Jump to content

Ivt Bluesoleil 10.0.417.0 Amd64X86 En

forjest
 Share

Recommended Posts

pbQlYZY.jpg

Hakkında

BlueSoleil, bluetooth kullanıcılarının en büyük yardımcısı. IVT BlueSoleil hem bir bluetooth sürücüsü işlevi görüyor hem de bluetooth aracılığıyla bağlanmak istediğiniz aygıtla ilgili tüm işlemleri yapabilmenizi sağlıyor. Örneğin cep telefonunuza BlueSoleil ile çok kolay bir şekilde dosya gönderebiliyorsunuz.

aEX6j95.png

DERLEME:

Lisans orjinal setup'a gömülmüştür,orjinal uzantısı ile arka planda sessiz şekilde kurulur.

Windows 32 ve 64 bit paketleri içerir sisteminizi otomatik algılayarak uygun olanı kurar.

Lisans'ın düşmemesine karşın Host dosyasına adres ekler.

INFO :

Kurulum öncesi internet bağlantısını kesmeye gerek yoktur keserseniz iyi olur,kurulumdan sonra mutlaka Pc'nizi yeniden başlatınız Bluetooth cihazınız USB port üzerinde mutlaka takılı olsun,laptop üzerinde entegre olanlar için zaten farketmez son olarak türkçe yamaları kullanmayın shellex sağtık satırlarında problem olduğundan sistemde sorun yaratmaktadır,özellikle türkçe dil kullanılmamıştır orjinal ingilizce dili ile kurulur.

Kurulum sonunda Pc yeniden başlamaz | Lisans Gömülü | Masaüstüne kısayol bırakır | Kalıntı bırakmaz !

DownloadLink

56 MB / Zip Extension No Pass!

UnattendedSilentinstaller / Katılımsız kurulum

UPDATE :

30.03.2013 MART

Edited by forjest

• Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Alternatif link eklenmiştir linklerin ikiside çalışıyor arkadaşlar saygılarımla ..forjest

Kaptanın ustalığı deniz durgunken anlaşılmaz. LUKIANOS

Türkçe Yama ayrıyetten varmı yoksa sadece setup şeklindemi.

bu simdi bluetoot menusumu oluyor anliyamadim

Merhabalar iyi günler dilerim sorunuza cvp evet Bluetoot menüsüdür eğerki elinizde Bluetoot cihazınız var ise

Bu program aracılığı ile örnek : cep tel,bluetoot uyumlu harhangi bir cihaz ile veri aktarımları ve daha bir çok

İşlemi gerçekleştirebilirsiniz,bluetoot cihazları için en çok kullanılan programdır

Saygılarımla forjest..

----------------

Kardeş çok teşekkür ederim elimde eski sürümü ve full olmayanı vardı.ne zaman sürüm yükseltip crack ile full hale getirsem "geçersiz aygıt"diye bir hata alıyordum.şimdi kurdum ve denedim gayet güzel tekrar teşekkür ederim

bunun versiyon 6'sı çıktı diye biliyorum ama :( bu biraz eskidi sanırım

yinede teşekkür sarfettiğin çaba için.

Merhabalar iyi bayramlar dileklerimle evet "BlueSoleil 6.4.237.0" sürümü mevcut ama boyutu 86 Mb. oldukçada fazla ,Bluetoot programı ile yapılan işlemlerin bir çoğu standart ,yayınladığım ise hem boyut olarak çok ufak 10 Mb ve stabil, hemde kurulumu hızı ve kullanışlılığı ön plana çıkartıyor türkçe olmasıda cabası her şeyin gönlünüzce olması temennisiyle saygılarımla forjest..

Bildiğimizi zannetmemiz öğrenmemizin en büyük düşmanıdır.

DR.C.BERNARD

-----------------------------------------

Yha kardeş sen açıklama yapmışsın ama ben bu programın mantığını tam olarak anlıyamadım.Bende bi bu program bide ceptelefonu var. Bluetoothlu. Ben bu iki şeyle bişi yapaabilir miyim biraz yardımcı olur musun?

Şimdiden teşşekkür ederim.

Google'üzerinden araştırma yaparak daha iyi bir sonuç elde ediceğinize inanıyorum saygılarımla ..

ee benimki türkçe olmadı :)

Daha önce sisteminizde yüklü olan Program files'da bulunan "IVT Corporation" adlı klasörü siliniz ,varsa arta

arta kalan dosya onlarıda siliniz,ondan sonra tekrar kurunuz ,tüm deneme ve testlerden geçirilmiştir

Denenmemiş programı yayınlamam kolay gelsin saygılarımla .. forjest

• 4 hafta sonra ...
forjest kardeşim rica etsem bluesoleil 5 veya üstü versiyonu içinde böyle bişi yapabilirmisin daha alt versiyonda nokia pc suite yi kullanamıyorum teşekkür ederim

Merhabalar yakın bir zamanda üst sürümünü yapıp ,sizler ile paylaşmaktan onur duyarım saygılarımla.. forjest

hareketli.gif

Edited by forjest

slm kardeş bunu nasıl indirecegiz çokç çok teşekür :( ederiz

Başlık altındaki Code kutucuğunun içinde verdiğim download linklerini mous'unuz ile copypast ile explorer arama çubuğuna yapıştırıp,açılan site sayfasından aşağıdaki örnek resimde belirttiğim gibi indirebilirsiniz..

adszpo0.png

Umarım yardımcı olabilmişimdir saygılarımla .. forjest

Edited by forjest