Jump to content

Genel Virüs Çözümü !

CaNCaN

Recommended Posts

69824411ko9.jpg

Sanırım bu herkesin çok işine yarayacaktır,

Buradaki dosyalarla format atmadan her türlü virüsü temizleyebilirsiniz,

işe yarar tüm yazılımlar bir arada.

http://rapidshare.com/files/374638798/Genel_Virues__oezuemleri.rar[/CODE]

şifre: blaki

• Replies 56
  • Created
  • Last Reply
Please register to see this content.

sanırım linkte bi problem var

Error

The file could not be found. Please check the download link.

hatası verdi

Dostum kusura bakma, Code yaparken linki kısaltmış onun için hata verdi.

Link Yenilenmiştir.

teşekkürler ama link errror mesajı veriyor

Linki Yeniledim.

p_thanks.gif Butonunu tıklanız yeterli olacaktır.

evet linkte problem var,bende aynı hatayı aldım malesef

Link yenilendi.

Cancan indirdim bi kullanıyım dedim cmd ekranında saydı saydı fakat bir değişiklik hissedemedim.Acaba gerçekten işe yarıyormu.

Edit:Arkadaşlar virüsleri silebilmeniz için Açıklama kısmını okuyun....

Açıklama kısmı:

(Bu Virüslerden herhangi birini silmek için önce bilgisayarınızı güvenli modda başlatmalısınız

Bilgisayar açılırken F8 tuşuna basarak güvenli modda çalıştırın, sonra 'tıkla sil' butonuna

basarak bu virüslerden kurtulabilirsiniz)

Cancan indirdim bi kullanıyım dedim cmd ekranında saydı saydı fakat bir değişiklik hissedemedim.Acaba gerçekten işe yarıyormu.

Edit:Arkadaşlar virüsleri silebilmeniz için Açıklama kısmını okuyun....

Açıklama kısmı:

(Bu Virüslerden herhangi birini silmek için önce bilgisayarınızı güvenli modda başlatmalısınız

Bilgisayar açılırken F8 tuşuna basarak güvenli modda çalıştırın, sonra 'tıkla sil' butonuna

basarak bu virüslerden kurtulabilirsiniz)

Cevabımı Ateş Bey Vermiş ;)

bi sürü tıkla sil var hepsine mi tıklıcaz

Bilgisayarına hangi virüs Girmişse onu tıklayacaksınız.

Bu exe paketi yanlış olmuş. Bir kere virüslü bir makinede bu exe paketini açmanıza imkan yok. Zaten kırk saatte açılıyor... Bu açılana kadar virüs bu paketi haklayıp yer bitirir....

İçindeki çoğu uygulama hata veriyor, ayrıca belirteyim....

Örneğin ComboFix Başarısız Çalışıyor..

Bu Temizleyici paketi çalıştırmadan önce muhakkak önemli dosyalarınızın yedeğini alınız...

Eğer Bilgisayardan fazla anlamıyorsanız bu uygulamayı sakın kullanmayınız...

Ayrıca güvenli kipte başlatıp virüs temizleme mantığı yanlış bir mantıktır...

Virüslü bir makine güvenli kipte başlamayabilir ya da başlasa bile güvenli kipte temizlemenin bir mantığı yoktur..

Çoğu modifiye xp içinde hatta zaten tncxp lerin hepsinde verilmiş olan miniboot ile sisteminizi başlatıp önemli yedekleriniz alın ve sonra otomatik temizleme ve otomatik virüs bulabilen programlar kullanın...

Ayrıca hangi virüsü ne için aradağımızı zaten bileceksek , bunu kullanmaya lüzum yoktur...

Eset veya Kasperesky gibi otomatik Virüs temizleme araçları öneririm...

Burda yapılanların hepsini Kasperesky Virüs Remove Tool (Bu ayrıca bir uygulamadır, bunun yeni ve ücretsiz sürümünü google dan bulabilirsiniz..Bu aracı pek kimse bilmemektedir...Tavsiye ederim) Kısa uygulaması zaten halletmektedir...

