Jump to content

500 Portable Program All İn One Menü

secondert
 Share

Recommended Posts

• Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Herkese Merhaba ..

Herkese kolay gelsin.

Ben burda yeniyim ellerrine salık cok hoşuma giti. Süper bir CD gözüküyor (500 in 1 portable programlar).

Google de TR program arar ken buldum bu siteyi.

Bende genelde RU, ENG programlar bulunur, şimdi TR programlara çok ve acil iytiyacim var. Bu CD yi gördüyümde çok sevindim. :)

Ama sevincim uzun sürmedi, :) linkler silinmiş

indirmek nasib olmadi.

Sizden rica etsem bu CD yi yeniden yüklesez. Ultra İSO yla kücültülmüş halde olsa dahada iyi ourdu.

Yinede ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM....

yardimci olsaz cok sevinirim.

ellerine emeğine sağlık.

(yazılarda yalnışım varsa üzür dilerim ben Azeriyim ondan Türkcem iyi olmaya bilir.)

Edited by g.vusal

daha önce portable 350 yi indirdim ama nasıl olduysa bilgisayarımdan çocuklar sildi. Tekrar indirecektim ama 500 portableyi görünce bunu indirmeye karar verdim, keşke karar vermesydim yalnızca 4 part indirdim diğerlerini indirmeye kalmadı partlar uçmuş yeniden yüklerseniz sevinirim

herşeyden önce ellerin emeğin dert görmesin...daha önce 350 olanı indirdim. antivir kullanıyorum o da bazı dosyalarda trojen bulmuştu. ben yinede kullandım sorun etmedim. tekbirşey sorucam o da GÖNÜL RAHATLIĞI ile kullanabilirmiyiz. ben kullanıyorum ama hani insanın içinde bi acaba kuşkusu olur ya bi türlü gideremediği ben de acaba ya takıldım işte. HAKKINI HELAL ET

Merhaba, gerçekten güzel bir arşiv, kutluyorum.

Bazı programları çalıştırmak istediğimde şöyle bir hata alıyorum" Scripting System: Unable to create Active Script Site Object". 350 portable arşivinde böyle bir hata almadan bütün yazılımları sorunsuz kullanabiliyordum.