Jump to content

Microsoft Office 2003-2007

boz_kurt

Recommended Posts

bilgisayarımda 2003 yüklüydü kaldırıp 2007 kurdum 2007 ile bazı belgeler oluşturdum ve bazı sebeplerden dolayı silip tekrar 2003 kurdum fakat sorun şu ki 2007 de oluşturduğum belgeleri 2003 ile açamıyorum yardım edebilir misiniz ??

açamazsın çünkü office 2007'nin dosya formatı farklı dikkat edersen .doc olarak kaydetmiyor farklı bir türde kaydediyor.Windows 2K3 'de desteklemediği için açmıyor.2007 yi tekrar kurup yazılarınızı normal worde almanız size önerim.ama Office 2k7 daha iyi bence

2007 ile oluşturduğunuz dosyaları 2003 ofis ile açabilmeniz için Office 2003 için 2007 eklentisini kurmalısınız.Office 2003 ü kurun ve ardından bu eklentiyi de kurarsanız 2007 dosyalarını(docx ,xlsx ve pptx ) açabilirsiniz.Ancak yine de 2007 kadar randıman vermiyor.Saygılarımla

Not : Office 2003 için 2007 eklentisi microsoftun ücretsiz eklentisidir.

Buyrun buradan indirin(28.6 mb).Kesinlikle virüs taraması yapınız.Saygılarımla

Please register to see this content.

Rar şifresi:

bilgisayardestek.com

İmleçle üzerinden geçip belirginleştirip kopyalayınız

2003 ile 2007 nin 2 side aynı anda kurulu olabiliyor mu ? diye sormuşsunuz.Hayır ikisini de kurasanız hata verir.Şu taktii uygula.2007 yi kır.2003 ise taşınabilir(portable) kullan.Mis gibi.Hiç sorun vermez.Sitemizde 2003 ün taşınabilir sürümleri fazlasıyla var.Birini seç indir.Saygılarımla

teşekkürler fakat şöyle bir sorum olacak 5-10 belge böyle onlardaki yazıları alıp 2003 e kopyalayıp normal şekilde kaydetsem sonradan bu eklentiyi kullanmaya gerek varmıdır sürekli olarak ?

Arkadaşım dosya uzantısı docx olan dosyalar esasen xml tabanlıdır.Bu nedenle doc olarak kaydettiğinde dosya tam olarak%100 sorunsuz olmuyor.En sağlamı 2007 yi kur.2003 ise taşınabilir kullan.Saygılarımla

edit: verdiğiniz dosyayı indirdim rar şifresi nedir acaba

boz_kurt eklentiyi silmemeni öneririm çok yararlı bir eklenti eline offie 2007 dökümanı hiç mi geçmeyecek bundan sonra ayrıca belgeleri tekrar tekrar kopyalayıp oluşturmana gerek yok zaten office 2003 ile açılacak belgeler illaki dosya uzantıları doc olsun diyorsan farklı kaydet yaparsın.Sen eklenti deyince çok başka bişi anladın gibime geliyor ayrıca rar şifresi mesajda net şekilde verilmiş imlecle üstünden geç demiş...

lahey içindekiler için wordun hazır şablonları var başlık 1 başlık 2 şeklinde onları kullan

Bozkurt Bildiğim kadarıyla microsoftun güncellemeleri war.Bende ona benzer bi durumla karsılastım.Bende 2003 wardı 2007 de yazılmıs Power Point belgesini açamadım.Microsoftun sitesinden 2003 güncelleştirmelerini indirmiştim...Arıyorum Lİnki bulursam gönderirim.

Edit:Buldum linki..Zaten Yagmuradam da aynı programı vermis:)

Buyur alternatif link olarak ben veriiym:)

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...