Jump to content

Internet Explorer 8 Rc 1 Türkçe (svcpack Addon)

c-ronaldo

Recommended Posts

Kurdum diyorsun işte.Kendin fikrini belirtmenden daha ötesi var mı -_-

Bende kullandım.Gayet güzel olmuş.Görünüm açısından pek fark olduğunu söyleyemem ama IE8 işte.Ne farkı var derseniz girip google'a yazıp görebilirsiniz.

Program şiddetle tavsiye edilir :D

işletim sistemi dışında asla microsoftun programlarını kullanmam mp11 ie sanall pc vs gibi saçmalıklarını illa sorun çıkar illa bişi olur...

bence firefox en iyisi bende onu şiddetle tavsiye ederim.........

Arkadaşlar bilmeniz gerekirki bazı siteler halen İE8 için destek vermemekte özellikle devlet kanallı siteler ve bazı bankalar sertifika sıkıntısı çıkartmakta ve kurulum gerçekleşemiyor.

Güvenlik doğrulama kısmı açılmamaktadır.

Kuracak arkadaşların bigisine sunulur bu tür riskler var...tabi bu sıkıntılar aşılacak ama şu anda destek yeterli değil.

Ne kadar iyi olursa olsun o bir beta. Üstelik MS betası! Internet kafe gibi yerlerde veya kurumsal olarak kesinlikle kullanılmamalı bana kalırsa. Kaldı ki gün gibi bilinen sorunları varken.. C-ronaldo sadece katılımsız yapmış. Emeğe teşekkür edip geçer, sorunlarımızı uygun yerde de paylaşırız..

öncelikle emeğine sağlık katılımsızı yükledim ama bazı arkadaşlarda olduğu gibi bendede google yazma yeri küçük görülüyor.söylediğin gibi görünümden ayarlarını yaptım fakat yine aynı. ilgilenirsen sevinirim.

• 2 hafta sonra ...

Arkadşlar C-Ronaldo Arkadşımıznkini Denedim.Sorunsuz çalışıyor Herhalde PC'nizde Birşey olabilir.Hem İnternet Explorer'da Sorun Yok.Ben Opera 9.63 kullanyorum Son Sürüm.Girdiğim Sitelerdeki Butonlar Arasıra Ya Gözükür Yada Büyüktür. wincustumize.com'a ise opera ile gittiğimde tasarımı görmüyor. HEM RC YAzıyor i.Explorerda

Yani Sorunsuz çalıştır bende İ.Explorer.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...