Jump to content

Tnc Ana Sayfada Solucan Uyarısı

pafta23

Recommended Posts

istanbul82 arkadaşım Kaspersky 2009 506 sürümü hiç uyarı vermedi bende ana sayfada.NOD32 vermiyor.Bir avasttın verdiğine o kadar güvenmeyin.Yanlış alarm her güvenlik programında olur.PC dergilerine bakarsanız testlerde bu tip yanlış alarm uyarısına da değinmişlerdir.Emin olun ki böyle bir uyarı alırsam anında arkadaşlarıma bilgi verirm.İçiniz rahat olsun.Sizin bilgisayarınız bizim bilgisayarımız gibidir.Yanlış anlama bilgilendirmeniz gayet güzel.Belki gözümüzden kaçmış olabilir.Ama şu anda böyle bir durum yok.Saygılarımla

Arkadaşlar doğru söylüyor.Siteye sanırım virüs bulaşmış.Dün benim başımada geldi.Her anti virüs programı virüs bulacak diye birşey yok.Kısaca anti virüslerin bulamadıgı virüslerde mevcut arkadaşlar bu konuda çok ciddiyim.Antivirüsler virüsleri bazıları ve buldugunu silemediği durumlar çok şayit oldum.Bende Nod32 kullanıyorum.site az önce bir arama yaptım sayfada şöyle bir link çıktı.....adtech.com.tr ve başka site yabancı sitelerin linkleride tarayıcının sol alt köşesinde gösteriyor.

• Administrator
Arkadaşlar doğru söylüyor.Siteye sanırım virüs bulaşmış.Dün benim başımada geldi.Her anti virüs programı virüs bulacak diye birşey yok.Kısaca anti virüslerin bulamadıgı virüslerde mevcut arkadaşlar bu konuda çok ciddiyim.Antivirüsler virüsleri bazıları ve buldugunu silemediği durumlar çok şayit oldum.Bende Nod32 kullanıyorum.site az önce bir arama yaptım sayfada şöyle bir link çıktı.....adtech.com.tr ve başka site yabancı sitelerin linkleride tarayıcının sol alt köşesinde gösteriyor.

Adtech reklam aldığımız firma. Siteye virüs girmesi gibi birşey sözkonusu değil. Virüs tarayıcınızı değiştirin.

@istanbul82

Bir değişiklik yapmadım. Belki sizin antivirüsünüzün canı sıkılıyordur.

Hatırlıyorum avast yüzünden ne çok küfür etmiştim:D

Pc yeni almıştım aldığım kişi iyilik olsun diye bir iki programın yanında antivürüs olarak avast kurmuş.Bir sorunla karşılaştım ve sistemi iki gün önceye aldım.Ama avast kitledi kendisini ne silebiliyorum ne taşıyabiliyorum.Başka antivirüste kurulmuyor mecbüren ******ürdük artık satıcıya attırdık formatı.O günden beri iki şey kullanmıyorum

1. avast antivirüs

2.windowsun dandik ve kötü sistem geri yüklemesi:D

mesajımdan sonra birşey daha yakalad ama bagalntım gittiği için yazmadıgım.Sanırım birleri siteniz hacklemeye çalışyor.Tarayıcım güncelli ve son sürüm firefoxdur.site içersinde aramak yaparken tarayıcının sol alt tarafta bunu buldum img223.imageshack.us

• Administrator
mesajımdan sonra birşey daha yakalad ama bagalntım gittiği için yazmadıgım.Sanırım birleri siteniz hacklemeye çalışyor.Tarayıcım güncelli ve son sürüm firefoxdur.site içersinde aramak yaparken tarayıcının sol alt tarafta bunu buldum img223.imageshack.us

Hay sen laftan anlamıyorsan ben napayım.

