Jump to content

Yanlışlıkla Harici Harddiski Biçimlendi

fullindirfilm
 Share

Recommended Posts

Üstüne birseyler yazmadan  önce bazi dosyalari geri getirebilirsin daha kolay olur.  Ama üstüne dosya yazildikca islem daha zor ve getirme imkani daha az olur.  Üstelik büyük dosyalari kurtarma imkanida, kücük dosyalara göre daha az.

Ama Program istersen Data Recovery programlarini incele sana kafana uygun hangisi geliyorsa dene. Piyasada o kadar cok program verki....

• Like 1

bilirsinya, 5 dakika önce yazdı:

Minitool partition wizard programını kur tool bölümünde partition recovery var ordan geri al sildiğiğin partitionu 

Arkadas partitionu geri almak istemiyor yanilmiyorsam yanlislikla format atmis o partitiona. oradaki bilgilerini geri istiyor

• Like 1

fullindirfilm, 4 saat önce yazdı:

Merhabalar herkese harici HDD yi yanlışlıkla biçimlendirdim  bunu nasıl geri alabilirim çok önemli dosyalarım vardı

bu yazılımla  çok veri kurtardım eger diskin üstunde fazla işlem yapmadıysan kurtarırsın kolay gelsin  

Please register to see this content.

MesutÖzil, 2 dakika önce yazdı:

Dosyaları kurtarıp kurtaramadığın hakkında bize bilgi verebilir misin

easeus ile bir kısmını kurtardım benim için önemli olan resimlerdi çoğu geldi gibi ama tam detaylı bakamadım çünkü 1 Tb çok dosyam vardı yine detaylarını yazacaağım bugün biraz daha uğraştıktan sonra

• Like 1

fullindirfilm, 6 saat önce yazdı:

easeus ile bir kısmını kurtardım benim için önemli olan resimlerdi çoğu geldi gibi ama tam detaylı bakamadım çünkü 1 Tb çok dosyam vardı yine detaylarını yazacaağım bugün biraz daha uğraştıktan sonra

Restorer Ultimate Pro bunla tarat klasör klasör doslayalar çıkar görürsün ben en az 50 defa kurtarmışım dır tabi uzun sürer tercih senin kolay gelsin

AdnanGumus, 17 saat önce yazdı:

Restorer Ultimate Pro bunla tarat klasör klasör doslayalar çıkar görürsün ben en az 50 defa kurtarmışım dır tabi uzun sürer tercih senin kolay gelsin

hocam bunu denedim bir çok klasörü kurtardım ama büyük boyutlu iso dosyaları vardı onları kurtaramadım

Merhaba.Bende bundan 1yıl önce sizle aynı sorunu yaşadım.Sorunumu ontrack easy recovry programıyla kurtardım.Ki bütün dosyalarımı resimlerde dahil geri alabildim.Yanlız benim sorunum harici hard diskimi biçimlendirmiştim(1 tb ) üzerine hiç bişey yazılmadan kurtardım.Yaklaşık 5 gün sürmüştü toplam da.Sorununuz inşallah son bulur.

• Like 2

kamil80, 2 saat önce yazdı:

Merhaba.Bende bundan 1yıl önce sizle aynı sorunu yaşadım.Sorunumu ontrack easy recovry programıyla kurtardım.Ki bütün dosyalarımı resimlerde dahil geri alabildim.Yanlız benim sorunum harici hard diskimi biçimlendirmiştim(1 tb ) üzerine hiç bişey yazılmadan kurtardım.Yaklaşık 5 gün sürmüştü toplam da.Sorununuz inşallah son bulur.

benimde öyle oldu harici hdd yi biçimledim birde biçimlendşrdiğim program hdd yi 5 parçaya böldü o yüzden olsa gerek yüksek boyutlu iso dosyaları kurtarılmadı onlar mecbur indiricem tekrardan ama resimlerim falan çoğu geldi

fullindirfilm, 5 saat önce yazdı:

hocam bunu denedim bir çok klasörü kurtardım ama büyük boyutlu iso dosyaları vardı onları kurtaramadım

Evet Bi mağdur daha :D bizim ufaklık fotografların oldugu 2 tb lık hdd yi silmiş bende şimdi kurtarma işlemini başlattım restorer ile bakalım sonucu yazarım

• Like 1

XrayN, 18 dakika önce yazdı:

Evet Bi mağdur daha :D bizim ufaklık fotografların oldugu 2 tb lık hdd yi silmiş bende şimdi kurtarma işlemini başlattım restorer ile bakalım sonucu yazarım

geçmiş olsun ben fotoları falan kurtardım da büyük boyutlu dosyalar progrmalar falan sıkıntılı

fullindirfilm, 16 saat önce yazdı:

normal şartta kurtarması gerek  bunu dene buda kurtarmazsa iso hasar almıştır başkada  fikrim yok kolay gelsin

FoneLab Data Retriever 

AdnanGumus, 7 saat önce yazdı:

normal şartta kurtarması gerek  bunu dene buda kurtarmazsa iso hasar almıştır başkada  fikrim yok kolay gelsin

FoneLab Data Retriever 

hocam muhtemelen  benim format attığım program diski 4 5 parçaya bölmüştü ondan dolayı isoları kurtaramadım diye düşünüyorum