Jump to content

Bilgisayarıma Messenger Programı Yükleyemiyorum

Recommended Posts

slm arkadaslar acil yardım istiyorum bnm pc de msn silindi ve bn yenisini yükliyemiyorum (bilgisayarınızda daha yeni bi sürümü mevcut önce onu kaldırın) diyo ama ekle kaldırda msn falan yok ayrıca c dn ne varsa sildim yine olmadı son sürümleri yüklemeye calıstıgımda da bu özellikler sizde zaten var olmayanlarda simdi yüklendi yazıyor nerde ne kadar sürümü varsa denedim olmuyor 7.5 yüklemeye calısıyorum cok hata mesajını veriyor bunun bi yolu yokmu bn pc ye yeni format attırdım tekrar atılmasını istemiyorum

Eğer msn programını'nı denetim masından kaldırmadıysanız lütfen kaldırınız...

daha sonra Bilgisayarım > c > programfiles > msn klasörünü temizleyiniz..

C:\Program Files\MSN Messenger klasörünü silin daha sonra

- Başlatten çalıştır'a tıklayın regedit.exe yazıp enter'a basın. Aşağıdakileri siliniz..

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\MSNMessenger ı siliniz...

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\MSNMessenger ı siliniz...

MSN Messenger'ı tekrar kurunuz...

inşallah düzelir

tesekkürler ilginize arkadaslar ama bu söylenilenlerin hepsini yaptım zaten,baslat calıstırda silmemi söylediginiz dosyaların silinmesine izin verilmiyo silemiyorum ama bisürü biseyler var orda msn messenger ilgili onları silmem bi ise yaramı acaba :D

şimdi ilk yapacağın iş gizli dosya ve klasörleri göster

1. C:\Documents and Settings\kullanıcı adın\Local Settings\Application Data\Microsoft, bu klasör içindeki messenger, windows live ve windows live contacts klasölerini sil

2. C:\Documents and Settings\kullanıcı adın\Application Data\Microsoft, bu klasördeki msn messenger klasörü

3. C:\WINDOWS\Prefetch, bu dosyanın içinde senin önceden kurduğun dosyalara ait dosya adı içinde msn, windows live, wlm ve MSNMSGR.EXE geçen dosyaları sil.

4. başlat/çalıştır a regedit yaz orada hkey_lokal_machine/software/microsoft/windows live anahtarını sil

5. başlat/çalıştır a regedit yaz orada hkey_current_user/software/microsoft/windows live anahtarını sil

6. bunları yapmışsın ama c/program files/windows live yi sil ama en önemlisi prefetch dosyaları

sonra kur bakalım

kolay gelsin...

düzenleme : düzeltme

Aynı Sorunu 2 Yada 3 Saat Oncesınde Bende Yasadım Msn i Güncellemiştim Begenmedim Ve Kaldırmak İstedim

Arkadaşın Dediği Gibi Program Ekle Kaldırda Görünmüyo

Bende Son Çare Sistem Geri Yüklemeden Msn i Yüklemeden Önceki Bir Yüklemeye Sistemi Geri Yükledim Ve Tekrar Eski Msn e Döndüm Bi Denersen İşe Yarayabilir:)

şimdi ilk yapacağın iş gizli dosya ve klasörleri göster

1. C:\Documents and Settings\kullanıcı adın\Local Settings\Application Data\Microsoft, bu klasör içindeki messenger, windows live ve windows live contacts klasölerini sil

2. C:\Documents and Settings\kullanıcı adın\Application Data\Microsoft, bu klasördeki msn messenger klasörü

3. C:\WINDOWS\Prefetch, bu dosyanın içinde senin önceden kurduğun dosyalara ait dosya adı içinde msn, windows live, wlm ve MSNMSGR.EXE geçen dosyaları sil.

4. başlat/çalıştır a regedit yaz orada hkey_lokal_machine/software/microsoft/windows live anahtarını sil

5. başlat/çalıştır a regedit yaz orada hkey_current_user/software/microsoft/windows live anahtarını sil

6. bunları yapmışsın ama c/program files/windows live yi sil ama en önemlisi prefetch dosyaları

sonra kur bakalım

kolay gelsin...

düzenleme : düzeltme

ewtt bunların hepsini denemistim ve defalarca denedigim icin sildimmi silmedimmi hatırlamıyorum hic birini bulamadıma göre silmisim ama simdi kayıt defterine girdim söyleginiz gibi windows live anahtarını silebildim onun yukarsında msn plus messenger felan da var onlarıda siliyimi acaba?

Aynı Sorunu 2 Yada 3 Saat Oncesınde Bende Yasadım Msn i Güncellemiştim Begenmedim Ve Kaldırmak İstedim

Arkadaşın Dediği Gibi Program Ekle Kaldırda Görünmüyo

Bende Son Çare Sistem Geri Yüklemeden Msn i Yüklemeden Önceki Bir Yüklemeye Sistemi Geri Yükledim Ve Tekrar Eski Msn e Döndüm Bi Denersen İşe Yarayabilir:)

yaa bn pc ayarlardan programlardan pek anlamıyorum bir gün önce bi misafirin cocugu oturdu basına oyun sitelerine felan girmis diye pc yi kapatmadan önce nod32 tarattım msn yüklü görünüyodu ozaman masaüstüne kısa yolu vardı sabah actıgımda msn ucmus:(( dolaysıyla geri nasıl yükledigini biraz acıklayıcı anlatırsan sevinirim

ewtt bunların hepsini denemistim ve defalarca denedigim icin sildimmi silmedimmi hatırlamıyorum hic birini bulamadıma göre silmisim ama simdi kayıt defterine girdim söyleginiz gibi windows live anahtarını silebildim onun yukarsında msn plus messenger felan da var onlarıda siliyimi acaba?

olsun sen bi tekrar et yine emin ol sildiğinden.

tam bilmemekle birlikte msnplus klasörü msn kurulumunu etkilemez kanısındayım...

bi öneriniz varmı?

yani önerim Windows Live Messenger 9 sürümünü kurup alışmaya bakacaksın yardım edebilecek başka arkadaş varsa bilemem ama ben bildiklerimi anlattım önerim bu olur sadece...

format atabilcek yetenege sahip deilim pc konusunda servise göndercez artık yine:) bn de takıntı haline geldi bukadar caba sonucu sonucun aynı olması ve ebuddy dn yine actım normal msn yerini tutmuyo hatta cok kötü ama sonuc olarak actım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...