Jump to content

7'iso V1.1 Sürümüne Güncellendi

pc_insect
 Share

Recommended Posts

• Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Benim gösterdiğim logon ekranı daha şık duruyor gibi ?

yalnız senin logon ekranında kullanıcı resimleri görünmez ayrıca altta Windows 7 yazıyor bence o yazıda güzel durmuyor

eger isterseniz onu pakete ekleyebilirim:)

ayrıca upload ettiğin için teşekkür ederim

Edited by pc_insect

Herşeyi çok güzel tam benim isteidğim gibi olmuş ama.Bazı şeyler hoşuma gitmedi ama yinede eline sağlık.Final sürümü ne zaman çıkacak?

Final sürümü için birkaç öneri

1)Boot ekranı yeşil olmalı.koyulabilirse üstüne güzel bi xp logosu konmalı.

2)Hazırda bekleti herkes kullanıyor mu bilmiyorum ama ben kullanmıyorum.gereği var mı?

3)Bilgisayarınızın korunmasına yardımcı olun bölümündeki resim hiç olmamış değişirse iyi olur.

4)sysdm.cpl.res güncellenmeli alt alta olmalı

5)İşletim sistemi sürümü versiyon 2008 diyor onu kendimiz düzeltebilirmiyiz?

Bunlar sadece bir öneri.Yanlış anlaşılmasın.

Eline sağlık

Edited by mach2

2)O eklenti ile görsellik paketinin ne alakası var? Addon o..

4)Ultimate 2009'daki gibi bir sysdm.cpl tercih ederim.

5)İstersen 2010 yap.

:D

3 kere niye gönderdin anlamadım.

O addon nasıl kaldırılır?

Bence şuanki iyi düzenlesin yeter.Ultimate 2009un kötü

Netten oldu sanırım

Edited by mach2

Herşeyi çok güzel tam benim isteidğim gibi olmuş ama.Bazı şeyler hoşuma gitmedi ama yinede eline sağlık.Final sürümü ne zaman çıkacak?

Final sürümü için birkaç öneri

1)Boot ekranı yeşil olmalı.koyulabilirse üstüne güzel bi xp logosu konmalı.

2)Hazırda bekleti herkes kullanıyor mu bilmiyorum ama ben kullanmıyorum.gereği var mı?

3)Bilgisayarınızın korunmasına yardımcı olun bölümündeki resim hiç olmamış değişirse iyi olur.

4)sysdm.cpl.res güncellenmeli alt alta olmalı

5)İşletim sistemi sürümü versiyon 2008 diyor onu kendimiz düzeltebilirmiyiz?

Bunlar sadece bir öneri.Yanlış anlaşılmasın.

Eline sağlık

1. madde için şunu söyleyeyim windows 7nin kendi açılış ekranı varken halen vista açılışı kullanmak niye?

Ben biraz daha geliştireceğim çünkü doğrudan win7dekini alırsanız xpnin 16 renk desteğiyle resim iğrenç oluyor... Parlayan değil de durgun logo net duruyor gibi.Bakacağım hafta sonu.

Arkadaşlar süper bir çalışma oluyor elinize sağlık. Herşey güzel görünüyor geldi bana neden hala beta olarak geçiyor? Çalışma ne aşamadan gidiyo? Ne üstüne çalışıyorsunuz? Ona göre bende çorbaya bir tuz atmak isterim izin varsa? :pc:

VISO'yu değiştip paylaşıma açtığı için ilk aşamada Beta olarak adlandırmış arkadaşımız :) Herkes birşeyler yapabilir diye düşünüyorum.

1)Bu Mavi Önyükleme ekranını 2.planda hatta 3.planda tutsak daha iyi olur.Öncelik Bitmap'ler olmalı.

2)morning'in dediği gibi daha sade bir boot skin kullanabiliriz.

3)Çook uykum var,hepinize iyi geceler.. :pc:

Yahu herkes bişiler paylaşıyor burda,paylaştığınız şey ne?İşletim sistemimi yada bir yamamı,dosya boyutu ufak,birşeyler söyleyiniz bu paylaşılan konu yada program neye yarıyor.Cevaplarınızı bekliyorum.

@solariz

Ben paketi test ettim hatta bazı değişiklikler yaparak tekrar düzenledim ve oldukça beğendim sadece bazı bölümlere el atılması lazım

mesela regedit bölümü klasör görümünde eskisi gibi onunda değişmesi lazım shell32.dll,de bazı değişimler oldu logon ekran zaten sorun değil

artık her kullanıcı istediği gibi düzenliyor.

iki defa sistem kurdum ve mavi ekrana düşmedi bence sen sorununu eklentilerinde ara paketle alakalı değil.

@mucit41

Sen niye bu kadar bu konuya takıldın anlamadım kardeş demekki bu konuyla bir ilgin yok ilgili olsaydın ne olduğunu bilirdin.

Yinede ne olduğunu söyliyeyim.

Bu ve benzeri diğer V'İSO paketleri üzerinden değişiklikler yapılarak Windows xp görünümünü vista ve şimdiki hali olan windows7,ye benzetmeye çalışırız

Ben vistayı sevmiyorum ama görünümü çok hoş bundanda mahrum olmamak için bu tür eklentiler ile windows,un orjinal dosyaları üzerinden bazı değişimler geçirterek

elimize Vista görünümlü Xp geçmiş olur.

Tabi bu işlem çok eziyetlidir oldukça zaman alır bu iş için çok sabır ve photoshop bilgisi gerekir.

@solariz

Ben paketi test ettim hatta bazı değişiklikler yaparak tekrar düzenledim ve oldukça beğendim sadece bazı bölümlere el atılması lazım

mesela regedit bölümü klasör görümünde eskisi gibi onunda değişmesi lazım shell32.dll,de bazı değişimler oldu logon ekran zaten sorun değil

artık her kullanıcı istediği gibi düzenliyor.

iki defa sistem kurdum ve mavi ekrana düşmedi bence sen sorununu eklentilerinde ara paketle alakalı değil.

hangi paketimde sorun varmış bii öğrene bilirmiyim kulladıgım paketler

sp2 sp3 IE mediaplayer11 paketlerim bunlar hangisi sorunlu sence

tabi baska araçalrımda var ama onu kullanmadım bi test amaclı denedim öylesine pakati ama o mavi ekran geldi karsima neyse 7iso nun içini actim bazı dosyaları editledim ama daha kurum apmadım asıl bakim yarına ne olucak :pc: birazcik efek güzel oda süpriz olsun ama efekte Solariz yaziyo onuda değiştiremem kusura bakmazsınız umarım korumalı bir .bin dosaysına yaziyorum neyse bitince xp cd sini upload edicem az kaldi sayilir bir hata cikmazsa TNC-TR Live Hazir olur 2-3 güne

Edited by Solariz

Kusura bakma ben resme iyi bakmamışım senin sorun logon ekranından en azından uyarı öyle benim kullandığım logon kendi editlemem.

Sisteme kendi logun ekranımı eklemiştim o yüzden bende hata vermedi.

Ayrıca işletim sistemi yayınlamak için acele etmeyin microsoft yeni güncellemeler yayınladı.

Edited by awengers44