Jump to content

Ekran Kartı Tavsiyesi

kacaksevgilim

Recommended Posts

Arkadaşlar Şuan 7300 se/7200 invida ekran kartı kullanıyorum 160 lira bütçem var.alabileceğim en uygun ve perfonmas açısından da fena olmayan bir ekran kartı önerebilirmisiniz

anakart gigabyte 945plm-s2

7300 se gibi hayal kırıklıgı yaşamak istemiyorum şimdiden teşekkürler

onerileriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar Allah hepinizden razı olsun

PALIT 512MB HD3850 DDR3 256Bit HDMI-DVI-SLI PCI-E

sanki bu daha yakın gibi geldi bana.aslında bakarsanız arkadaşlar .pc parçasından anlamakta zorlandıgım ve tırstıklarımdan biridir ekran kartı olayı

ti radeon safir hd 3870 256 bit 512 mb

bunuda bir inceleyelim .birde oyun firmaları.marka model seçiyormu .yani adamlar bir oyun yapıyor mesela sadece invidia g force serisinde oynanbilir gibi şeylerle karşılasma olasılıgı varmı

Birde benim anakart gigabyte 945 plm s-2 hangisi daha verimli çalışır ?şimdiden teşekkürler

ati radeon safir hd 3870 256 bit 512 mb.abi ben mi yalnış gördüm yoksa bunun fiyatı 250-300 liramı Ne yazıkki bunu alacak bütçem yok:(

Kesinlikle Tavsiyem En azindan Hd4830 dur.Fiyati 225 Tl Civari.Almışşken Tam bir kart al.3850 gibi eski bir kart alma.1 yıl sonra yine pişman olursun.

tavsiyen için teşekkür ederim bütçeyi zorluyacm.kredi kartı bulursam 5 - 6 taksit yaptırıp alırım oyle

onerileriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar Allah hepinizden razı olsun

sanki bu daha yakın gibi geldi bana.aslında bakarsanız arkadaşlar .pc parçasından anlamakta zorlandıgım ve tırstıklarımdan biridir ekran kartı olayı

ti radeon safir hd 3870 256 bit 512 mb

bunuda bir inceleyelim .birde oyun firmaları.marka model seçiyormu .yani adamlar bir oyun yapıyor mesela sadece invidia g force serisinde oynanbilir gibi şeylerle karşılasma olasılıgı varmı

Birde benim anakart gigabyte 945 plm s-2 hangisi daha verimli çalışır ?şimdiden teşekkürler

ati radeon safir hd 3870 256 bit 512 mb.abi ben mi yalnış gördüm yoksa bunun fiyatı 250-300 liramı Ne yazıkki bunu alacak bütçem yok:(

SAPPHIRE ATI Radeon HD3870 512MB, PCI-Ex, DDR4

Sapphire-11122-03-21R, 512MB, ATI Radeon HD3870, PCI-Ex, DDR4, DVI-I, ROHS

Fiyatı : 112.86 USD + KDV

KDV Dahil Fiyatı : 225,73 TL

Taksit Seçenekleri için Tıklayınız

Kredi Kartına Tek Çekim İle : 218,96 TL ( %3 İndirim )

Havale ile : 214,44 TL ( %5 İndirim )

bu kart Hd 4850 ile kafa kafaya bi karttır fiyatıda gayet uygun oyunlarda dediğin gibi atiye özel nvida ya özel diie bir şey söz konusu değil ama onlara özel menuler ola bilir mesela nvidia sli menüsü koya bilirler bir oyuna veya ati crossfire desteği ekleye blirler bunlar ileri düzey oyuncular için önemlidir bizi pek enterese edeceğini sanmıyorum

bu iki kart arasında kaldım arkadaşlar.Adanalı hemşerim varsa bu kartları nerde bulabileceğimi söyleyebilirmi şimdiden teşekkürler :mellow:

bu iki kart arasında kaldım arkadaşlar.Adanalı hemşerim varsa bu kartları nerde bulabileceğimi söyleyebilirmi şimdiden teşekkürler :mellow:

mutlaka 3870 öneririm net üzerinden çalışan bütün firmalardan alabilirsin hepsi burada gitti gidiyor vs.

