Jump to content

Program Kaldırma

ali_ozturk34

Recommended Posts

Şunu dene başka bir total video converder indir.ve onu kur.Ardından kaldırma işlemi yap.Büyük bir ihtimalle kalkacaktır.Başka yol dersen your uninstaller ile kaldırmayı dene.Saygılarımla

olmadı başka seçenekleri bekliyorum arkadaşlar

Arkadaşım onu unlocker ile kaldır.Belki bir sonraki açılışta silecektir.Ama kesin temizler.Yanlız onun bir yedeğini al.Ne olur ne olmaz.Eğer bir sonraki açılışta silerim derse tamam de.ve sistemi yeniden başlat.Sonra programı kaldır.Saygılarımla

Not :Datastore.edb dosyası bende boşta gözüküyor.Görev yöneticinden bir bak bakalım hangi program bunu kullanıyor.

Bunlarad olmadıysa en garantili yol.Biraz zahmetlidir ama sonuç kesindir.Sistemini cd den çalışan bir xp ile aç.O dosyayı bul ve kes deyip (silme sakın sadece D diskine taşı)oradan alın.Ve d diskinde bir yere yapıştır.Sistemini normal başlat.Korkma D diskinde anında silinir.Dosyalar klasörlerinde aktif olurlar.Çünkü onu aktif eden program o dosyayı bulunduğu klasörde ara.(Zaralı yazılımlar hariç)

Bilgisayara total video converter yüledim Solariz diye bi üyemizin programı ama adam nasıl yaptıysa bilgisayardan kalkmıyor yardımcı olabilirmisiniz arkadaşlar

Merhabalar bende kalkmayan bir program vardı sorunu xekeru arkadaşımızın yeni yayınladığı smartUninstaller ile hallettim bunu deneyin birde kesin sonuç alırsınız saygılarımla .. forjest

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=78513&st=0&p=386992entry386992[/CODE]

[/center]

[center]

[b][color=#0000FF][size=4]Bildiğimizi zannetmemiz öğrenmemizin en büyük düşmanıdır.

DR.C.BERNARD[/size][/color][/b]

-----------------------------------------[/center]

normal kaldır dedim olmadı sonra zorlu kaldır dedim oldu ama şimdide program ekle kaldırda öyle duruyor

Günaydın O zaman şunu bir deneyin Regedit'ten HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/ Microsoft/Windows/CurrentVersion/ Uninstall Anahtarında programın ismi görünüyosa ki görünmesi lazım buradan isminin üzerinde sağ tıkla sil bilgisayarı yeniden başlat daha sonra bak bakalım programın ismi görünüyormu saygılarımla forjest

Günaydın O zaman şunu bir deneyin Regedit'ten HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/ Microsoft/Windows/CurrentVersion/ Uninstall Anahtarında programın ismi görünüyosa ki görünmesi lazım buradan isminin üzerinde sağ tıkla sil bilgisayarı yeniden başlat daha sonra bak bakalım programın ismi görünüyormu saygılarımla forjest

cıkmadı ya

totalqz1.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...