Virüs çok değişkenli bir konudur.. Sabit kalabilen ve uzun süre kullanabileceğiniz araçları barındırmazsınız.. Bana göre yanlış bir çalışma olmuş... Yapılan açıklamalar ve yorumlar bilgisizce ve yanlış cevaplanmış...

Bilgilerinize....

İçindeki çoğu uygulama hata veriyor..

Örneğin ComboFix Başarısız Çalışıyor..

Bu Temizleyici paketi çalıştırmadan önce muhakkak önemli dosyalarınızın yedeğini alınız...

Eğer Bilgisayardan fazla anlamıyorsanız bu uygulamayı sakın kullanmayınız...

Ayrıca güvenli kipte başlatıp virüs temizleme mantığı yanlış bir mantıktır...

Virüslü bir makine güvenli kipte başlamayabilir ya da başlasa bile güvenli kipte temizlemenin bir mantığı yoktur..

Çoğu modifiye xp içinde hatta zaten tncxp lerin hepsinde verilmiş olan miniboot ile sisteminizi başlatıp önemli yedekleriniz alın ve sonra otomatik temizleme ve otomatik virüs bulabilen programlar kullanın...

Ayrıca hangi virüsü ne için aradağımızı zaten bileceksek , bunu kullanmaya lüzum yoktur...

Eset veya Kasperesky gibi otomatik Virüs temizleme araçları öneririm...

Burda yapılanların hepsini Kasperesky Virüs Remove Kısa uygulaması zaten halletmektedir...

Virüs çok değişkenli bir konudur.. Sabit kalabilen ve uzun süre kullanabileceğiniz araçları barındırmazsınız.. Bana göre yanlış bir çalışma olmuş... Yapılan açıklamalar ve yorumlar bilgisizce ve yanlış cevaplanmış...

Bilgilerinize....

Uygulmada Çalışmayan bişey yok, eğer çalışmayan bişey varsa bu benim hatam değil Bizzat senin hatan Kullanıcı hatasıdır. ben denedim, Konu hakkında bilginiz yoksa konu hakkında cevap yazmayın, Siz Kasper Sky Kullanın Bu kısa yoldan temizleme aracı Yanlış bir çalışma konusuna gelince Siz bi Virüs nedir onu araştırın. Foruma Bilemedim 1 Aydır Üyesin 2 Senelik Üyeyim belki 3,

Konu Hakkında bilgin yoksa yorum yapma, 3 Senelik Üyeyim Neyin Yanlış Olduğunu Senden daha iyi biliyorum Kafanı Yorma ;)

Virüsün ne olduğunu sizden öğrenecek değilim..

20 Senedir Ticari Yazılım Programcısıyım..

Vatandaşa yanlış uygulama kullandırtmak, yanlış cevaplar vermek olmaz... Elbette birileri çıkar ve uyarısını yapar.. Neden alındığınızı anlamadım ??

Gerçek şu ki siz de biliyorsunuz virüs temizleme işi paketlerle çözülecek bir iş değildir..

En önemli nokta kişisel bilgilerin zarar görmemesidir..

Burdaki uygulamalrın %90 ı risk içermektedir...

Eğer bu riski göze alıyorsanız bu kişisel bir tercihtir...

Virüsün ne olduğunu sizden öğrenecek değilim..

20 Senedir Ticari Yazılım Programcısıyım..

Vatandaşa yanlış uygulama kullandırtmak, yanlış cevaplar vermek olmaz... Elbette birileri çıkar ve uyarısını yapar.. Neden alındığınızı anlamadım ??

Gerçek şu ki siz de biliyorsunuz virüs temizleme işi paketlerle çözülecek bir iş değildir..

En önemli nokta kişisel bilgilerin zarar görmemesidir..

Burdaki uygulamalrın %90 ı risk içermektedir...

Eğer bu riski göze alıyorsanız bu kişisel bir tercihtir...