Bence 256 bit olanı al. Bit değeri önemlidir...

haklısınız diğerininde bit değeri sanırım 256 online mağzalardan kredi kartım olmadıgı için alış veriş yapamıyorum.bank kart var ama onada taksit yapmazlar neyse bakacaz artık bir yoluna teşekkürler

haklısınız diğerininde bit değeri sanırım 256 online mağzalardan kredi kartım olmadıgı için alış veriş yapamıyorum.bank kart var ama onada taksit yapmazlar neyse bakacaz artık bir yoluna teşekkürler

Havale yapa bilirsin hem nakit havale indirimi diye bir şey var ondanda faydalana bilirsin.

keske az daha paran olsaydı da nvidia nın 1 gb lık ekran kartı var mükemmel onu alsaydın müthiş bişi onla oyun delisi olurdun valla

grafiker değilseniz ekran kartının ram boyutuna fazla kanmamanızı öneririm piyasada bi dünya 512 mb ve 1 gb ram li akran kartı var

oyunalrda önemli olan dx desteği shared desdeği ve akran kartının işlemci hızlarıdır bunu p4 1.8 ve core 2 duo 3.0 ghz karşılaştırması olarak basitce anlata bilirim ve dier önemli bir hususda ekran kartının veri yolu oyun tutkunuysanız mutlaka 256 bit ve üzeri bir veri yoluna sahip işlemci almanızı tavsiye ederim

arkadaşlar hepinizin ilgisi için çok teşekkür ederim açıkcası bukadar ilgi beklemiyordum teşekkür ederim evet havale indiriminden haberim var mart ayının kredisini alayımda bi.Yurtkur un kredisini yatırdık bakalım :)

arkadaşlar hepinizin ilgisi için çok teşekkür ederim açıkcası bukadar ilgi beklemiyordum teşekkür ederim evet havale indiriminden haberim var mart ayının kredisini alayımda bi.Yurtkur un kredisini yatırdık bakalım :)

Senelerce yerel bilgisayar satıcılarının elinde oyuncak olup durduk sata hardisk ler çıkdığında bana ide hardisk daha iyi deyip elindeki ide hardisk stoklarını bitirmeye çalışan adamlar gördüm sadece internete girip sitelerde gezip biraz chat yapıcam diyen insanlara 1000 ytl lik donanım satan sevgili pc satıcılarıyla karşılaşdım. insanlar kendilerini düşünüp hem bize hem ülkemize senelerdir kazık atıp durdular. Biz burada birbirimize yardımcı olacağızki biz ve ülkemiz zarar etmesin. unutmayın günü kurtaracak bir bilgisayar bileşeni aldığınızda 1 yıl sonra bu sizin ihtiyaçlarınızı karşılamaya bilir fiyat performans açısından en üyü ürünü almalıki hem yılda 1 pc bileşeni alıp paramızın yurt dışına çıkmasını önleyelim hemde kendimiz zarar etmeyelim.

Sapphire-11122-03-21R, 512MB, ATI Radeon HD3870, PCI-Ex, DDR4, DVI-I, ROHS

Fiyatı : 112.86 USD + KDV

KDV Dahil Fiyatı : 225,73 TL

Taksit Seçenekleri için Tıklayınız

Kredi Kartına Tek Çekim İle : 218,96 TL ( %3 İndirim )

Havale ile : 214,44 TL ( %5 İndirim )

bu kart Hd 4850 ile kafa kafaya bi karttır fiyatıda gayet uygun oyunlarda dediğin gibi atiye özel nvida ya özel diie bir şey söz konusu değil ama onlara özel menuler ola bilir mesela nvidia sli menüsü koya bilirler bir oyuna veya ati crossfire desteği ekleye blirler bunlar ileri düzey oyuncular için önemlidir bizi pek enterese edeceğini sanmıyorum