nod32 ye laf ettirmem ona göre :drinks:

nod32 yi özel lisans koduyla kullanıyorum, trial sürüm değil yani

bu sitede 1kez bile ötmedi

ve,nod32 nin db si ufak diyenlere bir şey anlatacağım

2-3 ay önce

internetten bir program için crack arıyordum

crack olarak birşey buldum .exe dosyası

pc ye indirdim,IDM kullanıyorum indirici olarak

masaüstüne simgesi çıktığı anda nod32 çıktı karşıma

ingilizce olarak yazdı, 1e1 tam hatırlayamıyorum ama Türkçe mealini yazayım

"indirilen dosyada tanımlanamayan bir kısım var ve incelemeye gönderilmesini tavsiye ederiz

eğer incelemeye gönderirseniz dosya bu süre içerisinde pasifleştirilerek karantinaya alınacaktır"

ben de hadi yolla dedim

abartısız 1saat dolmadan nod32 kendini yeniden güncelledi

ve o dosyayı otomatik olarak görüp sildi,ben hiç dokunmadan

nod32 nin kalitesine laf edenler şimdi tekrar düşünsün bence <_<

Legal çizgiyi asla aşmayan kullanıcıya, ya da düşük konfigürasyonlu PC lere mecburiyetten, hep Nod32 kurarım. Kullananlar hep memnunlar, şimdiye dek hiç şikayet gelmedi. Üstelik kendini sık sık güncelledeğini ve virüslere geçit vermediğini ifade ediyor kullanan arkadaşlarım.

Benim ise dizüstü ve masaüstü pc lerimde Norton Antivirüs tercihim. Trojan-Spy için ise Spybot kullanıyorum. Çerez ve Temp klasörleri ve reg kayıtları potansiyel risk unsuru olduğu için Ccleaner ile çöp-hata temizliği de çok işe yarıyor.

Gerek Norton, gerekse Nod32 yüklü pc ile girdiğim tnctr sitesinde herhangi bir virüs uyarısı ile karşılaşmadım. Rahatlıkla her bölümünü gezip, dilediğiniz dosyayı indirebilirsiniz. 100 bini aşkın kullanıcı içinde hassas çok kişi var. Bir tane zararlı dosya adresi verilse, birçok duyarlı kişi bu dosya sahibine ve yetkili arkadaşlara hemen uyarıda bulunur, merak etmeyin, içiniz rahat olsun..

merhaba arkadaslar ben bir cok frevall yükledim pc ye ve hepsınde aynı problem benım anladıgım kadarıyla

bu siteye dısardan saldırı yapılıyor veya yonetim bunu bilerek yapıyor gıbıme gelıyor cunkı ben bu konu uzerıne ılk mesaj yazanlardanım ve uyelıgım ıptal oldu bu yuzden onceden dıyordum antıvurus programlarından kaynaklanıyor dıye ama uyelıgımı banladıkları zaman anladım tnctr kullanıcıları buyuk teklıkede bir dusunsenıze

modifiye edılmıs isletım sıstemlerını babalarının hayrınamı yapıyorlar parasız ..... ne kadar güvenli McAfee ile tarattıgınızda içine trojen cıkıyor saten yönetim bunu duzeltmesı lazım

• Administrator
merhaba arkadaslar ben bir cok frevall yükledim pc ye ve hepsınde aynı problem benım anladıgım kadarıyla

bu siteye dısardan saldırı yapılıyor veya yonetim bunu bilerek yapıyor gıbıme gelıyor cunkı ben bu konu uzerıne ılk mesaj yazanlardanım ve uyelıgım ıptal oldu bu yuzden onceden dıyordum antıvurus programlarından kaynaklanıyor dıye ama uyelıgımı banladıkları zaman anladım tnctr kullanıcıları buyuk teklıkede bir dusunsenıze

modifiye edılmıs isletım sıstemlerını babalarının hayrınamı yapıyorlar parasız ..... ne kadar güvenli McAfee ile tarattıgınızda içine trojen cıkıyor saten yönetim bunu duzeltmesı lazım

Senin gibi dengesizlere cevap bile yazmak fazla.

Madem Siteye Güvenmiyorsan Yorum yapmanın Bir anlamıda yok Dengesizlik yaptığın her halinden belli.

2. İşletim Sistemleri babalarının hayrına değilde TnC Team için yapıyorlar, Senin Kafa basmıyorsa, Kurcalama.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...