Jump to content

Internet Explorer 8 Rc 1 Türkçe (svcpack Addon)

c-ronaldo

Recommended Posts

imgyw0.jpg

img1oo1.jpg

img2bs7.jpg

Boyut : 12 MB

Dil : Türkçe

Sürüm : 8.0.6001.18372

MD5 : 66CBDC6BC17A5D951F57CA4979E5EADB

down3.png

http://rapidshare.com/files/189837712/CRonaldo.IE8.RC1.TR_AddOn.7z[/CODE]

[color=#FF0000][size=3]Katılımsız Kurulum[/size][/color]

[color=#FF0000]MD5[/color] = [color=#0000FF]03B2EBF95D456CD8534FAD28D9992771[/color]

down3.png

[CODE]http://rapidshare.com/files/189841966/Internet.Explorer.8.RC1.TR.exe[/CODE]

[/font][/center]

Çok teşekkürler. C-ronaldo farkı ve hızı normaldir..

Kurulu sistemde (ie7 yüklü) katılımsız olarak kursak olur mu? Hassas bir bileşen denemeye çekiniyorum sanal makine de hazır değil.

Addon olarak ekleyeceksek kaynağımızın ie6'lı mı olması gerekiyor vesaire.. Denendiyse bilgi verilirse herkes için çok faydalı olur.

ronaldo konuyu açıp çıkıyon.Niye soruları cevaplamıyorsun?

Hadi arkadaşı anladım bir sorun yaşamış ta soru soruyor.Sen post atacak bir konu arıyordun da burayımı buldun Lütfen Konuya sadece sorun yaşayanlar post atsın. cevaplandırıp cevaplandırmamakta bana kalmış ! Ayrıca her sorunun da desteği olmaz bunuda bil ben test edipte veriyorum sorun yaşamıyorsam yaşanılan soruna bakıp öyle değerlendiririm.

ronaldo kardeş katılımsız kurulumu kurdum ama ie7 değişmedi bilgin olsun yanlışmı yaptım bilmem başlattım bekledim sonra pc yi kapattım açtım yine ie 7 yine de sağol

Kurulumu Görev Yöneticisinden takip ederek kurmanı öneririm çünkü kurulum sırasında hiçbir pencere çıkmıyor kurulumun ne aşamada olduğunuda bilemezsin.

ronaldo konuyu açıp çıkıyon.Niye soruları cevaplamıyorsun?

lütfen kırıcı olma arkadaşım ronaldo arkadaş çok faydalı bir arkadaş ben yanlıış kurmuş olabilrim veya sistemin uyumlu değildir veya antivirüs programım belki engel olmuştur

c-ronaldo arkadaşım ben senin verdiğinide yükledim..microsoftun kendi sitesindende indirip yükledim..fakat bendeki sorun bambaşka...:drinks: googlde ara yeri ufacık görünüyor..onu büyütemiyorum bir türlü nasıl yaparım ben bunu bir yardımcı olursan coook süper olur...

Yada bilen arkadaşlar varsa onlar yardım etsin... Acele...

googlde ara yeri ufacık görünüyor..onu büyütemiyorum bir türlü nasıl yaparım ben bunu bir yardımcı olursan coook süper olur...

--------------

bu sorunu çözen varmı arkadaşlar yoksa 8 in bir özelliğimi..?

c-ronaldo arkadaşım ben senin verdiğinide yükledim..microsoftun kendi sitesindende indirip yükledim..fakat bendeki sorun bambaşka...:drinks: googlde ara yeri ufacık görünüyor..onu büyütemiyorum bir türlü nasıl yaparım ben bunu bir yardımcı olursan coook süper olur...

Yada bilen arkadaşlar varsa onlar yardım etsin... Acele...

Internet Explorer sayfasından Görünüm/Metin Boyutu/Orta bu yolu izle ?

Hadi arkadaşı anladım bir sorun yaşamış ta soru soruyor.Sen post atacak bir konu arıyordun da burayımı buldun Lütfen Konuya sadece sorun yaşayanlar post atsın. cevaplandırıp cevaplandırmamakta bana kalmış ! Ayrıca her sorunun da desteği olmaz bunuda bil ben test edipte veriyorum sorun yaşamıyorsam yaşanılan soruna bakıp öyle değerlendiririm.

Kurulumu Görev Yöneticisinden takip ederek kurmanı öneririm çünkü kurulum sırasında hiçbir pencere çıkmıyor kurulumun ne aşamada olduğunuda bilemezsin.

Saçmalama ne post kasması

Kurdum diyorsun işte.Kendin fikrini belirtmenden daha ötesi var mı -_-

Bende kullandım.Gayet güzel olmuş.Görünüm açısından pek fark olduğunu söyleyemem ama IE8 işte.Ne farkı var derseniz girip google'a yazıp görebilirsiniz.

Program şiddetle tavsiye edilir :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...