Jump to content

Avira Antivir Personal Edition 9 [addon]

baris_seven

Recommended Posts

Avira Antivir'in Xp Cd'nize eklemeyebilmeniz için Addon halidir. Nlite veya rvm ile entegre edilebilir. İçindeki exe'yi katılımsız olarak da kullanabilirsiniz. 4 Nisan 2009'a kadar olan virüs veritabanı günceldir aynı şekilde.

Download:

http://rapidshare.com/files/217317760/Antivir9_Addon-Mart2009.7z[/CODE]

Evet .cab değil 7z uzantılı. Addonlar .cab olacak diye bir kaide yok birçok kişi öyle zannediyor da, belirtmek istedim baştan. zip,rar,cab,7z ... olabilir.

Güle güle kullanın.

Evet. T13'de test etmedim. Katılımsız yaptığımı addon haline getirdim sadece. T13 de hatasız kurulması lazım. Birileri dener ya da ben deneyeceğim. Wpi kullanıyorum genelde. Sorun AOM den kaynaklanıyorsa(eminseniz) başka türlü de yapabilirim. Deneyip sonucu bildiren olursa tabi duruma göre.

• 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...

Kurulum denendi mavi ekran vs vermedi.

Bende bir süre sonra başlangıçta çalışmadı modüller vs.. Ancak bilgisayar oldukça karışmış arkadaşa 2 gün emanet ettim laptopu bir format atacağım bakalım.

Deneyenler yazabilir, kurulumdan sonra reset öneririm..

Ben iki tane pc,ye kurdum sorun çıkarmadı şu an kullanmaktayım windows ortamında kurulum yaptım çalışıyor güncellemeleride alıyor.

Kurulumdan sonra restart yapmadım biraz geç geldi ama sorun yok.

Eline sağlık.

windows ortamında tabiki sorunsuz önemli olan addon olarak cdye gömdükten sonraki durum.

kaynak xpsp3 msdn temiz

nr 2.04a

nr ie7 2.0.4a

addon rvm ile entegre edildi ve kurulumun yarısında mavi ekran verdi ilk defa yapmıyorum bu işi elbet dediğim bigün doğrulanır .

Addon olarak denemedim. T-13 de bazı çalışmayan servislere ihtiyaç duyuyor olabilir.

T-13de kullanmayın içindeki katılımsız exr'yi alarak runonceex,guirunonce aşamalarında çalıştırabilirsiniz sorunsuz olacaktır.

Bu tip hassas programları Runonceex ile kurdururum genelde.

Arkadaşlar Ben Denedim ve Addonu Hangi Sıraya Eklediysem Mavi Ekran Verdi ...

Yalnız Microsoft Virtual PC 2007'de Kurduğumda Mavi Ekran Verdi PCye Kurmadım ...

Bu Sorunu Nasıl Çözebiliriz ?

Addon olarak denemedim. T-13 de bazı çalışmayan servislere ihtiyaç duyuyor olabilir.

T-13de kullanmayın içindeki katılımsız exr'yi alarak runonceex,guirunonce aşamalarında çalıştırabilirsiniz sorunsuz olacaktır.

Bu tip hassas programları Runonceex ile kurdururum genelde.

Hayır Runonceex ile de Mavi Ekran Veriyor ...

Barış Kardeşim Tekrar Denermisin Sen Benden Daha Tecrübelisin ...

:D diyoruz ama hep sonunda haklı çıkmaktan usandım.

Şimdi Farkettim Addon Kurulduktan Sonra Avira Otomatik Olarak Çalıştığı İçin Mavi Ekran Veriyor Galiba ...

Hiç antivir iyi kötü tartışmalarına girmeyelim bağımsız test grubu Av-Comparatives tarafından 2008'in en iyi antivirüsü seçildi.

Daha yüklenirken bilgisayarı çökerten Kaspersky'den, sanal makineye işletim sistemi kurarken CPU kullanımı sapıtan Nod32'den, virüs olmayan şeye virüs diyen,virüs olan şeye virüs demeyen avast'tan vs. iyidir.

Tabii tercih kullanıcının.Ben antivir iyi deyince eminim ki senin antivirüs tercihin değişmeyecek çünkü.

• 3 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...