Jump to content

İlk önce Nerden Başlıyım?

mach2

Recommended Posts

Ben nr upatepackin en son sürümünü indirdim.vıso yuda indirdim.Ben ie7,wmp11,güncellemeli, vista orjinal fare işaretcileri,vista sesleri,vista orj.temasını koymak istiyorum.bilgisayarım özellikleri bölümünü değiştirmek istiyorum

bende senden araştırma yapmanı istiyorum :D

:D

morning burada anlattı.

Anlatılan adımları izleyerek ihtiyacını giderebilirsin.

Biliyorum ama nerden başlayacağımı bilmiyorum

sitede bununla ilgili yığınla konu var araştırsan bulursun..

Araştırmadık değiliz heralde ama anlamadım

Biliyorum ama nerden başlayacağımı bilmiyorum

Baştan başlayacaksın tabiki :D morning sıralama yapmış.

Uygulamak istemediğin adımları geçersin.

Modifiye ya da katılımsız xp hazırlama konusunda şimdi yığınlarca kaynak var, önceden bu kadar yoktu. Yeni nesil çok şanslı :D

Ne kadar çok yardım alırsanız o kadar çok yavaş ilerlersiniz. Araştırmak çok daha önemli. 1 şeyi araştırırken 10 şeyi öğrenirsiniz. Şimdi çok daha kolay. 2-3 sene önce serviste bodrum katında bunlarla uğraşırken kullandığımız yöntemleri görseniz çok zahmetli idi, soru soracak birileri hiç olmadı, araştıracak kaynak az idi. Birçok program yoktu, gelişmemişti veya haberimiz yoktu.. Kıt kanaat ingilizce ile neler öğreniliyordu. Ne kadar kolay olursa o kadar tembelleşiyor insanlar. (Ben de dahil!) Hep diyorum ve uyguluyorum, fazla da yardım etmiyorum. Bu karşıdakinin öğrenmesinin önünde bir engel çünkü. Zorluklarla, hatalarla karşılaşacaksınız, basit bişeyi çözmek için günleriniz gidecek ki farkına varacaksınız birçok şeyin.. Yoksa ezbere yapılan çok çalışma var. Morning çok güzel bir index oluşturmuş oraya bakın başlayın bir yerlerden. Nerden başlanır diye bişey yok. Merak ve azim varsa o sizi yönlendirir zaten zamanla. Neyse ben susayım.. Herkese kolay gelsin , iyi forumlar..

önereceğim siteler: msfn, ryanvm,wincert,boot-land,cd911,GOOGLE... ve tabiki tnctr.com

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...