önerdiğiniz kartı almaya karar verdim teşekkür ederim forumda alım kısmına bu başlıgı actım elinde olan varsa alabilirim :p

Arkadşlar HD 3870 almak istiyorum ama power şuan 350 watt bu yeterli mi

sistem özellikleri

Gigabyte 945plm-s2 anakart

250 GB hdd

3 gb ram

Everest LP2J model nolu 350 watt gücünde POWER

inter core duo 2.20 işlemci

overlock falan yapmayı düşünmüyorum şuan sistemdeki ekran kartı 7300 SE/7200 GS alacagım bu ekran kartında power yeterlimi en azından bir kaç ay idare edermi şimdiden teşekkürler

Arkadşlar HD 3870 almak istiyorum ama power şuan 350 watt bu yeterli mi

sistem özellikleri

Gigabyte 945plm-s2 anakart

250 GB hdd

3 gb ram

Everest LP2J model nolu 350 watt gücünde POWER

inter core duo 2.20 işlemci

overlock falan yapmayı düşünmüyorum şuan sistemdeki ekran kartı 7300 SE/7200 GS alacagım bu ekran kartında power yeterlimi en azından bir kaç ay idare edermi şimdiden teşekkürler

mutlaka ama mutlaka 400 watt ve üstü bir power suply öneriyorum takarsın çalışa bilir sorunda çıkarmaya bilir ama elektirik düzünsizliklerinde çok başın ağrır 3850 için yetebilir ama 3870 de mutlaka 400 watt ve üsdü bir power!

mutlaka ama mutlaka 400 watt ve üstü bir power suply öneriyorum takarsın çalışa bilir sorunda çıkarmaya bilir ama elektirik düzünsizliklerinde çok başın ağrır 3850 için yetebilir ama 3870 de mutlaka 400 watt ve üsdü bir power!

Burda elektritikler özellikle voltaj sorunu çok oluyor.dün çok düşük voltaj geldi Nerdeyse bilgisayar yanıyordu.3850 alsam 350 waat ta kullanabilirmiyim.şuan için durumum yok maalesef onca gün ekran kartı için forumda çok arastırma yaptım meğerse baştan kaybetmişiz power yüzünden.dur bakalım artık bilgisayarı komple aşşagı atarız.Ama dediğiniz gibi 350 watt HD3850 için yeterse onu alırım ne yapayım

Burda elektritikler özellikle voltaj sorunu çok oluyor.dün çok düşük voltaj geldi Nerdeyse bilgisayar yanıyordu.3850 alsam 350 waat ta kullanabilirmiyim.şuan için durumum yok maalesef onca gün ekran kartı için forumda çok arastırma yaptım meğerse baştan kaybetmişiz power yüzünden.dur bakalım artık bilgisayarı komple aşşagı atarız.Ama dediğiniz gibi 350 watt HD3850 için yeterse onu alırım ne yapayım

Netten yaptığım araştırmaya göre 400 watlık powerla sorun yaşayanlarda olmuş 350 watlık powerla sağlıklı kullananlarda varmış. bu bir şans diye biliriz kasayla birlikde gelen power suply üzerinde 350 watt yazabilir ama gerçekde 350 wat çıkmaya bilir bir şey diyemeyiz alınca göreceksin yetip yetmeyeceğini bu da senin şansın. bu arada hd 3850 ler 2 versiyon birisi 128 bit dieri 256 bit alırken dikat et 256 bit olmasına. ben hd 3870 i feel huricane 460 watlık kasa ve aopen h510 400 watt kasalarda kullanıyorum feelda sorun çıkarmıyor. fakat aopen da bazen görüntünün gittiği oluyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...