Jump to content

Genel Virüs Çözümü !

CaNCaN

Recommended Posts

• 3 hafta sonra ...
  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply
  • 3 hafta sonra ...
Virüsün ne olduğunu sizden öğrenecek değilim..

20 Senedir Ticari Yazılım Programcısıyım..

Vatandaşa yanlış uygulama kullandırtmak, yanlış cevaplar vermek olmaz... Elbette birileri çıkar ve uyarısını yapar.. Neden alındığınızı anlamadım ??

Gerçek şu ki siz de biliyorsunuz virüs temizleme işi paketlerle çözülecek bir iş değildir..

En önemli nokta kişisel bilgilerin zarar görmemesidir..

Burdaki uygulamalrın %90 ı risk içermektedir...

Eğer bu riski göze alıyorsanız bu kişisel bir tercihtir...

bence sen 20 sene boyunca bişey öğrenmemişsin burda her türlü virüs için alternatifler var bende yıllardır kaspersky kullanıyorum fakat unutma ki kasperinde silemediği spy-wirüs vs. ler var @CaNCaN kardeş eline sağlık güzel bir çalışma olmuş.Hemen indiriyorum arşivimide bulunsun

• 4 hafta sonra ...
bence sen 20 sene boyunca bişey öğrenmemişsin burda her türlü virüs için alternatifler var bende yıllardır kaspersky kullanıyorum fakat unutma ki kasperinde silemediği spy-wirüs vs. ler var @CaNCaN kardeş eline sağlık güzel bir çalışma olmuş.Hemen indiriyorum arşivimide bulunsun

:rolleyes:

• 2 hafta sonra ...

avastın da sistemi çalıştırmadan tarama yapma özelliği var. virüs kendini çoğaltmadan hepisini siliyo.cd den çalışan xp ye sadece farklı antivirüslerle tarama yapmak istiyorsan ihtiyacın olur. kaspersky birkere kullandım ilk ve son kullanışımdı.avasttan başka tanımam. bu arada eline sağlık kardeş çok güzel çalışma tşkler

• 2 hafta sonra ...
Virüsün ne olduğunu sizden öğrenecek değilim..

20 Senedir Ticari Yazılım Programcısıyım..

Vatandaşa yanlış uygulama kullandırtmak, yanlış cevaplar vermek olmaz... Elbette birileri çıkar ve uyarısını yapar.. Neden alındığınızı anlamadım ??

Gerçek şu ki siz de biliyorsunuz virüs temizleme işi paketlerle çözülecek bir iş değildir..

En önemli nokta kişisel bilgilerin zarar görmemesidir..

Burdaki uygulamalrın %90 ı risk içermektedir...

Eğer bu riski göze alıyorsanız bu kişisel bir tercihtir...

Türkiye vatandaşı olup ticari program yazarı olman çok hoş, ama sanırım virüslerin çalışma mantığı ile ilgili öğrenmemiz gereken çok şey var. Benim ticari program yazan hangi arkadaşım varsa kesinlikle illegalite ye karşıdır. isterki herşeyi lisanlı kullandırsın. bu siteyi kuran destekleyen arkadaşlar o kadar değerli ki, emin ol işin düştüğü zaman, senin buradan sorup öğreneceğin kodu sana ücretsiz verirler, buradan aldığın kodu kendi programına entegre edip müşterine para karşılığında satacaksın. senden bu yazıları okuman için para talep edilmiyor, paylaşım yapılmış hoşuna giderse indir, beğenirsen de teşekkür et diyor. Bunu eleştirmenin doğru yönü, combofix düzgün çalışmıyorsa, "bak sevgili kardeşim ben senin için combofix in daha güzelini yaptım" dersin, oda bunu AIO çalışmasına entegre eder ve paylaşır. Emin ol nankörlük etmez, sanada özel olarak teşekkür eder. beğenine kalmış..

bu arada elleri dert görmesin abim, çok güzel hazırlamışsın.Sality virüsü ile milletin başı dertte, umarım onun bir çaresini bulurlar..

• 2 ay sonra...

HOCAM BU SÜPER BİŞEY YA ARAYIPTA BULAMADIĞIM TARZDA

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM PAYLAŞIMIN İÇİN !

binocan ABİME DE AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM MÜSBET HAREKETİNDEN DOLAYI.

BU SİTEDE BİRBİRİMİZE YARDIMCI OLMAK İÇİN YADA YARDIMCI OLABİLECEK BİRİLERİNİ BULMAK İÇİN VARIZ. :(

icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

• 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
nod 32 virüs buldu

bu progra mcıklların kriptolarından kaynaklanıyor.Sistemdeki antivirüs sisteme doğrudan ve dışarıdan gelecek olan müdahaleyi tehdit olarak algılıyor.Bu heuristic analiz yeteneği çok iyi olan ve ya hiç olmayan antivirüslerde çokca rastlanan bir durumdur.Nasıl olur diye soruyorsan heuristic analiz tehdit oluşmadan engellemeye ve tespite dayanır.Bunun için bazı tool barlar bile tehdit olarak algılanır.Bu yeteneği olmayan av lerde ise tarama motoru çok hassas olarak dizayn edildiği için yine doğal olarak tehdit olarak algılanırlar.

Dosyalarda bir sorun yok güvenle kullanabilirsiniz.

Not:bu işlemi yapmadan önce av leri kapatmanız bu sorunların önüne geçecektir.

Ayrıca programı tasarlayan arkadaşıma teşekkürler :D

• 2 ay sonra...
Farkı bir link eklenmiştir. :rolleyes:

http://uploaded.to/?id=zdjes2[/CODE]

ya Kardeş Nerde bu yeni Link göremedimm :S

Dostum kusura bakma, Code yaparken linki kısaltmış onun için hata verdi.

[size=3][color=#FF0000][i][b]Link Yenilenmiştir.[/b][/i][/color][/size]

KArdeş Yeni Link Nerde acaba :S Ltfn bi yardım

• 1 ay sonra...

sisteminize virüs girdiyse basacaksınız formatı, neyin temizlemesi, alın bi güzel imajınızı herşeye hazırlıklı olun... aklı olan zaten kaspersky,norton, nod gibi antivirüs yazılımlarını kullanmaz. siz virüs yazarı olsanız kasper'in norton un nod un hemen yakalayacağı bir virüs,trojan vb. yazar mısınız? yazanlar artık bu yazılımlardan gizlenecek şekilde yazıyor yazacaklarını. inanmazsanız elinizde bulunan crack.exe , serial.exe gibi dosyalarınızı taratın www.virustotal.com da da görelim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...