Jump to content

Gmailim Hacklendi, Ne Yapabilirim?

Recommended Posts

hack sitesi olmayabilir ama arkadaşa yardım etmemiz lazım bunnu için yeni gmail adresi aç hackelen adrese mail at benim için çok önemli falan de yaz bişeyler işte belki böyle kurtarabilirsin msn falan hacklenseydi dilekçe vererk kurtarabilirdin belki ama bu biraz zor gibi.saygılar

şifreyi öğrenmeye calismanin amaci nedir anlamadim. diyelimki bunun yolunu öğrendiniz, daha sonra başak adreslere yapmayacağınızı kim garanti edebilir ki. zaten öyle birşeyin olacağını sanmıyorum ya neyse. amacınız üzüm yemek mi yoksa bağcıyı dövmek mi. hesabınızı geri alabiliyorsanız alın gerisini kurcalamayın derim ;)

Login ekranındaki bağlantıdan Gmail yetkililerinin belirttiği yöntemleri kullanarak hesabınızı geri almayı deneyin bence, boşverin başkasinin şifreleriyle uğraşmayın. hesabınızı geri almaya uygun bulunursanız tahminimce şifreniz sifirlanir ve gizli sorunuz veya alternatif kayıt esnasinda verdiğiniz e-mail adresiniz ile yeni şifrenizi oluşturma işleminizi tamamlarsınız, sonrasinda zaten kendi şifrenizi değiştirirsiniz olur biter

Evet kolay da bir de bunu bizim arkadaşa anlatabilsem... Adamın derdi gmailini geri almak değil, gmailini çalan kişinin koyduğu şifreyi öğrenmek:P

Kardesim ogrenince ne olacak ki ? :clapping:

gmailin hacklendiyse yenisini al.

eger hacleyene bi gıcıklıgın varsa:

gmail ile temasa gec en son gmailine hangi ip adresi girmiş gmailden bilgi al sonra bilgileri telekoma ver dilekceni yaz oldu bitti

uğraşmadan hiçbirşey olmaz. Ki zaten hack formu değil burası olsada gmail i hackliyecek babayiğitin burda işi olmaz:D

gmail ile temasa gec en son gmailine hangi ip adresi girmiş gmailden bilgi al sonra bilgileri telekoma ver dilekceni yaz oldu bitti

uğraşmadan hiçbirşey olmaz. Ki zaten hack formu değil burası olsada gmail i hackliyecek babayiğitin burda işi olmaz:D

"hackliyecek babayiğitin burda işi olmaz:D"

Kendin icin konus kardesim. TnCTr hack forumu olmasa bile ... :D

bencede kendi adına konuş :D

"hackliyecek babayiğitin burda işi olmaz:D"

Kendin icin konus kardesim. TnCTr hack forumu olmasa bile ... :(

bencede kendi adına konuş :(

hackerım diyen varsa buyursun.. gmail hotmail yahoo mynet istediğiniz e mail adresimi vereyim başarabilirlerse ellerinde operim. Yanlız:

bana keylogger,trojan,remote app.,sql injection,cokiee,fake mail, fake site, Ddos ibrute force gibi işe yaramaz saldırı yontemleriyle saldıracaklar hiç denemsinler Direk servis sağlayıcıya uygulasınlar saldırılarını çünkü ben saldırgan ip si belirlersem dilekceyi yazarım ttnete smile biri neyse artık ama servis saglayıcıları pek ugraşmaz

hackerım diyen varsa buyursun.. gmail hotmail yahoo mynet istediğiniz e mail adresimi vereyim başarabilirlerse ellerinde operim. Yanlız:

bana keylogger,trojan,remote app.,sql injection,cokiee,fake mail, fake site, Ddos ibrute force gibi işe yaramaz saldırı yontemleriyle saldıracaklar hiç denemsinler Direk servis sağlayıcıya uygulasınlar saldırılarını çünkü ben saldırgan ip si belirlersem dilekceyi yazarım ttnete smile biri neyse artık ama servis saglayıcıları pek ugraşmaz

Vaaaaay abimiz konusmus. Kardesim Filamancan varsa buyur , ben TTNet kullanmiyorum da ondan. Belcikada yasiyorum burdaki cogu(!)(==ben degil) Ingilizce de bilmiyo. Hadi kolay gelsin , uc ay sonra gorusuruz ! :)

Edit: Uc ay = Filamanca ogrenmek icin .... ;)

orası fark etmez sen beni hacklemeyi becer sana butun mailler feda olsun istersen bilgisayarımı gonderiim ustunede ustad buyuksun ellerinden operim yazarım bu forumdada yeni başlık konu açıp Ccoder beni hacklemiştir kendisini saygıyla anıyorum diye not düşeyim. Nerde oldugun beni ilgilendirmez sonucta ip kiralıyorsun bir yerden.

Ama 3 ay içinde beni hackliyemezsen Ben belçikada yasayan atıp tutan kolpanın tekiyim diye not düş:)

Not: LAfla peynir gemisi yurumez icraat yapacaksın beni hacleki mailleri geri almak için senden forumda özür dileyeyim nerde yasadıgının onemi yok en buyuk hackerlar baraka gibi yerlerde dandik pc lerin başından cıkıyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...