Jump to content

Photoshop'la Ilgili Videolar

kadetti
 Share

Recommended Posts

Anlatım ingilizce de  gayet anlaşılabilir .Photosop hakıında bir çok işin, nasıl yapıldığını anlatan bir youtube kanalı .Photoshop kullanan arkadaşlar için paylaşmak istedim.

Kanalın linki :

https://www.youtube.com/channel/UCdQ_ZkYaMe6qPoueUyPQgpQ

Mesela son photosopta eklenen gökyüzü değişimini ve nasıl yapıldığını anlatan video.Gerçekten çok basit.Photoshop işi baya üst seviyeye taşımış yapay zekayla harmanlamış üstelik Premier video özelliklerini Phoşop'a aktarmış video görüntülerinin bile gökyüzü değiştirilrbiliyor kolaylıkla.

Edited by kadetti
  • Like 6

neskali, 12 dakika önce yazdı:

Photoshop 2021 le gelecek özelliklerden biri.

İyi  akşamlar ps 2021 geldi. Ama ben indiremedim.2020  yi sizin verdiğiniz linkten indirmiştim.eğer bulursanız link verirmisiniz?

• Like 1

avis, 4 dakika önce yazdı:

İyi  akşamlar ps 2021 geldi. Ama ben indiremedim.2020  yi sizin verdiğiniz linkten indirmiştim.eğer bulursanız link verirmisiniz?

İyi akşamlar buyrun 

Please register to see this content.
   bende şimdi indiriyorum.

• Like 2

Jesus Ramirez uzun zamandır takip ederim. Photoshop hakkında çok önemsiz gibi görünen ancak çok ince teknikler içeren videolar üretiyor. Photoshop konusunda ciddi merakı olan arkadaşların kesinlikle takip etmesini tavsiye ederim. Çok fazla sayıda püf noktaları anlatır kendisi. Bazen de farklı konular da uzman kişilerle video üretir. Ve en ince ayrıntısına kadar da anlatır...

Bu tip kanallardan aşağıdaki kanalı da tavsiye ederim. İngilizce bilenler için çok ciddi kaynak. Biraz detay konusun da abartsa da özellikle efektler konusun da çok şey öğrenebilirsiniz...

Spoiler

Yeni başlayıp ingilizce bilmiyorum anlamıyorum diyenler için de bana göre yerli en kaliteli kanallardan birisidir. Ürettiği videoların genelinde yaptığı işlemleri tane tane anlaşılır şekilde anlatır. Tek kötü diyebileceğim konu, biraz ticari kaygılardan dolayı püf noktaları anlatmamalarıdır. Son dönemler de de fazla video atmıyor ancak eski videolarından da çok fazla şey öğrenebilirsiniz...

Spoiler

Please register to see this content.

• Like 4