Risk İçeren Konu nedir, çok merak ettim, Risk İçeren konu bu zamana kadar yayınlamadım.

Burdaki Hangi üye yanlış cevap veriyor sor bakalım ?

Alınma konusuna gelince sanki açtığım, konuya hakaret eder gibi cevap veriyorsun, ya öyle demek istemedin yada ne yazdığının farkında değilsin.

YAZDIKLARIMIN HEPSİ YUKARIDA, KİMSEYE HAKARET VE KİŞİSEL BİR SÖZ YOKTUR..

RİSK İÇEREN UYGULAMALAR NE DEMEKTİR ? ANLAMINI BİLMEYENLER İÇİN , LUGAT SÖZLÜKTE GEÇİYOR SANIRIM...

UYARI YAPMAKTAN VAZGEÇİYORUM...

TAMAM PEKİ SEN HAKLISIN,

YAYINLADIĞIN UYGULAMALAR RİSK İÇERMİYOR,

KULLANAN ARKADAŞLAR RAHATÇA VE DİREK KULLANABİLİRLER.....

KOLAY GELE.... ;) ;) :rolleyes:

YAZDIKLARIMIN HEPSİ YUKARIDA, KİMSEYE HAKARET VE KİŞİSEL BİR SÖZ YOKTUR..

RİSK İÇEREN UYGULAMALAR NE DEMEKTİR ? ANLAMINI BİLMEYENLER İÇİN , LUGAT SÖZLÜKTE GEÇİYOR SANIRIM...

UYARI YAPMAKTAN VAZGEÇİYORUM...

TAMAM PEKİ SEN HAKLISIN,

YAYINLADIĞIN UYGULAMALAR RİSK İÇERMİYOR,

KULLANAN ARKADAŞLAR RAHATÇA VE DİREK KULLANABİLİRLER.....

KOLAY GELE.... ;) ;) :rolleyes:

Tmm. Yazarken Küçük Harfle yaz Bağırmak Anlamına geliyor. Büyük Harfle Yazmak

Pek Kimsenin Bilmediği Kaspersky Tarafından Bir Araç Olarak Üretilen Son Derece Güçlü Olabilen,

Virüs-Trojan-Truva Atı...

Temizlemekte %90 Başarılı Bir Uygulamadır.... RİSK İÇEREN BİR UYGULAMA DEĞİLDİR...

Bu Uygulamadan Çok İyi Bir Sonuç Almak İstiyorsanız Eğer,

TncXp'lerde Bulunan MiniBoot veya Live Xp gibi Cd den Windows Açıp bu Uygulamayı Çalıştırıp Temizlemek

Sizi Daha Hızlı Sonuca ******ürür...

Aralık 2008 'e Kadar Olan Çıkmış Tüm Virüs ve Trojanları tanır...

Faydalı Olması Dileğiyle... (YABANCI FORMLARDAN ALINTIDIR)

818kasperskyvirusremovaqb6.th.png

ALTERNATİF LINK :

Virüs ve Trojanları Kökünden Halletmenin En Temiz Yolu, İşletim Sistemini Çalıştırmadan, Sisteme Dışardan Müdahele Etmektir.

İşte Bu Sorunun Çözümü Kasperesky sunuyor. Sistemi Cd den Başlatıp Virüs ve Trojan'ları Bir Güzel Haklıyor.

HİÇBİR RİSKİ YOKTUR...

Faydalı Olması Dileğiyle...(YABANCI FORMLARDAN ALINTIDIR.. Pass: [email protected])

04d0c110po9.th.jpg

LINK : (BU IMAJI NERO veya ULTRAISO PROGRAMIYLA CD YE ÇEKİN)

ALTERNATİF OLARAK BİR ÜST VERSİYONU DA İÇEREN LINK :

içinde 10tane trojan yakaladım bence sakat bişey

İçinde Trojan yakalaması gayet normal sistemin içindeki Virüsü temizliyor Bu Sayede ' Virüs Korumanız Bunu Devre Dışı bırakmak için uyarılarda bulunuyor. :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...