Jump to content

SevgİlİlergÜnÜnde Nasil Bİr Hedİye Vermek İstersİn

againrise

Recommended Posts

Sevgililer gününde sevdiğiniz kıza yada erkeğe nasıl bir hediye vermek ve bu hediyeyi de ona nasıl vermek istersiniz

Mesela ben sevgilime hediyeyi şu şekilde vermek isterim

Sevdigim kız giriş katta oturuyor. Bende 2. kattayım. Gidip çiçekçiden bir sürü gül alacağım, marketten de küçük küçük mumlar alacağım. Daha sonra gecenin geç vaktinde onun evinin kapısının önundeki basamaktan başlayarak kendi evimin kapısına kadar gülleri merdivenlere sıra sıra serpiştireceğim ve bazı güllerinde dallarını merdivenin korkuluk demirlerine koyacağım. mumları merdivenlerin her basamağına ikişerli ikişerli koyup yakacağım,bizim evden onların evlerinin kapısının önüne kadar aynı şekilde devam edip tam kapının önüne de güllerle kalp cizip SENİ SEVİYORUM yazıp ve hediyesinide kalp şeklindeki kırmızı yada beyaz bir kutunun içine koyacağım... Daha sonra hemen ordan kaçıp dışarı çıkacağım sevdiğime telefeon edip Bitanem kapıyı acarmısın diyeceğim. Kapıyı acar acmaz karşısında ki o görüntüyü düşüne biliyormusunuz? Mum ışığı altında her tarafta güller serpilmiş ve dallarıyla her basamakta güller hediyesi kapının tam önünde hediye olarak ta kapısına bırakacağım kalp şeklindeki kutunun içine bir çift yüzük koyacağım ve içine de bir not bırakacağım Benimle evlenirmisin diye sizce bu fikir nasıl dersiniz.

Ve şimdi siz sevgilinize nasıl bir hediye alırdınız ve ona bu hediyeyi nasıl vermek isterdiniz?

ben en son mumlu aktivite yaktıgımda elimi fena halde yakmıstım mumu alırken dikkat et yağlılar var onlar sonmuyor kolayına suyu da cok yakıcı :yahoo:

parmagımın ustune dokuldu kız arkadasım yanımda temizleyim diye mumun dokuldugu yere bir dokundu cart deri gitti kırmızı kızmıı etim gozukuyor :S tabi tüm romantizm giti kızın rengi soldu tabi ben olay soku ile hissetmiyorum fln fln allahtan medikaldeydim de kendime pansuman yaptım hemen .. dogum gununde ben arkadasın dans salonunu mumlarla aydınlattık (mumlara ben ellemedim arkadaslar halletti :yahoo: ) sonra ortaya masa masa üstünde pasta pastanın etrafına gul yaprakları ile kalp yapılmıs sekilde. herkes puf minderde yerde bizim kosemizin etrafı da gül yaprakları ile süslü..

ortalik balon dolu.. bizim kösemizde kalpli balonlar var vs.. sonra arkadas cıktı bir latin dansi sovu yaptı ov ov .. birde soyle bir sorun varbir onceki kız arkadasımda yaşamaıstım cıtayı cok yukseltince bir sonraki yaptıgın onem kazanıyor ona da boyle birseyler yaptım neyse sonra bir sonraki dogum gununde bir tane kolye verdim sadece (ama kolye coook güzeldi ayrıldık gidip isteyecektim ver kız diye :yahoo: de iste olmaz.. ) arkadası gelmiş bana boyle de olmadı geçiştirdin gibi oldu dio :S al ha.. bir kere yaptın mı hep daha iyisini yapman gerekiyor yoksa artık beni "sevmiyor mu" geyiği yapıyorlar

Su Anki kız arkadımı sadece sinemaya goturecem sevgililer gununde o kadar! oyle ozel günleri kutlamanın gerektiz oldugu sonucuna vardık birlikte hediye vermek için gun saymıyor gun beklemiyoruz.. yas 21 cok sukur astık birseyleri... liseli asık modunda takılmıyor ya da oyle beklentilere girmiyoruz..

