Jump to content

Need For Speed Undercover (2008)

.:DRACULA:.
 Share

Recommended Posts

• Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o zaman rapid downloader ile indirmeye devam da sistemim ram 2 gb ekran kartım 128 m asus extreme ax300se/t işlemcim intel p4 3.0 ghz kasmadan düşük görüntü ayarlarında oynayabilirmiyim oyunu acaba ?

bence oynarsın.Ayarları düşüğe çekersin biraz olmazsa :mellow:

bu oyun için en az 1 gb ram ve 256 mb ekran kartı lazım :mellow:

Sistem gereksinimlerinde 128 MB yazıyor :(

o zaman rapid downloader ile indirmeye devam da sistemim ram 2 gb ekran kartım 128 m asus extreme ax300se/t işlemcim intel p4 3.0 ghz kasmadan düşük görüntü ayarlarında oynayabilirmiyim oyunu acaba ?

O kartla oyunu açman mümkün değil. Nedense ekran kartının performansını üzerindeki bellekle ölçen arkadaşlar, yanlış yönlendirmişler sizi ve sizin gibi nispeten eski ekran kartlarına sahip arkadaşları.

Ekran kartları hakkında vaaz vermeyeceğim, bu konular hakkında bilgi almak için donanım forumlarına (THG ve DH gibi)

başvurunuz. Sadece şunu belirteyim, <<<1GB ekran kartı iyidir 512MB ekran kartından>>> diye bir denklem yoktur.

Kartın iyi olmasını sağlayan onlarca değişik kriter var (Memory Türü, Memory Hızı, GPU mimarisi, GPU'nun hızı, SM ve PS versiyonları, vb) ve buna emin olabilirsiniz, bellek miktarı bunların en önemsizi.

ben indirdim kalıp dosyasınıda ayıkladım oyunuda kurdum d3dx9_34.dll HATASI DEDİ :) BU NE YA BOŞAMI İNDİRDİK ŞİMDİ...

d3dx9_34.dll HATASI OYUN AÇILMIYOR CEVAP YOKMU?

Arkadaşım bu d3dx9_34.dll dosyasi directx dosyasidir.Direcxt güncelle.Yada googleda d3dx9_34.dll diye ara çıkar.Onu system32 nin içine at.

ben indirdim kalıp dosyasınıda ayıkladım oyunuda kurdum d3dx9_34.dll HATASI DEDİ :) BU NE YA BOŞAMI İNDİRDİK ŞİMDİ...

d3dx9_34.dll HATASI OYUN AÇILMIYOR CEVAP YOKMU?

*.dll hatalarında

Please register to see this content.

adresinden eksik dosyaları indirip oyunun yüklü olduğu klasöre yada C:\WINDOWS\system32\ içerisine atın :D dll hatası vermez başka yerde sorun varmı bilemiyorum indiriyorum şu anda

vista kullanan arkadaşlar bu oyunu oynayabilmeniz için 2gb ram e ihtiyacınız var diğer sitelerdeki sistem gereksinimlerin de bu yazıo ayrıca ekran kartlarında nvidia7300 den başlıo ati ise hd serisinden, benim ki 3gb ram, hd2400 ekran katı; benim içim rahat ama siz dikkat edin aksi taktirde oyun dan haz almak yerine sıkılırsınız...