGOSU EKLENSİN

TESEKKÜRLER ADMİN....

Bunu ortalama bir zekaya ve okuma yetisine sahip herkes yapabilir. Katılımsız kurulum bölümündei dökümanları okumak bu kadar zor olmamalı.

Merhaba

tncxpsp3 indiridim.Öncelikle teşekkür etmek istiyorum böyle bir hazırlık yapıp paylaştığın için.

Ben kısıtlı windows istiyorum böyle bir şey elinde var mı yada indirebileceğim bi yer varmı

datasoft__63 kardeş :

1.cisi burda herkes bir kişiye özel xp yapmaz genel anlamda bakar.O bakımdan her kişiye özel xp yapılmıyor.Kendin yapabilirsin.Bunun için katılımsız kurulum destek bölümündeki sabit başlıklara göz at.

2.cisi Modifiye Edilmiş İşletim Sistemlerine göz gezdirirsen aradığını bulabilirsin.

Saygılar.

arkadaş masumane bi istekde bulunmuş,bu kadar kafa yapmak yakışırmı,kebeb ayran ne demek admin gerekli izahı yapmış.. forumu tam kullansa ,az araştırsa istediği xp kendide hazırlar,tembelliği bırakıp emek sarfetse becereceğinden eminim...

• 6 ay sonra...
bende böle bir wındows isterdim olsa sevinirim :D

Konunun üstünden aylar geçmiş cevaplamışız yeterince neden ayaklandırdığını çözemedim. :D

Modifiye edilmiş işletim sistemleri bölümünde aradığınız xpler mevcut <_<

Birtane saf sp siz xp indir forumda var zaten nlite programı ile editle olsun bitsin kardes :D 500 değil istersen 450 mb kadarda düsüre bilirsin yani bende bir xp var ama senin işine yaramaz 200 mb lik :) sp3 full özellikler kapalı onuda bir bakkalın bilgisayarına kurmak için yapmıştım :) adam 98 kullanmaktan bıkmışta :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...