arkadaslar TNCTR deki arkadaşlarım sayesinde bir sevgilim oldu ve sevgililer gününde almak istediğim şey ise bir kırmızı gül

hem manalı hem güzel

üstelik gülü verirken diicemki bu gül soluduunda sana olan aşkım bitsin :) (tabi o zmn gül plastik olmak zorunda:D)nese ciddileşelim

gülü verdiğimde bu gül soludunda bir yaprağını bana ver o yaprağı hep yanımda tutcam ve bu yaprağa baktıkca seni hatırlıyıcam diyecem :)(ve tabiki gülü yanımda taşımayacam:D)

kalp seklınde bır pasta yaptırırdım ve mumlarını da beraber uflerdık

kırmızı bır pasta uzerınde vısneler falan hem zaten dogum gunu de subatta dogum gununu tekrardan kutlamıs kadar olurum herhalde

heıyeye elınce zaten yaptıgım suprız karsısında kız bırde hedıye ıstemez herhalde galıba sanırsam.....

yav benim varda seninkisi kadar abartılı olmasını istemiyorum sadece 1 tek gül ufak bir öpücük ve ardından tüm günüm onunla geçirecem telefonumuda kapatacak hiç rahatsız edilmeyecem kızılay senin ostim batıkent benim lokanta senin dürümcü benim dolaşacam :) nasılolujr ama seninkisi bana çok abaartılı geldi yav ben kıza evlenme teklifi etmiyecem 25 yaşıma kadarda evlilik kelimesini duymak bile istemiyorum bi üniversite - doktora - profösörlük falan bitsin 50 yaşımda evlenirim sanırım :)

arkadaslar TNCTR deki arkadaşlarım sayesinde bir sevgilim oldu ve sevgililer gününde almak istediğim şey ise bir kırmızı gül

hem manalı hem güzel

üstelik gülü verirken diicemki bu gül soluduunda sana olan aşkım bitsin :) (tabi o zmn gül plastik olmak zorunda:D)nese ciddileşelim

gülü verdiğimde bu gül soludunda bir yaprağını bana ver o yaprağı hep yanımda tutcam ve bu yaprağa baktıkca seni hatırlıyıcam diyecem :)(ve tabiki gülü yanımda taşımayacam:D)

guzelmıs bız erkekler yok muyuz :) :) :):D

againrise ; fikrin müthiş ama cok zahmetli fakat evlenme teklifi edeceksen değer

bir dost tavsiyesi bu olaylar olurken apartmana kimseyi alam o gülleri hacılar apartmandakiler:D

evleneceğim kişi olduğu için herşeye değer geç saatte yapacağım sabah da varsın bütün dünya bilsin :D

yav benim varda seninkisi kadar abartılı olmasını istemiyorum sadece 1 tek gül ufak bir öpücük ve ardından tüm günüm onunla geçirecem telefonumuda kapatacak hiç rahatsız edilmeyecem kızılay senin ostim batıkent benim lokanta senin dürümcü benim dolaşacam :D nasılolujr ama seninkisi bana çok abaartılı geldi yav ben kıza evlenme teklifi etmiyecem 25 yaşıma kadarda evlilik kelimesini duymak bile istemiyorum bi üniversite - doktora - profösörlük falan bitsin 50 yaşımda evlenirim sanırım :D

Benimki belki abartılı ama değer yaw

ama seninki daha abartılı dostum bu ne böyle 50 yaşında evde kalırsın haberin olsun :D

hadi dayanamadım hediye olayında tuzum olsun istedim bir keylogger ,spyphone,dedektif hediye ederdim ha diyelim biz çok iyi niyetliyiz o zaman da bi cevşen,biber gazı,elektrikli şok aleti ha illede diyosanız biz genciz romantiğiz zen marka olsun yeterli ...herkese yapmam bu kıyağı sevildiğinizi bilin...

böyle şeylere pek gerek yok galiba kardeş. şimdiye kadar çok şey yaptım bir çok hediye verdim. çok şaşırttım. oda karşılık olarak beni çok saşırttı ve çekti gitti.bu yüzden artık böyle şeyler üzerinde pekte takılmıyorum..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...